Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

Fred VanVleet ostatnie 5 meczy: 

36,5min 48,6%fg na 21 próbach na mecz, 6 trójek na skuteczności 46,8% 95,8% ft 31ppg 4,4rpg 8,4apg 2,0spg 1,0topg oraz +15,8 w +/- 

Generalnie jak ten ekspert człowiek I rundy, który uważa się za goata powiedział że VanVleet nie jest w top60 NBA to już wiedziałem że to dobry znak i Fred bedzie miał spoko sezon, ale ostatnio to on przerasta nawet moje oczekiwania, bo zamienił się w Stephena Curry’ego na koksach. 
 

Jak ktoś jeszcze chce mi zarzucić problemy ze scoringiem to zachęcam pooglądać trochę Raptors pany.

 

 

 

Price?

Ale by mi siadł do SGA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, january napisał:

To bym nie miał tego dzika na ten sezon :P Ale będzie bolało kiedy latem mu jakiś Camby rzuci 10-15 mln rocznie ;( 

No trzeba przyznać, że pierwszy się poznałem na talencie Monku.

W dniu 3.02.2021 o 11:41, MarcusCamby napisał:

Ale kiedy ty zacząłeś jarać się Jokiciem?

Czy w czasach kiedy był jeszcze backupem Nurkica widziałeś w Nim zawodnika przykładowo formatu all-star?

Zwłaszcza, że co innego napisać na forum, a co innego oddać mocne assety w BeGM ;)

Przykładowo ja np. widzę duży potencjał w Malik Monku, chociaż w zaawansowanych statach wygląda bardzo słabo, ale też w jego sprawie nigdy nie pociągnąłem za spust.

I teraz wyobraźmy sobie, że za 3-4 lata Malik Monk jest TOP20 graczem w lidze. Z jednej strony zostaje mi prężenie muskułów i rzucanie tekstów "a nie mówiłem" a z drugiej jednak tych assetów nie ruszyłem, bo wolałem bezpieczniejsze opcje. Jak Bagley będzie kotem to moje ego rozsadzi forum :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Tecu napisał:

W sensie które? 

Tekst jest z ogólnego forum w temacie KAT vs Jokic.

Monka próbowałem pozyskać od @Lucas i @Pablo81 i właściwie nie oszukujmy się, ale Monk był do wyjęcia za darmo. Ja po prostu finansowo nie miałem możliwości go przedłużyć, nie miałem tu na myśli żadnych konkretnych nazwisk, które wybrałem jego kosztem. Zresztą na pół roku porzuciłem zabawę, a w międzyczasie January poczynił ruchy blokujące mi wszelkie ruchy.

Faktem jest, że Monk jeszcze przed chwilą był nieefektywnym garbage playerem do wyjęcia za bieda 2nd roundery, ale ja widziałem w Nim ogromny potencjał, który teraz się uwalnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.