Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, january napisał:

Zbliża się głosowanie, wklepałem absencje (zakładka 'kopia arkusza Injuries' - do zakładki Injuries nie miałem dostępu) do naszego arkusza. 28 z 30 ekip z RL (zostali kończący trymestr w ten weekend gracze z RL Bulls i OKC). 

1. Po 12 graczy na team, cierpią ci z najszerszymi rosterami (np. u mnie nie zmieścili się Claxton czy Bazemore), ale i tak musiałem niektórym ekipom wpisywać graczy nie będących w RL NBA. 12 graczy najlepszych (grających) wypisywałem sam, jak ktoś chce powalczyć o przykładowego Bongę zamiast Oni to droga wolna, w takie kasztaństwo już nie wchodziłem.

2. Standardowo po prawej stronie dodatkowo wypisani gracze, którzy nie zagrali ani jednego meczu.

3. Walka o graczy, którzy nie grali, a z jakichś powodów mają grać należy do opisujących, tutaj po prostu - brak występu = absencja.

Może trochę pomoże przy głosowaniach;)

Lowry ma 2 nieobecności a nie 3 - g2 i g15. - zmień Jasiu jak możesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Szulim napisał:

@january super robota 

Ja tylko powiem ze Garza nie miał nieobecności tylko nie grał, natomiast był zawsze gotów - u mnie raczej grał jakieś minuty co mecz

Takich jest sporo, ale odróżnienie tych absencji chyba by zajęło zbyt wiele czasu. Zwłaszcza, że tacy gracze często byli inactive, bo np grali w G League (np mój BBall Paul).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, cvbe napisał:

Jeszcze nie, po jednym meczu nie ma co :) Ale oczywiście nadal uważam, że mam rację :)

Dlatego wrzuciłem film, który imho trochę popiera wnioski, jakie wydaje mi się, ze wspólnie mamy.

Z Randlem (czyli pierwsza „opcja”) rzucającym na takich procentach, który odpuścił sobie w defie, to imho niesprawiedliwym jest znajdowanie kozła ofiarnego w postaci Kemby. 
 

RJ oczywiście tez daje dupy i po prostu z taka ofensywa ciężko jest cos zwojowac w obecnej lidze imho. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, january napisał:

Trzeba bardziej FA między okienkami ogarnąć. Bo w RL się bawią z hardship exceptions, u nas trzeba by pomyśleć co z tym zrobić przy takiej rzezi w absencjach teraz.

Ja bym akurat nic nie robił, bo już widzę wojny o kolejnych Tylerów Cooków czy Aleemów Fordów tego świata, co tak naprawdę nie będzie miało żadnego przełożenia na nasze bilanse. Po prostu uznałbym, że jeśli zespół X nie miał w danym dniu wymaganej liczby graczy, to uzupełniał skład jakimiś randomami i grał. U nas te hardship exceptions wydają się być zbędne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

warto dodać, że Kings są wtedy 1-2 wygrywając ze Spurs, a od Grizz wyłapali w cymbał -19

Grizz są 10-1 w ostatnich 11 meczach a Spurs to nie Rockets albo Thunder, żeby powiedzieć że easy win :)

Edit: w sensie - wtedy byli 10-1 bo teraz wrócił Morant więc wiadomo, że w dupę :P

Edytowane przez cvbe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.