Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

@Eldmożesz nam wytłumaczyć w czym objawia się „życiowa forma” u Normana powella ? takie Określenia chyba łatwo weryfikować wiec po co znowu takie rzucanie slow na wiatr ? 

Lekka pomyłka w liczbie zdobywanych punktów. Rzeczywiście miewał sezony gdzie było lepiej, ale przyznaję - nie patrzyłem na nie. 

Pisząc słowa "życiowa forma": - miałem na myśli głównie rzut za trzy w którym to Powell notuje najlepszy sezon w karierze. Notuje najwięcej prób bo aż 7,9 3PA i trafia je ze skutecznością 41,5%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Czyli życiowa forma objawia się w tym ze oddaje więcej rzutów za trzy, dzięki za tą argumentacje, szacuneczek. :D

PS. A nawet to nie jest prawdą i nie wiem skąd wziąłeś 7,9 prob :)

O k****.

Tak to jest pisać bez okularów,

Żadne 7,9 tylko 5,3. 7,9 to 2PA.

Dzięki za czujność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Alonzo napisał:

Słabe strony:

- notoryczne niedocenianie u nas KATa i Mitchella – bo grają w niemedialnych klubach;

Tutaj jasno trzeba zaznaczyć. Mitchel gra +/- jak top10 tego sezonu.

Ogólnie patrząc na słabości rywali, Orlando stoi przed wielką szansą na finał w tym sezonie. 

Tak to widzę.

Ps. Poszukałbym mimo wszystko jakiś usprawnień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Wiem, że to już drugi trymestr, ale ehhhh po dzisiejszym Bricku to będę musiał się powstrzymywać, by nie uwalać bilansu Hornets :D Dawno nie widziałem by ktoś tak zagrał w NBA tak beznadziejne spotkanie. 

Nom, akurat w dzień w którym wszyscy oglądają nba, zagrał najgorszy mecz w sezonie, co od razu skończy się wynikiem minus trzy do bilansu w pierwszym trymestrze, wiem jak działa begm:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, fluber napisał:

Nom, akurat w dzień w którym wszyscy oglądają nba, zagrał najgorszy mecz w sezonie, co od razu skończy się wynikiem minus trzy do bilansu w pierwszym trymestrze, wiem jak działa begm:) 

Eld nie miał okularów wiec jest nadzieja ze nawet plus2W Ci dołoży!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RonnieArtestics napisał:

@MMM2121 twój zespół ma z bulls w real tyle wspólnego co mój z Phoenix suns ;)

Hmm

Zach to Zach

Ingram stylem gry jest trochę podobny do Demara. Scoring, rozegranie itd. 

Sabonis w jakimś stopniu odpowiada Vuvowi, jest gorszym strzelcem z dystansu, ale kurewsko bardziej efektywnym graczem w tym sezonie. 
 

Dort, Green i Joe Ingles to rolsi nikt z nich nie jest na poziomo Lonzo, ale maja różne cechy, przydatne zespołowi, który chce wygrywać. 
 

Noel nie ma odpowiednika w Real Bulls.

Trochę jest podobieństw imho. A jak ty to widzisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, MMM2121 napisał:

Hmm

Zach to Zach

Ingram stylem gry jest trochę podobny do Demara. Scoring, rozegranie itd. 

Sabonis w jakimś stopniu odpowiada Vuvowi, jest gorszym strzelcem z dystansu, ale kurewsko bardziej efektywnym graczem w tym sezonie. 
 

Dort, Green i Joe Ingles to rolsi nikt z nich nie jest na poziomo Lonzo, ale maja różne cechy, przydatne zespołowi, który chce wygrywać. 
 

Noel nie ma odpowiednika w Real Bulls.

Trochę jest podobieństw imho. A jak ty to widzisz? 

Dlatego mowie ze tyle samo co moje pacers z suns :)

vanvleet stylem gry przypomina Bookera 

nurkic jest lekko gorsza wersją aytona. 
 

Tyus jest lepszy niż cameron payne

justin Holiday, Keldon Johnson, Georges Niang to rolesi, żaden z nich nie jest na poziomie mikala ale maja różne cechy przydatne zespołowi :)

 

dlatego teraz liczę na top4 bilans na wschodzie od ciebie :) 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profilem beGM GSW na pewno przypominają rl Bulls. Główna różnica to jednak wyraźnie gorsza defensywa tu będzie. No i mam wrażenie, że MMM trochę pominął temat absencji w opisie. Ingram, Green, a przede wszystkim Noel sporo meczów stracili, niekiedy nakładało się to na siebie, a nie ma jak pokryć tych strat, bo głębia jest zerowa. Na pewno jest fajny potencjał, ale trzeba zdecydowanie poszerzyć ten skład i wzmocnić obronę, bo bez tego będą cierpieć w trakcie RS. Przydałby się też jakiś nominalny PG jako spoiwo tej drużyny, ale to już bardziej melodia przyszłości myślę, bo teraz ciężko jednak będzie coś wymyślić. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.