Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

@człowiek...morza czy @Braveheart22 to ta dupka o której mi pisałeś? bo wyglada jakbyście wypili wspólnie ze 3 butelki Carlo Rossi a Lama wam śpiewał Celinę Dion do kolacji przy świecach 

Trochę za daleko do Trójmiasta. Co tam u Wojtasa słychać? 

Btw, co to za jakieś osobiste ataki xd. Czyżby bolało, że w tym trymestrze "Minnesota więcej niż klub xd" ogląda plecy Clippers? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Braveheart22 napisał:

Trochę za daleko do Trójmiasta. Co tam u Wojtasa słychać? 

Btw, co to za jakieś osobiste ataki xd. Czyżby bolało, że w tym trymestrze "Minnesota więcej niż klub xd" ogląda plecy Clippers? :P

jak was robimy na pieska to ciężko żeby było widać cos poza plecami xd

//

tak, punch kończący kariery xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

Co wy macie z tym prowadzeniem klubów we dwóch lub trzech? Nie chce wam się robić rzeczy obowiązkowych z regulaminu i bierzecie jeleni którzy zrobią to za was? Totalnie tej mody nie rozumiem. 

CM jak zwykle zgapia od swojego idola, co Cię dziwi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, MarcusCamby napisał:

Widać jak stoczył się Tatum, skoro ktoś pod tak przeciętny mecz wali konia. Stawiam karton Baczewskiego, że mój Coby White miał więcej godnych zapamiętania spotkań w tym trymestrze niż dzisiejszy popis Jaysona.

to zamów przez neta, bo nie sadze by w Wołominie mieli takie ilości 😜

Wrzucilem bo akurat plansza wyskoczyła :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Widać jak stoczył się Tatum, skoro ktoś pod tak przeciętny mecz wali konia. 

przecież to highlight Minnesoty, na 20 filmików, screenów 18 jest z meczami drużyn above .500

przez oststnie półtora miesiąca bronią tego Tatuma jakby sami w niego średnio wierzyli, jeśli jesteś pewny swojej gwiazdy to cierpliwie czekasz, a tutaj nie wiem o co chodzi, teraz jak już gra dobrze to Qcin będzie napierdalał co mecz o tym, że gra dobrze, taki syndrom

crazy shit tbh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

racja, Qcin mógłby się przestać zachowywać jak kloszard, te przytyki do Cb są na żenującym poziomie, Nuggets tego nie pochwalają

jakby January nie zaczął na początku trymestru jakiejś z pizdy krucjaty na Sote to byśmy siedzieli cicho, a ze January narzucił c***owa narracje od początku o tym jaka to Sota jest słaba i nie punktuje to coz, wrzucam w zasadzie dzień po dniu, by co mniej ogarnięci nie dali się nabrać na te marne manipulacje :) 

A Ty się tak nie brataj z Januarym z nadzieja ze nie będzie pisał o Twojej 4osobowej rotacji, miej jaja i honor: 

Jedyny który publicznie przyznał, ze January gada farmazony to Człowiek Morza, ale widać ze ten mistrzowski gen maja nieliczni, reszta daje się manipulować jak pelikany 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

to coz, wrzucam w zasadzie dzień po dniu, by co mniej ogarnięci nie dali się nabrać na te marne manipulacje :) 

to chyba dla LAFa to wrzucasz (wybacz @LAF)

sugerowanie, że GMowie nie potrafią ogarnąć podstawowych kwestii pokazuje Twój obecny poziom rozpasania

strasznie jestem z Jaśkiem pobratany o czym świadczy nasza ostatnia wymiana (do której się jeszcze odniose, bo musiałem walczyć z przyjacielem Fryzjera;))

po prostu ciągłe oznaczanie go i brzydkie epitety są ponizej poziomu dyskusji, dlatego sugeruje abyś razem z c_m i Lamą zalegalizowali związek zresztą z tym drugim znacie się dobrze, bo Ci już kiedyś przeciez opis pisał

spocznij

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LAF napisał:

Przecież szanowny GM Detroit zaczął krzyczeć ceglarz Tatum ceglarz Tatum

gdy była ku temu sposobność sam to mówiłem, ale to nie jest clue problemu, Twój Szefuncio to kawał cwaniaka z wątpliwą kulturą, ot co

9 minut temu, Qcin_69 napisał:

raczej stan begm

j.w.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.