Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, january napisał:

@fluber benefit of the doubt dany w poprzednim trymestrze przy Bricku w 2T już nie zadziała jak coś;)

 

2 godziny temu, fluber napisał:

Przecież Westbrook jest na plusie w tym trymestrze:) +0,2;)

Btw. lepiej niż Lebron;)

Cichutko tam bo obaj dostali 2 mecz w dupala od Ja i ekipy XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, LAF napisał:

No super, że dalej ta zabawa tutaj istnieje choć jak na szybko przejrzałem to brakuje wielu nicków, które były od początku. Wiele jest nowych. Ja na szybko przejrzałem co się działo nie zagłębiając się w szczegóły to jednak nie do końca to była spalona ziemia jaką po sobie zostawiłem. Owszem było szorowanie po końcówce tabeli, ale koniec końców to i tak było nieuniknione patrząc poprzez pryzmat zespołów, które grały all in a wtedy zdecydowałem się obrać taką ścieżkę, Teraz patrząc na moje odejście to może powinno wyglądać inaczej, ale z drugiej strony wtedy mogłem być bardziej aktywny tutaj i bardziej śledzić mecze niż miało to miejsce po moim odejściu. Nadal ogromna ilość obowiązków sprawia, że oglądam NBA pobieżnie a skupiam się tylko na jednym zespole całkowicie a tutaj wpadam sporadycznie zobaczyć tak ogólnie jak sobie zespoły radzą i kto jest ich GMem. Może kiedyś z mniejszą ilością obowiązków będę się ubiegał z powrotem o jakiś zespół tutaj, ale na ten moment pozostanę tylko obserwatorem tego widowiska. Gdy będę miał jakieś przemyślenia to jako osoba patrząca z boku nie omieszkam się nimi podzielić, ale tylko wtedy gdy zagłębię się w temat i będą to wnoszące coś do dyskusji.

Akurat jest team który nie wymaga za dużo uwagi.

Do it!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, LAF napisał:

 

Dziękuje, ale pozostanę z boku na razie.

 

Ogólnie nie spodziewałem się ciepłego przywitaniu tutaj po mojej przerwie. Miło mi jest ; )

Pierdulisz. Edwars i Green już w blokach czekają.

A i jak by co to CP3 spada po sezonie  🥰.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.