Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Fred VanVleet ostatnie 5 meczy: 

36,5min 48,6%fg na 21 próbach na mecz, 6 trójek na skuteczności 46,8% 95,8% ft 31ppg 4,4rpg 8,4apg 2,0spg 1,0topg oraz +15,8 w +/- 

Generalnie jak ten ekspert człowiek I rundy, który uważa się za goata powiedział że VanVleet nie jest w top60 NBA to już wiedziałem że to dobry znak i Fred bedzie miał spoko sezon, ale ostatnio to on przerasta nawet moje oczekiwania, bo zamienił się w Stephena Curry’ego na koksach. 
 

Jak ktoś jeszcze chce mi zarzucić problemy ze scoringiem to zachęcam pooglądać trochę Raptors pany.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, człowiek...morza napisał:

Pipidowa, ciekawa definicja dla niedawnego mistrza ligi i organizacji z najlepszymi perspektywami w konferencji 


wiadomo ale biorac pod uwagę prawie bankructwo ze składem Kyrie, Kawhi i davisa, teraz pozbycie się kyrie, Kawhi i davisa dla mnie pipidówa :)

Po prostu Póki nie przeprosisz vanVleeta będę ci dokuczał 😛;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, RonnieArtestics napisał:


wiadomo ale biorac pod uwagę prawie bankructwo ze składem Kyrie, Kawhi i davisa, teraz pozbycie się kyrie, Kawhi i davisa dla mnie pipidówa :)

Po prostu Póki nie przeprosisz vanVleeta będę ci dokuczał 😛;)

No teraz gra jak borderline allstar, pytanie jak długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

juz za momencik, juz za chwileczkę, Jordan zapozna

piękną ławeczkę

spoko mordko, ja nie mam nic przeciwko braniu lekcji od stepha i klay'a. 

zaprocentuje w ciagu 2-3 lat, a wowczas ciezko bedzie znalezc dla mnie konkurencje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

to, że Twój plan graniem Poolem jako pierwszą opcja w otoczeniu samych elitarnych obrońców, to gruba sprawa nawet jak na Knicks

ale co Ty myslisz, ze ja tegoż nie przewidzialem?

mnie aktualny sezon spływa po jajach. choc i teraz PO powinno byc zrobione, bo tu simmons otoczony idealnie, ludzie stworzeni do szybkiego grania i rzucania z dystansu.

dla mnie clue jest to co bedzie za 3-5 lat

 

poki co widac tu quasi okc, czyli rok w rok postep, bez koniecznosci sciagania gotowcow. pytanie co sie rozjebie po drodze (ale jak wiemy, balansowanie i dostosowywanie do sytuacji nie jest mi problemem, wiec warto u buka na mnie majątek stawiać).

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, człowiek...morza napisał:

No teraz gra jak borderline allstar, pytanie jak długo.

A Wg mnie gra trzeba powiedzieć po mału że Flet gra w tym sezonie jak superstar dla ubogich, vide Beal, Booker, Lillard, Mitchell, Morantczy inni uznawani za superstarów spoza top tier graczy. gra w teamie, który naprawdę mało kogo interesuje w tym sezonie i jest przez to mało zauważany i doceniany. On całkiem możliwe że wciągnie Raptors playoffs, (np. ty gadałeś że mają zrównoważony atak i brak pierwszej opcji ale to nie prawda) Raptors mają dziesiąte ORTG w lidze z nim jako lider, tzn z nim na boisku mają +7,9 lepszy  ORTG. Bez wątpienia kluczem do ich zwycięstw jest zrównoważona defensywa, ale w ataku Raptors to akurat przecież w tym sezonie zależy wszystko od tego co on zrobi/zdecyduje ;] 

Ogolnie to trochę „szkoda” dla mnie że robi takie rzeczy jako pełnoprawny point guard, u mnie oczywiście musiałby się podzielić piłką z cp3, ale skoro cp3 się dogaduje z Bookerem, to i z vanvleetem, który grał też ostatnie dwa lata dobrze jako SG (w ciele PG. :D  ) też by się myślę spoko dogadywał…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

gra w teamie, który naprawdę mało kogo interesuje w tym sezonie i jest przez to mało zauważany i doceniany. 

Ogolnie to trochę „szkoda” dla mnie że robi takie rzeczy jako pełnoprawny point guard,

no tak, widac to w szczegolnosci po twoim bilansie

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

nie no Ronnie ale Mitchell to półka wyżej, Morant pewnie też, Booker to juz w ogole zweryfikowany pozytywnie

akurat z poziomem bookera w tym sezonie ronnie moze miec racje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie no Ronnie ale Mitchell to półka wyżej, Morant pewnie też, Booker to juz w ogole zweryfikowany pozytywnie

Hmmm sam wrzuciłeś jakiś ranking rankingów impactu i jest tam wyżej niż każdy z wymienionych :)

w tym sezonie jest na ich poziomie śmiało 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, człowiek...morza napisał:

ale co Ty myslisz, ze ja tegoż nie przewidzialem?

mnie aktualny sezon spływa po jajach. choc i teraz PO powinno byc zrobione, bo tu simmons otoczony idealnie, ludzie stworzeni do szybkiego grania i rzucania z dystansu.

dla mnie clue jest to co bedzie za 3-5 lat

 

poki co widac tu quasi okc, czyli rok w rok postep, bez koniecznosci sciagania gotowcow. pytanie co sie rozjebie po drodze (ale jak wiemy, balansowanie i dostosowywanie do sytuacji nie jest mi problemem, wiec warto u buka na mnie majątek stawiać).

Byku ale Presti ma jakieś 30 pickow więcej niż Ty, talentu Ty masz odrobine więcej ale nie aż tyle by się porównywać do nich :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.