Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Pokazywał to też w I trymestrze grając średnio po 3 minuty na mecz czy wystarczy sam fakt bycia graczem Heat?

No na pewno pokazywał bardziej niż Biyombo ..

Wydaje mi się, że Jego gra z 2 semestru w real heat pokazuje, jak mógłby grać już w 1semestrze w Socie, kiedy by była taka potrzeba.

Obecnie chyba nie negujesz, że to dobry gracz? (heat z nim w s5 same zwycięstwa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mac napisał:

No na pewno pokazywał bardziej niż Biyombo ..

Wydaje mi się, że Jego gra z 2 semestru w real heat pokazuje, jak mógłby grać już w 1semestrze w Socie, kiedy by była taka potrzeba.

Obecnie chyba nie negujesz, że to dobry gracz? (heat z nim w s5 same zwycięstwa).

No ale drugi trymestr nie ma prawa podlegać ocenie. To wypaczenie do którego Alonzo w swojej karierze przyznaje się już kolejny raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alonzo tak czytać ze zrozumieniem potrafię, ale ty nie. Bo Ja nie mam przecież do ciebie żadnych pytań, ja tylko krytykuje twoją pseudoanalizę. Nie widzę powodów dla których nie mógłbym robić tego publicznie.
 

Więc jeśli nie chcesz się odnieść do tego to się nie odnoś, tylko później nie opowiadaj że ja same wycieczki osobiste uskuteczniam bo parę argumentów tu jednak podałem, a Twoim jedynym jest że Doncic by miał przypływ motywacji jakby grał z Dragicem, a Dragic byłby super back-up PG nawet jeśli Gm Heat nie chciałby nim grać 😂😂😂

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@january

Ja nie mam pretensji o bilans jaki mi dałeś, ale ewidentnie przeszacowałeś siłę Rockets w tym trymestrze. U nich od początku pojawiały się absencje (choćby Brown, Rozier, Hart), a końcówka trymestru to już po prostu tragedia. W dodatku zawodnicy też nie byli w najwyższej formie, szczególnie Beal, który w dodatku musi tu być głównym rozgrywającym. Głębi brak. Oni mają pewnie największy potencjał, by odbić się w następnych trymestrach, ale za T1 to na dodatni bilans na pewno nie zasłużyli. 

Co do wyliczanki graczy. Garland był świetny w tym trymestrze, a jego impakt na zespół to w ogóle jest coś kapitalnego (w najbardziej optymistycznych prognozach, myślę że nikt aż takiego skoku nie zakładał). Wiggins robi prawie 20ppg na bdb skuteczności, trójka powyżej 40% na mocnej próbie, świetnie kończy pod koszem. Do tego dokłada bdb obronę. No i wyniki ich zespołów to bardzo miły bonus. Obaj spore szanse na ASG mają z taką grą. Garland to wręcz pewniak powiniem być, jeśli zaskakująco nie obniży lotów. Choćby Thunder mogą tylko pomarzyć o takiej dyspozycji swoich top2 zawodników w tym trymestrze, zresztą nie tylko oni, ale to już tak nawiasem mówiąc. 

Co do reszty. Wrzucasz PJW w przeciętność, ok, ale dlaczego w takim razie Batum czy Gay to już świetni skrzydłowi? Czepiasz się Fourniera, a jednocześnie wymieniasz w swojej wyliczance Ellingtona? Aldridge najlepszy w karierze? Nazywanie wybitnym zawodnika grającego po 15mpg to też spora przesada. Aa, jeszcze 3D George Hill, który nawet jednej trójki na mecz nie trafia, grając po 26 minut średnio i mając obok Giannisa, który daje takie gravity, że koledzy mają sporo łatwych/otwartych pozycji (na pewno czołówka ligi w tym względzie). Jednocześnie Langford, pozytywny w obronie, z lepszą trojką od Hilla w tym trymestrze jest dramatem. Robinson-Earl też jest dramatem. To co mają powiedzieć zespoły, co po 7-8 zawodników, w ogóle regularnie pojawiających się na parkiecie w rl mają? 

Btw, w żadnym wypadku nie uderzam w Twój zespół i w to, co myślisz na temat głosów, które się pojawiały. Od początku intencją była kwestia, dlaczego Rockets > Clippers. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że hornets oglądam to przyznam że PJ Washington akurat miał swoje problemy z urazami na pewno w tym trymestrze, przez co ewidentny brak rytmu i formy, ale w dalszej czesci sezonu powinno być dużo lepiej, już teraz wyglądał bardzo dobrze w ostatnich spotkaniach przed kwarantanną. Tu też niejasna rola w Hornets mu nie pomaga, w sensie że przegrał rywalizację z Bridgesem o bycie podstawowym PF, ale chyba z czasem rywalizację z Plumlee o bycie C, bo Hornets najlepiej wyglądają gdy grają small ball i bardzo szybko, więc z czasem bedzie tylko lepiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@january ale już nie kompromituj się takimi wpisami jak próba uzasadniania, że Aldridge grał najlepszy sezon w karierze. Już pomijając tą twoją narracje o byciu pierwszą - trzecią opcją, bo nawet pod względem impactu w ataku to jest przepaść, to jeszcze pomijasz aspekt defensywy. Jego pierwsze dwa sezony w Spurs to był poziom DPOY. 

Odlatujesz z narracją grubiej jak przy próbie udowodniania, że Theis jest lepszy od Nurkica. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, january napisał:

Nah, z tym DPOY to sam poleciałeś;)

Ale nie będę się spierał - gra najefektywniejszy sezon w karierze (i to grubo przebijając wszystkie dotychczasowe osiągnięcia), a z meh floor spacera rzucającego 40-45 z midrange, zmienił się w elitarnego rzucającego 55-60. I faktycznie przesadziłem, ale wkurza mnie niedocenianie moich graczy, bo zaniedbałem wrzucania hajlajtów, a takiego Aytona w 1T jak chodzi o impact to LMA wciągnął dupą.

Jeden mecz aytona vs Warriors > rzucanie jumperkow Aldridge przez cały trymestr jesli chodzi o impact 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aldridge bardzo korzysta na grze z durantem i hardenem

https://www.pbpstats.com/wowy-combos/nba?TeamId=1610612751&Season=2021-22&SeasonType=Regular%2BSeason&PlayerIds=201142,200746

https://www.pbpstats.com/wowy-combos/nba?TeamId=1610612751&Season=2021-22&SeasonType=Regular%2BSeason&PlayerIds=201935,200746

Jak masz obok siebie dwóch graczy których trzeba podwając to na pewno wpływa to na efektywność i na tym lma korzysta. W ustawieniach że stephem i lebronem można przyjąć że ta efektywność też pójdzie w górę. Ale nie róbmy sobie jaj z porównaniami do aytona. Jakby go wrzucić w miejsce lma na Brooklynie to byłby nieporównywalnie lepszy. 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, january napisał:

LMA i Ayton jak chodzi o jumperek to trochę inne bajki. Niemniej właśnie dość mocno spostponowałeś Bookera i CP3 sugerując, że Ayton byłby w Nets nieporównywalnie lepszy.

Zgadza się, ale skuteczność lma z zakresu 16ft plus do trójki to potężny fluke w porównaniu do calej kariery ( raczej przed sezonem ciężko by było zakładać takie granie) , mówię o efektywności a przy hardenie i durancie ayton miałby znacznie większe możliwości i mniejsza rolę podobnie jak lma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, january napisał:

Bo pomijając już fakt, że wyżej cenię Gaya i Batuma (a dodatkowo akurat byli hot na znacznie większym volume niż PJ za 3

Cooo? :)

Aż sobie sprawdziłem teraz dokładnie liczby z pierwszego trymestru.

PJW 30/67 za 3, czyli 44.8%

Batum 32/74 za 3, czyli 43.2%

Gay 26/66 za 3, czyli 39.4%

Gdzie ten znacznie większe volume? :)

1 godzinę temu, january napisał:

masz pół trymestru PJW, a drugie pół wypełniają znacznie słabsi gracze tam u Ciebie.

Green jest spoko w tym roku. Robinson-Earl ma lepsze, ma gorsze mecze, ale pod nieobecność PJ akurat trafił z formą, a i Thunder mieli wtedy lepszy okres. Jest jeszcze Wiggins, który pod jego nieobecność pogra również na PF, więc naprawdę nie ma tragedii. 

1 godzinę temu, january napisał:

W roli słabiej broniącego movement shootera Ellington akurat miał lepszy trymestr przecież niż Fournier. A dodać należy, że u mnie to jednak dalsza postać w rotacji niż u Ciebie.

Fournier jest zdecydowanie lepszym graczem, nawet jeśli forma nie jest wysoka, tu nawet nie ma sensu dyskutować. 

1 godzinę temu, january napisał:

JRE grał bardzo źle, Langforda też nie nazwałbym nawet przeciętnym graczem, więc nie wycofuję się za bardzo z tego co pisałem;)

Jak wyżej pisałem. Miał w tym trymestrze słabiutkie mecze, miał też wiele naprawdę dobrych. Weź też pod uwagę, że on nie powinien być fulltime centrem. Akurat pod nieobecność kolegów, kiedy musiał mieć zwiększoną rolę to miał naprawdę fajny okres. 

Langford gdyby był dramatem to dawno, by wypadł z rotacji rl Celtics, a gra cały czas. Przede wszystkim to dobry obrońca, dlatego zyskał zaufanie Udoki. W ataku ma bardzo mało touches, ale na niskim volume akurat dobrze rzucał zza łuku w tym trymestrze. 

3 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

Jako że hornets oglądam to przyznam że PJ Washington akurat miał swoje problemy z urazami na pewno w tym trymestrze, przez co ewidentny brak rytmu i formy, ale w dalszej czesci sezonu powinno być dużo lepiej, już teraz wyglądał bardzo dobrze w ostatnich spotkaniach przed kwarantanną. Tu też niejasna rola w Hornets mu nie pomaga, w sensie że przegrał rywalizację z Bridgesem o bycie podstawowym PF, ale chyba z czasem rywalizację z Plumlee o bycie C, bo Hornets najlepiej wyglądają gdy grają small ball i bardzo szybko, więc z czasem bedzie tylko lepiej. 

Zgoda Ronnie. Zresztą pisałem o tym, że problemy zdrowotne trochę go hamowały na początku sezonu i odbiło się to na formie. Niemniej i tak był ważny dla Hornets. Choćby mecz z Pacers na początku sezonu, gdzie ogólnie zagrał słabo, ale końcówka należała do niego. Ofensywna zbiórka, 2/2 z linii, dzięki czemu wyszli na +1, a w ostatniej akcji świetnie w iso zatrzymał Sabonisa. Z Blazers w końcówce swoimi akcjami zamknął mecz praktycznie. A po powrocie po kontuzji już grał naprawdę dobrze. 

Co do jego roli w rl Hornets. Myślę, że tak zostanie, że będzie tym głównym wchodzącym, a najważniejsze minuty i tak będą grać zazwyczaj small ballem (chociaż generalnie mam wrażenie, że jeszcze za mało korzystał Borrego z tego). Plumlee na starcie meczu jest takim zabezpieczeniem trochę dla nich, bo jednak duet Miles-PJ pewnie mógłby być celem dla przeciwników, żeby mocno pod faul pograć, co na starcie meczu jest bardzo niekorzystne, a i sędziowie wtedy lubią miękkie gwizdki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Alonzo napisał:

Bilanse za 1T sezonu 2021/2022:

Bulls 4-24

Kawhi nawet jak wyzdrowieje to i tak tu raczej nie zostanie.

Kawhi ma ważny kontrakt także w sezonie 22-23 i jak już teraz piszesz, że raczej go nie przedłuży, to jest to lekkie uprzedzenie do GM/organizacji. Skąd już teraz, na 1 i 3/4 sezonu przed końcem umowy, wiesz, że nie przedłuży? Skąd wiesz, jak przebiegnie najbliższy offseason, gdzie mam sporo kasy? Skąd wiesz kogo uda mi się wybrać w drafcie? 

Dziwne stwierdzenie jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

 

Ale potwierdzam że potencjał na przyszłe sezony duży 

xd

to juz wiemy, ze bedzie c hujowy,

prosze przysylac oferty, mze ktos sie jeszcze nabierze

złota trójca

f9f302f5213fa.png

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.