Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 17.01.2022 o 01:19, Braveheart22 napisał:

Btw, oglądam sobie uważniej rl Clippers od niedawna (nieprzypadkowo pozyskałem Coffeya) i Reggie to chyba najsłabszy gracz Clippers (licząc tych, co rzeczywiście pograli na sporej dawce) w tym trymestrze. Korzystne dla Soty będzie ograniczenie jego minut/roli.

No niestety, słabiej zaczął grać po informacji o PGeorgu, dodatkowo grał z covidem.

W dniu 17.01.2022 o 01:46, Braveheart22 napisał:

Imo ciężko na ten moment traktować go jako pełnoprawnego startera w poważnym zespole,

No to  już nie rozumiem. Jest starterem cały sezon w ekipie na poziomie 50%.

PLAYER G GS M BENCH
PAUL GEORGE 26 26 35.5 0
REGGIE JACKSON 41 41 31.5 0
MARCUS MORRIS 24 24 30.6 0
IVICA ZUBAC 41 41 24.3 0
MOSES WRIGHT 1 0 1 1
JAMES ENNIS 2 0 14 2
NICOLAS BATUM 26 22 26 4
XAVIER MOON 6 0 13.8 6
WENYEN GABRIEL 6 0 7.7 6
JAY SCRUBB 14 0 6.8 14
KEON JOHNSON 15 0 9 15
ERIC BLEDSOE 45 29 26.1 16
SERGE IBAKA 26 7 15.9 19
AMIR COFFEY 32 10 19.6 22
LUKE KENNARD 35 10 29 25
BRANDON BOSTON 28 0 15.9 28
TERANCE MANN 44 14 29.4 30
JUSTISE WINSLOW 31 1 11.4 30
ISAIAH HARTENSTEIN 31 0 16 31

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

jest jak widać tylko 4 graczy w LAC, którzy są zawsze starterami, i Reggie Jackson przoduje w liczbie meczy, jak i łącznej ilości minut. Jedynym ważniejszym graczem w LAC dla Ty Lue jest Paul George. Jeśli Reggiego nie można nazwać pełnoprawnym starterem, to nie wiem kogo można.

 

Gość prowadzi ekipę do 50% bilansu, mając za 2 opcję Marcusa Morrisa, za 3 opcję Ivicę Zubaca, za 4 opcję Lukę Kenarda, za 5 opcję Amira Coffeya, za 6 opcję Terence Manna, za 7 opcję Erica Bledsoe, za 8 opcję Nicolasa Batuma, za 9 opcję Isaiaha Hartensteina, za 10opcję Justise Winslowa.

Myslę, że jak najbardziej zasługuje na określenie pełnoprawny starter.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ignazz napisał:

Pozamiatane.. raczej  

Ignazz czyli uważasz ze wrzucanie statystyk Reggiego Jacksona jako pierwszej opcji w Clippersach jest zasadne skoro u nas jest opcja 6-7? 

Wydawalo mi się dość oczywiste ze w drużynie w której graja Booker Tatum George czy Ayton, to rola Reggiego byłaby nieco inna niż w drużynie w której Reggie jest graczem który skupia na sobie największa uwagę obrony :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Qcin_69 napisał:

Ignazz czyli uważasz ze wrzucanie statystyk Reggiego Jacksona jako pierwszej opcji w Clippersach jest zasadne skoro u nas jest opcja 6-7? 

Wydawalo mi się dość oczywiste ze w drużynie w której graja Booker Tatum George czy Ayton, to rola Reggiego byłaby nieco inna niż w drużynie w której Reggie jest graczem który skupia na sobie największa uwagę obrony :)

 

Ten poprzedni mecz to był pierwszy w tym trymestrze w którym reggie zdobył 20 punktów. W dwóch poprzednich zdobył odpowiednio 7 i 5. Nie jest żadna pierwsza opcja:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Qcin_69 napisał:

Ignazz czyli uważasz ze wrzucanie statystyk Reggiego Jacksona jako pierwszej opcji w Clippersach jest zasadne skoro u nas jest opcja 6-7? 

Wydawalo mi się dość oczywiste ze w drużynie w której graja Booker Tatum George czy Ayton, to rola Reggiego byłaby nieco inna niż w drużynie w której Reggie jest graczem który skupia na sobie największa uwagę obrony :)

 

Zbieracie głosy we trzech wiec oczywiście ze wrzucanie wszystkiego jest zasadne. Im więcej tym lepiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Qcin_69 napisał:

Ignazz czyli uważasz ze wrzucanie statystyk Reggiego Jacksona jako pierwszej opcji w Clippersach jest zasadne skoro u nas jest opcja 6-7? 

Wydawalo mi się dość oczywiste ze w drużynie w której graja Booker Tatum George czy Ayton, to rola Reggiego byłaby nieco inna niż w drużynie w której Reggie jest graczem który skupia na sobie największa uwagę obrony :)

Pewien tu koleżka twierdził, może i sensownie, ze Nurk jakby grał z cp3 to były Aytonem.

W sumie używając tej samej logiki można śmiało stwierdzić, że Reggie Jackson jakby grał z Bookerem jak u nas w Minny, to byłby cp3.

Tutaj możecie zobaczyć jak gra w Minnesocie Reggie Jackson:

Temat Reggiego Jackson uważam za zakończony i proszę już na Jego temat wymyślonych historyjek nie przedstawiać.

Dziękuję.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, LAF napisał:

No, ale patrzyłem w tym sezonie. 

W tym sezonie gra na pg z przymusu bo nie ma tam kompletnie żadnych rozgrywających. Jednak masz racje, sprawdza się w tej roli świetnie i nie wiem czy to nie powinna być właśnie jego naturalna pozycja.
 

Jednak jak january zauważył przez wiele lat udowodnił ze sprawdza się jako secondary ball-handler i shooter, wiec nie wiem po co te docinki… 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie? Freda oglądałem wielokrotnie przez ostatnie sezony i uważam że radził sobie znakomicie obok Lowrego, więc tym bardziej przy CP3 będzie jeszcze lepszy.

Poza tym @RonnieArtestics w tym sezonie ładnie obudował ich obu solidnymi rolsami, więc suma talentów powinna wyjść na plus, nawet jeśli w teorii jest zdublowana pozycja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.