Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, człowiek...morza napisał:

k**** nie uwierzysz, wszedlem na forum wlasnie po to by wyslac tangiersowi jego highlighty xd

nawet bylem juz po crtl+c

Prawde mowi. Wyslal. Myslalem, ze to klasycznie jakis mix Bryna Forbesa, a jednak Ayo. Byl late bloomerem w collegu, wiec nie przewidywalem, ze tak szybko bedzie dawal quality minuty w Bulls. Jakkolwiek ich lawka nie istnieje od poczatki sezonu, a Bulls bardzo potrzebuja defensorow.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, LAF napisał:

Dla mnie DeAndre nic takiego się nie stało i nie było potrzeby forsowania go w meczu i pewnie profilaktycznie 2-3 mecze odpoczynku będzie choć kto wie.

Dobrze, że DB jest w zajebistej strzeleckiej dyspozycji to pociągnie sam ten wózek

Dla mnie Biyombo nic wielkiego nie pokazał i robił to co robią takie kolce jak on w pomalowanym. Dużo siły i z góry. Centrzy Detroit nie są jakoś napakowani więc szło mu, ale przy lepszym przeciwniku tak by nie było.

DeAndre miał dobry początek tak naprawdę i szkoda tego, ze się z gruzował.

Booker najlepszy SG w tym sezonie.

Fakty, nie opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się trolle zjechały, masakra.

Porównywanie jakiś śmiesznych meczy nic nie znaczącego RS to konsursu rzutów za 3 podczas ALL STAR GAME.

miazga.

No ale skoro chcecie to się dostosuję:

Dziękuję, chyba zaorane.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, mac napisał:

No i się trolle zjechały, masakra.

Porównywanie jakiś śmiesznych meczy nic nie znaczącego RS to konsursu rzutów za 3 podczas ALL STAR GAME.

miazga.

No ale skoro chcecie to się dostosuję:

Dziękuję, chyba zaorane.

No tym bardziej, że oni ten mecz przegrali nie. Zaorałeś, ale samego siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednym temacie to:

3 godziny temu, LAF napisał:

Jeden z komentatorów słusznie zauważył, że gdyby nie CP3 ta drużyna szorowała by po dnie.Gość daje niesamowity impakt temu zespołowi i ja bym go umieścił na liście GOAT natychmiastowo.

W innym temacie to:

3 godziny temu, LAF napisał:

Dobrze, że DB jest w zajebistej strzeleckiej dyspozycji to pociągnie sam ten wózek

Może warto się zdecydować jaką narrację przyjmujemy? To tak na powitanie od aktualnego GM'a Clippers ;)

Btw, oglądam sobie uważniej rl Clippers od niedawna (nieprzypadkowo pozyskałem Coffeya) i Reggie to chyba najsłabszy gracz Clippers (licząc tych, co rzeczywiście pograli na sporej dawce) w tym trymestrze. Korzystne dla Soty będzie ograniczenie jego minut/roli.

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Braveheart22 napisał:

Reggie to chyba najsłabszy gracz Clippers

może od niedawna, ale niecały miesiąc słyszałem opinie jedynego znanego mi osobiście fana LAC, niejaki StroShow, i on stwierdził, że na przestrzeni sezonu RJ wygląda wcale niegorzej od PG, problem w tym, że to nigdy nie był materiał na drugą opcję, a teraz często w ogóle musi robić za pierwszą

jedna z tych sytuacji gdzie suche statsy nie wszystko mówią, w końcu LAC bez PG13 robią bilans bliski 0.500 co ma jakieś znaczenie

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

może od niedawna

No to miałem na myśli oczywiście, o czym zresztą przecież piszę :)

Imo ciężko na ten moment traktować go jako pełnoprawnego startera w poważnym zespole, bo jest wyraźnie pod formą (nawet jeśli rola pod nieobecność PG13 go przerosła), ale całkowicie skreślać go nie zamierzam, bo uważam, że zdecydowanie lepszy gracz pod formą, niż zawodnicy, co w ogóle nie grają praktycznie w rl, a takimi ludźmi niektórzy u nas muszą łatać składy. 

23 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

w końcu LAC bez PG13 robią bilans bliski 0.500 co ma jakieś znaczenie

Coffey jak ładnie śmiga ;)

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, LAF napisał:


Witam również ; ]
 

Chodziło mi o to, że ciężej jest zastąpić CP3 mózg zespołu niż centra nawet podstawowego. Oczywiście DeAndre słaby nie jest i mówiąc brzydko „silny skoczny murzyn” nie zastąpi go w ogóle, ale skoro JaVale dał radę to nasz zmiennik tym bardziej. 
 

CP3 uruchamia kolegów natomiast DeAndre żywi się z piłek dostarczanych przez kolegów i to też znacząca różnica. 
 

 

Ale wy nie macie cp3 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.01.2022 o 16:37, Eld napisał:

@LAF jak mi znów znikniesz z forum to to dorwę wszystkich na literę L!

Siedź tam na tej zimnej północy, budujcie swoje korpo ale masz tu być!

 

22 godziny temu, LAF napisał:

Nie chciałbym na razie tego robić

 

36 minut temu, Eld napisał:

No. Grzeczny człopiec.

Eld, co się odpierdala w Media Roomie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.