Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, człowiek...morza napisał:

to porownanie ma mniej wiecej tyle sensu jak moje rok temu beasley'a z bookerem.

roznimy sie w tym, ze ja pisalem to dla beki, a ty na powaznie.

 

znamienna roznica

Ja nie porównuje ich overall tylko ich osiągi w tym sezonie, napisałeś ze donovan jest top10 w tym sezonie, a VanVleet nie odbiega daleko od niego statystycznie w tym sezonie, a nawet jest wiele lepszy w rzutach za trzy 

11 minut temu, tangiers napisał:

Wyslucham ofert za pick NYK 1st 2022

Wedle obecnych wynikow 1 trymestru przewidywana czolowka draftu, pace  na ~ 24 winy

W zamian ktos na rookie scale, albo rocznym kontrakcie

Mam Tyusa Jonesa, Markusa Howarda, albo Tre Jonesa, pg ci się przyda ;)

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MMM2121 @człowiek...morza

Chyba sobie żartujecie. Rl Bulls mają kapitalnego Lonzo, kolejnego all-def gracza, czyli Caruso. Żaden gracz beGM Warriors nie grał na takim poziomie w tym trymestrze. W rotacji jeszcze trzech atletycznych wingów (Green, DJJ, Brown Jr), którzy przede wszystkim mają bronić i robią to dobrze. Vucević w tym roku jest ogólnie rzecz biorąc naprawdę solidny w obronie. Generalnie zespół w sile wieku, więc też ta intensywność na bardzo wysokim poziomie, co pomaga w obronie. 

Wy mi tu piszecie, że trójka Dort, Green, Noel ma dać wiekszy impakt, lol. 34-letni Green, co będzie musiał tu grać na znacznie zawyżonych minutach (zresztą Ingles następny dziadek też na jakiś grubych minutach, bo głębi żadnej tu nie ma, co jest jakąś abstrakcją) ma robić różnicę w obronie. Noela to pół trymestru nie było, jest tu backupem, a druga kwestia, że on żadna rewelacja w tym roku. On ma niby ten wielki impakt dawać? Idealnie wpis niżej Tangiers napisał o sympatiach, opiniach o poszczególnych graczach, pasuje tu jak ulał. Kolejna kwestia jest taka, że obrona rl Pacers, kiedy akurat Sabo gra na centrze to dobrze nie wygląda, a tu ma jeszcze Ingrama jako PF. 

Nieźle się uśmiałem panowie :)

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Braveheart22 napisał:

@MMM2121 @człowiek...morza

Chyba sobie żartujecie. Rl Bulls mają kapitalnego Lonzo, kolejnego all-def gracza, czyli Caruso. Żaden gracz beGM Warriors nie grał na takim poziomie w tym trymestrze. W rotacji jeszcze trzech atletycznych wingów (Green, DJJ, Brown Jr), którzy przede wszystkim mają bronić i robią to dobrze. Vucević w tym roku jest ogólnie rzecz biorąc naprawdę solidny w obronie. Generalnie zespół w sile wieku, więc też ta intensywność na bardzo wysokim poziomie, co pomaga w obronie. 

niezle to ja sie usmiewam, gdy porownujesz impact w obronie obwodowego do podkoszowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Generalnie zespół w sile wieku, więc też ta intensywność na bardzo wysokim poziomie, co pomaga w obronie. 

Tegoroczni Bulls to w ogole pozamykali wszystkim mordy. Zestawili graczy odwrotnie do przekazu wmawianego przez Hollingera(za kilka lat osiagnie status smiesznosci Billa Simmonsa) i spolki. Lavine/Derozan przeciez nie graja right way, nie powinni bronic, a bronia. Nie maja normalnego PG, a graja skuteczna ofensywe i bronia dobrze z Vuckiem. Wszystkie stereotypy szlag trafil. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Ja nie porównuje ich overall tylko ich osiągi w tym sezonie, napisałeś ze donovan jest top10 w tym sezonie, a VanVleet nie odbiega daleko od niego statystycznie w tym sezonie, a nawet jest wiele lepszy w rzutach za trzy 

Mam Tyusa Jonesa, Markusa Howarda, albo Tre Jonesa, pg ci się przyda ;)

Za pick to ja chce Van Fleeta

 

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

niezle to ja sie usmiewam, gdy porownujesz impact w obronie obwodowego do podkoszowego

Zapamietam przy Mikalu xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Ale o jakim wielkim impakcie Noela Ty mówiłeś? 

primo nie mowilem in concreto o impacie noela, tylko o calosci.

pisalem rowniez o tym co obie druzyny prezentuja na papierze.

byc moze z powodu urazow po stronie gsw, przede wszystkim nieobecnosci noela w polowie trymestry, bulls mieliby statystycznie aktualnie lepszy def.

calosciowo pod katem sezonu? nie. i nie widze w tym twierdzeniu nic smiesznego. tym bardziej jest jest oparte na twierdzenaich, ktore w zaden sposob nie zostaly dotychczas w historii ligi zakwestionowane.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Jesteś skrajnie nie odpowiedzialny, nie dość że piszesz i czytasz begm w trakcie jazdy to jeszcze nie zrobiłeś opisu w święta!

Śmiej się śmiej, ja już głosy wrzuciłem a Wy za tydzień będziecie wrzucać z imprezey, kaca albo kolejne punkty karne wpadną a ja będę mówił " a nie mówiłem"!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Śmiej się śmiej, ja już głosy wrzuciłem a Wy za tydzień będziecie wrzucać z imprezey, kaca albo kolejne punkty karne wpadną a ja będę mówił " a nie mówiłem"!

Ja nie pije do Ciebie ale do tego ze co roku jest gadka Żeby ustawić terminarz tak żeby nie było to w święta i zawsze jest w święta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, tangiers napisał:

Tegoroczni Bulls to w ogole pozamykali wszystkim mordy. Zestawili graczy odwrotnie do przekazu wmawianego przez Hollingera(za kilka lat osiagnie status smiesznosci Billa Simmonsa) i spolki. Lavine/Derozan przeciez nie graja right way, nie powinni bronic, a bronia. Nie maja normalnego PG, a graja skuteczna ofensywe i bronia dobrze z Vuckiem. Wszystkie stereotypy szlag trafil. 

niektórzy nie bali się o nich dobrze mówić na długo przed startem sezonu, gdy konsensus był taki, ze nie ma co się jarac bo ledwo będę łapać się do top 6. 

 

30 minut temu, Braveheart22 napisał:

@MMM2121 @człowiek...morza

Chyba sobie żartujecie. Rl Bulls mają kapitalnego Lonzo, kolejnego all-def gracza, czyli Caruso. Żaden gracz beGM Warriors nie grał na takim poziomie w tym trymestrze. W rotacji jeszcze trzech atletycznych wingów (Green, DJJ, Brown Jr), którzy przede wszystkim mają bronić i robią to dobrze. Vucević w tym roku jest ogólnie rzecz biorąc naprawdę solidny w obronie. Generalnie zespół w sile wieku, więc też ta intensywność na bardzo wysokim poziomie, co pomaga w obronie. 

Wy mi tu piszecie, że trójka Dort, Green, Noel ma dać wiekszy impakt, lol. 34-letni Green, co będzie musiał tu grać na znacznie zawyżonych minutach (zresztą Ingles następny dziadek też na jakiś grubych minutach, bo głębi żadnej tu nie ma, co jest jakąś abstrakcją) ma robić różnicę w obronie. Noela to pół trymestru nie było, jest tu backupem, a druga kwestia, że on żadna rewelacja w tym roku. On ma niby ten wielki impakt dawać? Idealnie wpis niżej Tangiers napisał o sympatiach, opiniach o poszczególnych graczach, pasuje tu jak ulał. Kolejna kwestia jest taka, że obrona rl Pacers, kiedy akurat Sabo gra na centrze to dobrze nie wygląda, a tu ma jeszcze Ingrama jako PF. 

Nieźle się uśmiałem panowie :)

Iks De 

czy Dort w tym konkretnym środowisku z zmniejszona rola w ataku i zwiekszona w obronie byłby w konwersacji na temat bycia all def graczem? Ja uważam, ze tak, ale mozes mieć swoje obiektywne zdanie ;) 

Jakie miał cyfry miał Sabo at rim podawalem, imho gdyby był w otoczeniu Dorta i Greena tez by byli w stanie nieco mu pomoc tak, jak Real Bulls pomagają Vucowi (dość analogiczna sytuacja, gdzie Real Bulls pomagają ukryć mankamenty Vuca, który zyskuje w obronie bo jest w bardzo konkretnym środowisku, a nie dlatego, ze nagle w wieku 31 lat zrobił progres w obronie). No i jako obrońcę skrzydłowego mam Harklessa, który w d tez jest bardzo dobry.

A czy cos jest śmiesznego w dyskutowaniu? Hmm tylko chyba jak punkt widzenia zmienia się Gm-on od punktu siedzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, MarcusCamby napisał:
  •  
  • Rockets: 13 - 15
  •  

@Regis od dawna nie ma na forum, wiec czuje sie w moralnym obowiązku zapytać skąd taki bilans?

i skąd aż taka dysproporcja w bilansie hornets, gdzie fluber daje 21:7, a Ty minusowy. ktoś z was musi byc niespelna rozumu, pytanie kto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, człowiek...morza napisał:

@Regis od dawna nie ma na forum, wiec czuje sie w moralnym obowiązku zapytać skąd taki bilans?

i skąd aż taka dysproporcja w bilansie hornets, gdzie fluber daje 21:7, a Ty minusowy. ktoś z was musi byc niespelna rozumu, pytanie kto

Wychodzi na to, że Ty,  bo ja na bilans Hornets głosować nie mogę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.