Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Eld napisał:

Jazz może w końcu dopisze szczęście i wylosują top4 bo póki co to dla mnie to nr 1 klub w kategorii najbardziej pechowy team.

Jakiego gifa wtedy wkleisz Ashi?

A w sumie i tak Cię to ryba, bo jak nie w tym roku to dostaniesz w następnym. 

No cóż... tak bywa. Ja oddałem Haliburton i Okoro na rzecz Toppina i Lewisa... Gdyby nie Patrick Williams i Payton Pritchard, to mogłem być ja ^^

Jakiego gifa wkleje? Hmmm... Myślę nad dwoma: 

so close jim GIF 

i

Ricky Gervais Awards Shows GIF by Golden Globes

 

Ale to za rok... jeśli będzie jak mówisz to wrzucę klasyka -> HappyHindu.gif... Nie dodam go tu, bo to już zakrawałaby o spam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Szampan, że nie jesteśmy najbardziej pechowi.

Sezon się jeszcze nie skończył więc wiesz. A i jak coś to wycofuję się z tamtej propozycji co Ci wysłałem.

Just in case :P. Sam sugerowałeś, że to może zaraźliwe jest ;).

2 minuty temu, Ashigaru napisał:

No cóż... tak bywa. Ja oddałem Haliburton i Okoro na rzecz Toppina i Lewisa... Gdyby nie Patrick Williams i Payton Pritchard, to mogłem być ja ^^

Jakiego gifa wkleje? Hmmm... Myślę nad dwoma: 

so close jim GIF 

i

Ricky Gervais Awards Shows GIF by Golden Globes

 

Ale to za rok... jeśli będzie jak mówisz to wrzucę klasyka -> HappyHindu.gif... Nie dodam go tu, bo to już zakrawałaby o spam. 

Ten pierwszy raczej odpada. Może być dwojako skojarzony. 

Albo, że byłeś tak blisko, albo pokazujesz rozmiar czegoś "i'm so tiny".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Eld napisał:

Jazz może w końcu dopisze szczęście i wylosują top4 bo póki co to dla mnie to nr 1 klub w kategorii najbardziej pechowy team.

Jakiego gifa wtedy wkleisz Ashi?

A w sumie i tak Cię to ryba, bo jak nie w tym roku to dostaniesz w następnym. 

@Ashigaru to będzie miał w najlepszym rozrachunku z 3 picki w top 10 patrząc na moją obecną sytuację

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Eld napisał:

#1, #2, #3.

Niestety jest to niemożliwe... najlepsze co mogę mieć to #1, #2 i #5. A więc bieda Panie.

10 godzin temu, Eld napisał:

Taki jeden z Wrocławia miał taki tick to mi się skojarzyło od razu z nim :p.

I see what you did there... nice try. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

 

#1 DeMar ma rozpoznawalną markę jeżeli chodzi i produkcje jako scorer  bo robi 21,2/5,6 ale ale ma opinię gracza od wykańczania akcji nisko efektywnymi long2 jumperkami tymczasem w dalszym ciągu rośnie jego rola jako PODSTAWOWEGO dystrybutora ofensywy bo; - obecnie ma 7 ( słownie: siedem) asyst na mecz -  potężne przebicie rekordu kariery

#2 druga rzecz która rzuca się w oczy to ten mityczny brak rzutu za trzy tymczasem po cichu DdR mimo oczywiście niskiego volume (oddaje nadal tylko 2,6 rzutu na mecz- rekordowo w karierze to nie jest bo miał jeden sezon ponad 3 rzuty) trafiając  już rekordowo ponad 39%3. Oczywiście to tylko jedno trafienie na mecz...ale postęp znaczący w procentach jest  (vs 28% w karierze).

 

DeMar jest po prostu w tych 9 meczach doskonały po tej atakowanej stronie a nic o nim się nie pisze.

@cvbe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, MarcusCamby napisał:

Ale SGA to raczej nie ten kaliber, zresztą ja go nigdy w pełni nie kupiłem.

giphy.gif?cid=ecf05e47c9nth8bp9a39404cg6

 

Przecież to mój piękny SGA głównie sprawia, że RL OKC nie są paskudną, karykaturalną tankującą drużyną. Pomagają mu w tym oczywiście G.Hill, Al Horford i Dort, ale to on gra pierwsze skrzypce teamu który jest dodatni na Zachodzie.

16 minut temu, cvbe napisał:

Zgadzam się, Brogdon tak, ale SGA jeszcze nie (mimo, że ja go w pełni kupiłem) :)

To może chociaż jakieś top25 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.