Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Alonzo napisał:

U mnie Gordon ma cały czas tą sama rolę już 3 sezon - odpowiada za defensywę grając przy KATie. 

 

Cytat

Steve Clifford: U mnie Gordon ma cały czas tą sama rolę już 3 sezon - odpowiada za defensywę grając przy Vuceviciu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krytyka Bagleya, White, Biyombo, Griffina ( czy on serio gra gorzej niż przykładowo Bojan w Jazz? Wciąż samym playmaking wnosi bardzo dużo w ofensywie).

Jak Grizzlies zrobili run bez Moranta, to zamiast pochwał dla Tyus Jonesa, który był pewnie w tym okresie ich drugim najlepszym graczem to tylko zdziwienie.

Krótko @ely3. Ile Ci Qcin płaci za te paszkwile?

Napisz przynajmniej, że Derrick Jones wciąga dupą Covingtona ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Krytyka Bagleya, White, Biyombo, Griffina ( czy on serio gra gorzej niż przykładowo Bojan w Jazz? Wciąż samym playmaking wnosi bardzo dużo w ofensywie).

Jak Grizzlies zrobili run bez Moranta, to zamiast pochwał dla Tyus Jonesa, który był pewnie w tym okresie ich drugim najlepszym graczem to tylko zdziwienie.

Krótko @ely3. Ile Ci Qcin płaci za te paszkwile?

Napisz przynajmniej, że Derrick Jones wciąga dupą Covingtona ;)

Dziwne to Pels w tym sezonie. Z jednej strony skończyły się problemy ze zdrowiem, niektórzy fajnie się odnaleźli w nowych rolach ( no dobra, Wall znów ma coś z kolanem ), ale z drugiej strony jakoś tam nie widzę...nie wiem jak to nazwać. Spójności? Iskry?

Nie mniej sytuacja Pels wydaje się o wiele lepsza niż rok temu. Griffin jeszcze ten i następny RS i z bani jego 40M. Wall rok dłużej. Są picki ale tu może pójść wyjątkowa soft przebudowa. Szkoda ( tzn ja tam się cieszę ), że ten Bagley to na żadnego franchise nie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Krytyka Bagleya, White, Biyombo, Griffina ( czy on serio gra gorzej niż przykładowo Bojan w Jazz? Wciąż samym playmaking wnosi bardzo dużo w ofensywie).

Jak Grizzlies zrobili run bez Moranta, to zamiast pochwał dla Tyus Jonesa, który był pewnie w tym okresie ich drugim najlepszym graczem to tylko zdziwienie.

Krótko @ely3. Ile Ci Qcin płaci za te paszkwile?

Napisz przynajmniej, że Derrick Jones wciąga dupą Covingtona ;)

Czy Ty myślisz ,że ja wiem kogo Ty masz w składzie? A co do Bojana to choć gra swój najgorszy sezon i coś kaleko robi layupy i floatery i to sporo gorzej niż w całej karierze to jednak on rzuca za 3 z 39% skutecznością a Blake z 31 % i wciąż rzuca więcej niż Bojan. Bojan choc dokucza mu ten nadgarstek to jednak biega do kontr i jest bezcenny dla Jazz w off ball a Blake to już bardziej sunie po parkiecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Eld napisał:

Dziwne to Pels w tym sezonie. Z jednej strony skończyły się problemy ze zdrowiem, niektórzy fajnie się odnaleźli w nowych rolach ( no dobra, Wall znów ma coś z kolanem ), ale z drugiej strony jakoś tam nie widzę...nie wiem jak to nazwać. Spójności? Iskry?

Nie mniej sytuacja Pels wydaje się o wiele lepsza niż rok temu. Griffin jeszcze ten i następny RS i z bani jego 40M. Wall rok dłużej. Są picki ale tu może pójść wyjątkowa soft przebudowa. Szkoda ( tzn ja tam się cieszę ), że ten Bagley to na żadnego franchise nie wygląda.

Czemu znowu mnie w coś mieszasz? :D niedługo będę odpowiedzialny nawet za wybór Edwardsa z 1 pickiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

Dziwne to Pels w tym sezonie. Z jednej strony skończyły się problemy ze zdrowiem, niektórzy fajnie się odnaleźli w nowych rolach ( no dobra, Wall znów ma coś z kolanem ), ale z drugiej strony jakoś tam nie widzę...nie wiem jak to nazwać. Spójności? Iskry?

Nie mniej sytuacja Pels wydaje się o wiele lepsza niż rok temu. Griffin jeszcze ten i następny RS i z bani jego 40M. Wall rok dłużej. Są picki ale tu może pójść wyjątkowa soft przebudowa. Szkoda ( tzn ja tam się cieszę ), że ten Bagley to na żadnego franchise nie wygląda.

Trzeba pamiętać, że mój skład to bardzo młode core. Wiseman 19, Coby White 20, Marvin Bagley 21, Kevin Huerter 22, Derrick Jones 23. Griffin miał zaliczyć bounce back year ( pozdro @tangiers ;) ) a tu gra jakiegoś Joe Inglesa.

Wall wszedł na pełnej kurwie, potem Harden trochę zaczął sabotować grę, a jak odszedł to znowu odezwało się kolano. Bez chociaż jednego all-stara typu nawet Will Bartona rok temu z BeGM Pacers to tu PO nie będzie, a na tank też zespół za mocny, a przed wszystkim bardzo szeroki.

4 minuty temu, ely3 napisał:

Czy Ty myślisz ,że ja wiem kogo Ty masz w składzie?

W razie czego powiem, że to był żart :D Tak chciałem zażartować do twojego tekstu z ogólnego, ale wolałem na naszym podforum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Eld napisał:

Był człowiekiem o którym w RL Suns, mówiono że może dostać kontrakt na +20/rok.

W zeszłym roku zabijało się o niego kilka drużyn w beGM.

Dziś został zwolniony z RL Raptors.

46979-1-5db217083d3d161116-nuggets-v-sun

pewnie już jeat w autobusie do mojego Zalando

z drugiej strony do rl Nuggets na 2way mógłby wpaść, i powalczyć z Hartensteinem o miano mniejszego gówniaka

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Trzeba pamiętać, że mój skład to bardzo młode core. Wiseman 19, Coby White 20, Marvin Bagley 21, Kevin Huerter 22, Derrick Jones 23. Griffin miał zaliczyć bounce back year ( pozdro @tangiers ;) ) a tu gra jakiegoś Joe Inglesa.

Wall wszedł na pełnej kurwie, potem Harden trochę zaczął sabotować grę, a jak odszedł to znowu odezwało się kolano. Bez chociaż jednego all-stara typu nawet Will Bartona rok temu z BeGM Pacers to tu PO nie będzie, a na tank też zespół za mocny, a przed wszystkim bardzo szeroki.

I właśnie ten młody core ( u mnie jednak ta średnia wieku trochę wyższa ) sprawia, że napisałem soft przebudowa. Czy PO nie będzie? W zasadzie wszyscy u nas, no poza Wolves, Denver i Rockets mają probelmy ( Rockets nie mieli od startu RS Porzingisa ). Lakers - tragedia pod koszem, niegrający Butler, taki, no DAR ale i tak pewnie skończą z HCA bo raczej nie widzę klubu który mógł by ich na koniec RS ugryźć. Czwórka Rox, Nugg, Wolves, LaL jest nie do ruszenia. Dalej GSW bo Currego i Greena trzeba szanować i jest to w sumie jedyny zespół który może komuś z big four sprawić niespodziankę i zaatakować HCA. Skreślamy Clipps, Blazers, Memphis i Spurs. Czyli zostaje nam 6 teamów na 1 gwarantowany spot w playoffs ( 6 seed ) i 4 teamy na play in - ktoś z piątki Kings, Suns, Pelicans, Dallas, Thunder będzie bardzo niezadowolony. Suns strasznie przetrzebiło. Kings też ma swoje problemy, mnie wypadł Nurkić ( znów ), w Dallas Trae coś ostatnio blado wygląda. Każdy ma jakieś problemy. Nie skreślał bym nikogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Wciąż lepiej niz Thunder pod koszem!

Nie sądzę. Jednak Nurek rozegrał te około 10 meczów, a poza tym szykuje sobie tezy pod small ball Randle - OG - SGA - Brown - Brogdon, albo zamiast Browna - Okoro. Minuty na 5 raczej spokojnie na ten moment bez bólu do rozpisania, no chyba, że znów coś się wydarzy i na wszelki wypadek nowy center w drodze. Tzn. jeszcze nie do końca bo gadam z trzema klubami, ale ktoś raczej na pewno zawita.

Ty niestety o takim komforcie możesz pomarzyć, ale ani myślę kopać się z LeBronem i pisać bzdety, ze idę po HCA. GSW ma szanse, ja takie gdzieś 5-10% na to.

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Drummond, Dejounte Murray, Monte Morris, Rudy Gay, Ivica Zubac, Cam Reddish, John Collins.

To nie są leszcze, Stefan

I sądzisz, że przetrwają u Ignaza dwa okienka transferowe? Reddish, Collins, Murray pewnie tak, ale reszta? Nie po to Ignazz robił handel po swój 1st and 2nd rounder 2021 aby teraz bić się o playoffy. Trust me. Stefan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MarcusCamby

Trzeba kilka kwestii tu wydzielic. Zrobiles bardzo dobre ruchy tego lata. Uwazam, ze wiecej nie dalo sie uszyc. Nie masz reliable graczy, wiec gorsze okresy jak obecnie beda wystepowac i przy twoim payrollu musisz to przyjac na klate. Zapowiadalem, ze napisze jakas mila rozprawke o offseason Pels, ale jest tyle sportu na zywo teraz, ze nie mialem motywacji i weny. A z szacunku na pol gwizdka  nie bede pisal.

Co do Memphis to oni po kontuzji Moranta graja na tyle zorganizowana i zespolowa koszykowke, ze ciezko tam wybrac gracza nr 2,  3 czy 4. Ze slabszym trenerem juz by tankowali, a sa blisko w kazdym meczu i pomimo bardzo malego talentu w ataku dalej walcza o PO. Tyus Jones jest dobrym back upem, play callerem(kolega mi ostatnio wyslal stat, ze Memphis ma najwiecej asystowanych rzutow w lidze) ale nie wypelnia najwiekszych luk w tym zespole i mysle, ze na wiekszej probie jego deficyty bylyby coraz bardziej widoczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tangiers napisał:

Zapowiadalem, ze napisze jakas mila rozprawke o offseason Pels, ale jest tyle sportu na zywo teraz, ze nie mialem motywacji i weny. A z szacunku na pol gwizdka  nie bede pisal.

Czekałem przyjacielu na nią, ale rozumiem :)

Heat - Pelicans, wieczna zgoda!

Tyus chyba pewnego pułapu już nie przeskoczy. Rzut technicznie ma dobry, ale i tak trójki nie jest w stanie wypracować, a pierwszego kroku i warunków fizycznych nigdy nie wypracuje, by być w lidze kimś więcej. Aczkolwiek jego BBIQ, passing, przesuwanie się w obronie nasuwa mi tylko jednego gracza z porównaniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Qcin_69 napisał:

Fani rl Minnesoty jako pierwszego za worek ziemniaków chcą wysłać Russella :) 

Oni już wysłali jeden worek ziemniaków z naklejką Wiggins do GSW i jeszcze pickiem dopłacili. A teraz co? Szukają niby drugiego łosia? Kto niby w lidze potrzebuje chimerycznego PG poza jakimiś bottom zespołami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Eld napisał:

Nie sądzę. Jednak Nurek rozegrał te około 10 meczów, a poza tym szykuje sobie tezy pod small ball Randle - OG - SGA - Brown - Brogdon, albo zamiast Browna - Okoro. Minuty na 5 raczej spokojnie na ten moment bez bólu do rozpisania, no chyba, że znów coś się wydarzy i na wszelki wypadek nowy center w drodze. Tzn. jeszcze nie do końca bo gadam z trzema klubami, ale ktoś raczej na pewno zawita.

Ty niestety o takim komforcie możesz pomarzyć, ale ani myślę kopać się z LeBronem i pisać bzdety, ze idę po HCA. GSW ma szanse, ja takie gdzieś 5-10% na to.

I sądzisz, że przetrwają u Ignaza dwa okienka transferowe? Reddish, Collins, Murray pewnie tak, ale reszta? Nie po to Ignazz robił handel po swój 1st and 2nd rounder 2021 aby teraz bić się o playoffy. Trust me. Stefan.

Staram się jak mogę aby kręcić wynik. Liga sabotuje mi wynik. Pop nie gra Lylesem a Toronto wywalili Lena. Oby trafił do Nets. Wtedy porozmawiamy. Przypominam ze w rl spurs Gay gra z ławki dobrze. Jest dostępny. Za kogoś z covidem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.