Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Lucas napisał:

Chociaż Marcusa nie muszę pytać o Tobiasa, bo on jako jedyny go doceniał zawsze.

No nie do końca prawda. Długo byłem jego hejterem i do dziś chętnie wbijam szpile BMFowi z jego "miodzio ficik". Swoją drogą BMF wtedy był ogromnym entuzjastą sprowadzenie Tobiasa, a dziś wali Nim w błędy Branda ;)

Ale obecnie stał się underrated mocno, a gość regularnie daje bardzo dobry all-Star impact. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kolader

Lonnie Walker IV

Mark this down as a breakout game for Walker. He had 22 first half points and looked really, really good at times. He courageously attacked the basket and his touch in the paint was deft. As his confidence grew, he started launching jumpers and creating shots for teammates. As impressive as his 22 first half points were, he actually could have had more. There were more driving lanes and finishing opportunities open for the taking. He got nicked up to end the first half and then left the game for good in the fourth due to what appeared to be a leg cramp. All in all, this game gave a glimpse of Walker’s offensive ceiling. He’s such a good athlete that if he figures it all out, his scoring potential is off the charts.
Grade: A-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lucas napisał:

Chociaż Marcusa nie muszę pytać o Tobiasa, bo on jako jedyny go doceniał zawsze.

Szkoda że nie znasz mojej dyskusji na temat Tobiasa z pierwszym gmem Utah w naszej zabawie. Oj bardzo mu go zazdrościłem ;)

24 minuty temu, ignazz napisał:

@kolader

Lonnie Walker IV

Mark this down as a breakout game for Walker. He had 22 first half points and looked really, really good at times. He courageously attacked the basket and his touch in the paint was deft. As his confidence grew, he started launching jumpers and creating shots for teammates. As impressive as his 22 first half points were, he actually could have had more. There were more driving lanes and finishing opportunities open for the taking. He got nicked up to end the first half and then left the game for good in the fourth due to what appeared to be a leg cramp. All in all, this game gave a glimpse of Walker’s offensive ceiling. He’s such a good athlete that if he figures it all out, his scoring potential is off the charts.
Grade: A-

Żeby on wyglądał podobnie w większości meczy to byłoby zajebiście. Póki co jedynie co ma to przebłyski dobrej gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, MarcusCamby napisał:

Swoją drogą BMF wtedy był ogromnym entuzjastą sprowadzenie Tobiasa, a dziś wali Nim w błędy Branda ;)

Harris to jest bardzo dobry gracz i bardzo dobry fit do Simmonsa/Embiida (dalej to podtrzymuję, co w sumie pokazuje początek sezonu w systemie Doca), ale był fatalny w playoffach, Sixers oddali za niego kilka first rounderów, a potem dali mu ~maxa (za to hejtowany jest Brand). Ciężko go jednoznacznie ocenić, bo te serie z Raptors i Celtics to był brick fest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kolader napisał:

Szkoda że nie znasz mojej dyskusji na temat Tobiasa z pierwszym gmem Utah w naszej zabawie. Oj bardzo mu go zazdrościłem ;)

Żeby on wyglądał podobnie w większości meczy to byłoby zajebiście. Póki co jedynie co ma to przebłyski dobrej gry.

pod nieobecność DmD po prostu dostał piłkę i więcej rzutów. Gdyby nie uraz mogłoby się to skończyć 40 toma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, człowiek...morza napisał:

ale za to 2 mistrzostwa na koncie :)

w tym jeden z lepszych runow ever w PO

Przecież mój 22,5 letni SGA ma już prawie 1/4 z tego.

Ingram Jaśka ma 23,5 i 4,3k.

Obchodzący 28 Lutego 22 urodziny Doncić ma 3,5k bez dwóch punktów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

Po cichu, zapowiada się piękny steal.

Jak to się przekłada na grę zespołu?

Tak czy siak gratuluję, chociaż nie rozumiem, czemu np Ty możesz podpisywać Beasleya czy Śliwkę bo cenie duzo niższej niż rynkowa czy przedłużyć Leonarda, mimo że wiadomo że on tylko CALi, a inni nie mają takich bonusów :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mac napisał:

Jak to się przekłada na grę zespołu?

Myślę, że całkiem spoko zważywszy na jego sposób gry, czyt. sporo biegania po zasłonach i cutach. W gruncie rzeczy większość akcji ogranicza się do przysłowiowych maks 3 kozłów. 

Do tego widać postęp w obronie. W zeszłym sezonie sporo się gubił, zasypiał w obronie bez piłki. Teraz te błędy zostały znacznie ograniczone i staje się neutralny z punktu widzenia team-d. Zaangażowania na pewno odmówić nie można.

 

 

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.