Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

 

W dniu 8.01.2021 o 14:50, człowiek...morza napisał:

lol

ja gadalem z kyriem wieczorem przez telefon.

wszystko mi wyjasnil

Jak niby mogłeś rozmawiać z Kyriem, kiedy on wprost powiedział na początku sezonu:

Cytat

I do not talk to Pawns

 

https://i.postimg.cc/3wP2W10q/tenor-2.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kolader napisał:

Chyba nie chcesz nam powiedzieć że Grant z rl będzie taki sam u ciebie ?

w sensie? ja tego nie zakładałem ale skoro w rl okazuje się legitną opcją ataku, to u mnie jego rola również wzrośnie, a że Pistons PO teraz nie zrobią, to plany mocarstwowe przekładam na rok następny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widze powodow dla ktorych u nas w denver grant mialby nie miec wieksej roli.

murraya nie ma

1 minutę temu, mac napisał:

Vanderbirl to stud. Bdb fit po Joka (a jeszcze lepszy pod Townsa ale cos miny tego nie lapie).

Ogolnie tam fituje po kata, dara, beasleya nie wiem nad czym tam anal izuja w socie (prawdziwej)

+1

tez nie kumam. vanderbirt wyglada przednio, tym bardziej potrzebny, gdy w socie obrona kwiczy.

no ale to sota. tego nie zrozumiesz.

choc jak wroci towns, mozliwe, ze beda teamem na 0.500 ogolnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vanderbilta próbowałem pozyskać w tym dealu, co wysłałem Gallo do Bucks. Żałuję trochę, że mocniej nie przycisnąłem SlaKB. Ale i tak myślę fajny zwrot udało się uzyskać :)

Btw, tyle było krytyki wobec tego, że Grant wybrał rl Pistons, ale akurat LBS to mocno na tym zyskał. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Braveheart22 napisał:

Btw, tyle było krytyki wobec tego, że Grant wybrał rl Pistons, ale akurat LBS to mocno na tym zyskał. 

to się jeszcze w sumie okaże, tak czy inaczej chłopowi wystarczył jeden sezon obok Wielkiego Serba aby ciupać regularne 20+ na niezłej skuteczności, u nas natomiast grają razem znacznie, znacznie dłużej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

w sensie? ja tego nie zakładałem ale skoro w rl okazuje się legitną opcją ataku, to u mnie jego rola również wzrośnie, a że Pistons PO teraz nie zrobią, to plany mocarstwowe przekładam na rok następny ;)

To że się okazał legitną opcją w ataku to nie ulega wątpliwości bardziej mnie ciekawi jak ma funkcjonować obok Jokicia. Bo w mojej ocenie on dużo zyskał jako 1 opcja a czy jako 2/3 (zależnie z Jrue) to straci na tym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kolader napisał:

To że się okazał legitną opcją w ataku to nie ulega wątpliwości bardziej mnie ciekawi jak ma funkcjonować obok Jokicia. Bo w mojej ocenie on dużo zyskał jako 1 opcja a czy jako 2/3 (zależnie z Jrue) to straci na tym. 

ale Jrue przecież nie monopolizuje gry, inna sprawa jakbym miał jakiegoś Zacha czy coś, to wszystko wyjdzie w praniu oczywiście, jednak czuje sporą ulgę, bo jednak te moje s5 mocno cierpiało w ataku na obecności Harrisa i Royca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Yo to co pacers w tym roku wchodzą znowu do PO, czy nie ? Rotacja 
Paul-Hardaway-Keldon-Aldridge-Turner
Campazzo-Galloway-Nwaba-Holiday-Looney wyglada legitnie, nad takim Orlando mam już lekko z 3W przewagi. 

S5 wyglada dobrze, ale lawka jest slaba. Jak ja troche wzmocnisz to nie powinno byc problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.