Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

obyś miał racje, ale imo nie powinno to tak wyglądać, nic by się totalnie nie stalo gdybyśmy przeprowadzali awaryjną runde FA np. co 2 tygodnie

Po tym jak wszystkich namawiamy "małą ilością czasu poświęcaną na grę", ciągnąć wszystkich na głosowania co 2 tygodnie? Przy nowych punktach karnych, zabieranie picków byśmy mieli już po sezonie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, cvbe napisał:

Po tym jak wszystkich namawiamy "małą ilością czasu poświęcaną na grę", ciągnąć wszystkich na głosowania co 2 tygodnie? Przy nowych punktach karnych, zabieranie picków byśmy mieli już po sezonie :D

zgadza się, ale czy Rada nie powinna już dawno ogłosić, że nie musimy się tak przejmować absencjami? bo ja o tym do dzisiaj nie wiedziałem, a raczej coś wątpie żebym się do opisow dowiedział samemu nie otwierając japy

zresztą @january chyba też nie wiedział bo grilluje te absencje od startu trymestru ;)

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

zgadza się, ale czy Rada nie powinna już dawno ogłosić, że nie musimy się tak przejmować absencjami? bo ja o tym do dzisiaj nie wiedziałem, a raczej coś wątpie żebym się do opisow dowiedział samemu nie otwierając japy

zresztą @january chyba też nie wiedział bo grilluje te absencje od startu trymestru ;)

No ale jest też różnica czy gra się Blevinsem czy Batumem, więc jednak lepiej chyba mieć w tym beGMowym rosterze zdrowych graczy, niż tylko powiedzieć "mam trzech zajebistych gości, a resztę biorę wygenerowanych randomowo" :) Myślę, że przy tak grającym Jokiciu nikt nie będzie patrzył, że na jakiś mecz miałeś 4 zdrowych graczy (o ile to w ogóle prawda) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, cvbe napisał:

No ale jest też różnica czy gra się Blevinsem czy Batumem

jasne, ale jednak lepiej mieć w ogole czym grać, co prowadzi do:

24 minuty temu, cvbe napisał:

 Myślę, że przy tak grającym Jokiciu nikt nie będzie patrzył, że na jakiś mecz miałeś 4 zdrowych graczy (o ile to w ogóle prawda) ;)

nie wiem do końca jaka jest prawda, bo dla własnej rownagi psychicznej jeszcze tego nie sprawdzałem, jak na moje kaprawe oko to jednak kilka spotkań zostałoby normalnej lidze przełożonych, nawet gdybym miał siedmiu do grania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:

Nie no Panowie, to nie jest tak, że oj tam, oj tam dobrałoby się. Nie po to część z nas wydaje przy naszych ograniczeniach finansowych kasę na dalszych graczy rotacji, by w razie czego łatać dziury przy absencjach nimi, żeby teraz słyszeć, że to nie ma znaczenia, bo inni mają dead money w rosterze i wywalone.

Zresztą chętnie poczytałbym opinię Sylwka, który 1,5 roku ponad jest za zbyt krótką kadrę bity w bilansach, że "oj tam dobrałoby się"

Tak, Nuggets będą mieli mecze, gdzie na 8 os. rotację będą mieć 5 centrów i 1 guarda. Tak, Wolves będą mieć mecze z 4 'nie-centrami' lub Issakiem Bongą. Tak, były to ich decyzje/zaniechania w połączeniu z wcale nie tak wielkim pechem (1-2 nowe kontuzje/covid-absencje na team?)

No i dlatego dostaną gorszy bilans, ale nikt nie będzie dawał Nuggets bilansu 8-20 tylko dlatego że mieli 8 os rotację. Tak samo Sylwek dostawał bilanse powyżej .500 mimo posiadania w składzie 6 graczy z poziomu NBA :) Ja oczywiście też jestem fanem szerokiej rotacji (i liczę na plusy za to kupowanie Kenrichów Williamsów za 2x2nd czy Muscali za 2nd, mimo że to gość na 8 minut), ale Joka po części docenię nawet jeśli obok biega Ponitka :) Wolałbym, żeby obok był nawet Amir Coffey ale wtedy bilans byłby po prostu dużo wyższy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, january napisał:

Zresztą chętnie poczytałbym opinię Sylwka, który 1,5 roku ponad jest za zbyt krótką kadrę bity w bilansach, że "oj tam dobrałoby się"

Ja to od co poniektórych z rozpędu w pierwszym trymestrze dostałem śmieszne bilanse w okolicach 0.500 mimo znakomitego trymestru moich głównych zawodników przy jednoczesnych problemach covidowych, gdzie gracze od 9 miejsca rotacji w górę byli problemem ale nie tylko u mnie w zespole ale także u konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, cvbe napisał:

Myślę, że każdy poważny człowiek będzie Ci liczył, że podpisujesz jakichś wafli na 10 dni i to nimi grasz. I połowa drużyn robi tak samo :) różnica między Keljinem Blevinsem a Lindellem Wiggintonem dla bilansów jest absolutnie zerowa :D

Są też drużyny takie jak Hornets gdzie nawet 2way playerzy w tym trymestrze potrafią grać całkiem niezłe mecze:

 

No zobaczymy, czy głębia zostanie doceniona w tym trymestrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, january napisał:

Tak, Nuggets będą mieli mecze, gdzie na 8 os. rotację będą mieć 5 centrów i 1 guarda.

Jasiu drogi

oczekujesz od nas wszystkich by odbierać Twoich Lakers w jak najlepszym świetle co każdy jeden trymestr, najlepiej od razu wpisałbys sobie bilans 70-12 już w listopadzie, niestety sam robisz wszystko by traktować Cb po macoszemu, serio aż tak chcesz mi obrzydzić tą grę, dobrze wiesz, że jedna runda 2dniowego FA to c*** a nie okno na wzmocnienia, moze gdybym dostał PW lub ktoś mnie oznaczył to bym tej rundy nie przegapił, zarzucasz mi oddanie Morrisa, ale ja po tym dealu zyskałem dwóch graczy do rotacji zamiast jednego, a to, że w ciągu kilku dni moj obwód zaczął padać jak domek z kart i to min. Brogdon za którego srogo Tobie przepłaciłem a Ty ten ruch tak chwaliłeś... trochę pomyślunku, ja nie robię Lakers koło dupy, nikomu nie robię, moze poza Sotą ostatnio, ale to też wiadomo - kreacja

zluzuj gacie i przestań udawać, że ten sezon jest taki sam jak każdy inny dotychczas

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Odpowiadałem na wszystkie, nie bądź jak Michniewicz, miej lepszą pamięć.

nie, dobrałeś pasujące statystyki do zadanych pytan;) zrobiłeś to co zawsze robisz w takich sttuacjach, tam gdzie Ci pasowało dałeś X, tam gdzie nie pasowało dałeś Y :)

Robisz niewiadomo jaka przewozke, a Twoi gracze wcale nie wypadają jakoś zajebiscie na tle innych, a hasła o tym ze Hartenstein wciąga dupa Aytona, Roberta Williamsa czy Yourtsevena są tego dobitnym podsumowaniem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meczy to pitolenie o lakers.

zdroworozsadkowo to jak w tym trymestrze jesli juz to niewiele ponad 0.500 i tyle.

marny trymestr.

rotacji brak.

o czym dobitnie wskazuje fakt, ze musieli ją ratowac gosciem, co przez 10 lat nie mogl zalapac sie do nba i od razu dali mu 3-letni kontrakt za 10 mln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Scouting 🏋️‍♂️

Nie trolluj i byłbyś wiarygodniejszy jakbyś nie płakał w przypadku tego samego gracza, że Twoja wyższa oferta była złożona po czasie ;) 

co do clue nie trolluje.

a co do ostatnieo to pol zartem, ale tez pol serio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, człowiek...morza napisał:

meczy to pitolenie o lakers.

zdroworozsadkowo to jak w tym trymestrze jesli juz to niewiele ponad 0.500 i tyle.

marny trymestr.

rotacji brak.

o czym dobitnie wskazuje fakt, ze musieli ją ratowac gosciem, co przez 10 lat nie mogl zalapac sie do nba i od razu dali mu 3-letni kontrakt za 10 mln.

trafne uwagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, january napisał:

Byłeś wtedy na forum w tym okresie, byłeś bardzo aktywny w beGM... no kurczę do kogo chcesz mieć tu pretensje, że przegapiłeś to ogłoszone w 2-3 tematach w beGM okienko?

możesz podlinkować te 2-3 tematy, bo osobiście przeczytałem to po fakcie w temacie z komunikatami, tzn. na sam koniec zobaczylem, ze jest jakaś tura, ale byłem wtedy naprawde mało aktywny, ostatecznie nie mam zielonego pojęcia dlaczego czas na oferty wynosił 48h, ponadto jak wiesz mamy grupe na fb i tam też nikt o tym nie mówił, jak chcesz mi wmawiać, że wiedziałem o wszystkim, ale pomimo to nic nie zrobiłem to już Twoja sprawa

Godzinę temu, january napisał:

Miałeś po znanych od dawna kontuzjach Granta i Doziera (o tym, iż absencje pewne pozostałych też już były wiadomo też można wspomnieć) wąsko poza pozycją C, gdzie masz MVP-caliber gracza i wielu wysokich

Screenshot_20220131-223135.thumb.jpg.57df19f207b917f4e2872a69cd3b42c3.jpg

jak widać info o kontuzji Granta wyciekło ponad 2 miesiące temu i szacowano okres powrotu na przynajmniej 6 tygodni, obecnie dobijamy do tygodnia +/- 10go, a on dalej nie gra,  pomimo to, mam w rosterze Vanderbilta, któremu mogę kazać biegać po 38 minut na PF a on i tak powie, że może więcej, jest też Toscano i Sap

gdyby wszystko poszło w miarę po mojej myśli Grant powinien już grać, od kilku dobrych spotkań, podobnego pecha mam z Brogdonem, który wrócił na chwilę i znowu złapał uraz, o Caruso nie będę wsponinał, bo wszyscy wiemy co się odjebało

podsumowując - w momencie startu tury jak i tydzień przed nią absolutnie nic nie zapowiadało takiego pogromu, z TT to sobie jaj nie rób, jak najszybciej chcialem się go pozbyć zwłaszcza, że miałem Eubanksa

1 godzinę temu, january napisał:

oddałeś Monte i TT za Bambę i Neto - tak w kontekście walki w RS uznawałem to i dalej uznaję za słaby deal dla Baryłek.

co to za pieprzenie, a to co tradedeadline u nas w tym roku odwołane? planowałem zrobić ewentualne roszady w ostatnim okienku, jeśli nadejdzie taka potrzeba, to też pokazuje, że o rundzie FA za duzej wiedzy nie miałem

Monte wymieniłem bo uznalem, że jego value jest w tym momencie najwyższe, a sam chciałem pozyskać młodego prospecta na ławkę, który może się uczyć od Joka, sam Monte nie miał u mnie tyle gry na ile zasługiwał, Neto uznałem za opowiedni sabsytytut na te kilkanaście minut, całym 2nd unitem miał dowodzić Caruso

1 godzinę temu, january napisał:

Długoterminowo z czyszczeniem kasy pod lato 2022 inna sprawa, ale w kontekście walki w 2T tak jak pisałem - no słabo. I pisałem to z marszu na starcie 2T u nas w sumie;)

jak wyżej

na początku 2T nic nie zapowiadało takich kłopotów, przestań manipulować albo udowodnuj, że się mylę

w 1T mialem jedną ze zdrowszych drużyn, kolejny dowod na to, że wszystko się spitoliło nieoczekiwanie

1 godzinę temu, january napisał:

Ale ja jestem osobą, która pisze o praktycznie wszystkich teamach, robię czasem nawet PowerRankingi czasochłonne etc. - to, że ktoś nie robi Lakers koło dupy nie znaczy, że o nim czegoś nie napiszę, bo prędzej czy później napiszę. Jak się z czymś nie zgadzam to zabieram głos, tak jak w tym przypadku.

dobierasz sobie narracje tendencyjnie, chwytasz się każdego sposobu aby dowalić topowi Zachodu i spoko, ale potem się nie dziw, że ktoś Ci to wytyka, gdybyś Ty miał podobne do mnie problemy to bym stanął po Twojej stronie, bo tak po prostu wypada, nie jestem cudotwórcą, nie zaszczepie Brogdonowi tytanowo-molibdenowych kończyn, ani nie zmuszę Pistons by nie wallili w czlona z Grantem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szerzej odpisze jutro, siedzę na forum od 3 dni niemal non stop, dziś Nuggets nie grają więc to szansa by pospać dłużej niż 5h

napisze tylko, że jebać hoopshype i te ich daty publikacji informacji, nie pasowały mi coś te dwa miesiące Granta, ale uznałem, że raczej jest to legit info

dobrej nocy wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.