Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Alonzo napisał:

 Mam na tyle dobrą defensywę i graczy pasujących do systemu, że z tym jego ballgogowaniem jestem w stanie żyć, bo ktoś tą ofensywę musi mi jednak ciągnąć.

defensywe masz pewnie gdzies na poziomie sredniej ligowej

jesli nie nizej skoro masz townsa na tak newralgicznej pozycji. ktory dale jesjt mierny w defensywie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Qcin_69 napisał:

(...)
 

Z Oubre nie masz racji - naprawdę nie będę 10 raz tego samego pisał.

White Wam wg mnie będzie bardzo pasował.

U mnie (jak i pewnie w rl) 9 na 10 graczy, którzy biorą QO odchodzą po sezonie.

Sezon jest mlody - obaczymy jak sie potoczy. Macie solidny team, najtrudniej wg mnie będzie Wam sprzedać Georgea jako 3 opcje - bo on w porównaniu z rl musi sporo zrezygnować - a że teoretycznie by Wam pasował na stopera to ja się zgadzam - choc ja od 2 lat nie mogę Aarona Gordona u nas w takiej roli sprzedać.. 

 

5 minut temu, człowiek...morza napisał:

defensywe masz pewnie gdzies na poziomie sredniej ligowej

jesli nie nizej skoro masz townsa na tak newralgicznej pozycji. ktory dale jesjt mierny w defensywie

Obstawiam tak 10-15 miejsce - brak tego rim protectora jednak swoje robi. Jedno, co o Oubre moge pozytywnego w tym sezonie powiedzieć z tego co go moje krwawiące oczy obserwują, to daje całkiem ok obronę i wnosi sporo energii - co tu forsuję bezskutecznie 3 rok. Pewnie mam jedną z lepszych obron na obwodzie za to, czyli może gdzieś koło 10 defensywy sie zakręcę doliczając zgranie i stabilizację - a więc gracze nie muszą sie uczyć nowych  schematów i jednak to zrozumienie  ich powinno być większe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Qcin_69 napisał:

Ale Alonzo czemu Ty masz problem z tym, ze w Socie zamiast potu po parkiecie płynie czysty talent? 
 

Mamy arguable najlepsza 8osobowa w historii beGM, a może i rl NBA i choć to brzmi trochę cocky, ale No ciężko się doszukać tu jakiś większych wad w budowie zespołu + są w rewelacyjnej formie od startu sezonu (Tatum,George,Booker) 

oj mocno przecenaisz swoj team

4 minuty temu, Alonzo napisał:

Obstawiam tak 10-15 miejsce - brak tego rim protectora jednak swoje robi.

15-23.

tak, brak rim protectora swoje robi w znacznie wiekszym stopniu. tym bardziej ze poza lowrym trudno wskaac, azebys mial jakiegos topwoego obronce

wiec jak zwykle twoje oczekiwania sa ponad twoj stan

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

15-20.

tak, brak rim protectora swoje robi w znacznie wiekszym stopniu. tym bardziej ze poza lowrym trudno wskaac, azebys mial jakiegos topwoego obronce

Nie no.. nie szalej. 10, moooże 12.

.Wymień czołowe defensywy wg Ciebie - sam zobaczysz, jak są u nas fatalne. Knicks jednak są w czołówce w defensywie w tym sezonie - to przyznaje uczciwie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu Knicks to nie tylko BIG3 i idziemy po pierwszy seed. Zaledwie spotkania z jednej nocy - 29,21,29 pkt, 16 trojek, 14 asyst. Na uwagę zasługuje Dotson. Cavs nierzadko dają mu piłkę do rąk (w efekcie czego takie spotkania jak na 6 i 8 asyst), przez co pokazuje się także jako wszechstronny gracz, który nie ogranicza się jedynie do stania i oddawania rzutów. Choc nie mam watpliwosci, ze wolalbym go jednak w innej roli, bo odbija sie to gdzies na skutecnzosci i trudniejszych pozycjach. Tak jak mówiłem Burke sciagniety na wypadek absencji irvinga - mysle idealna dla niego rola, a styl gry druzyny zachowany i z tych wzgledow ta zamiana nie powinna jakos wielce negatywnie odbijac sie na bilansie.

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Mamy arguable najlepsza 8osobowa w historii beGM, a może i rl NBA i choć to brzmi trochę cocky, ale No ciężko się doszukać tu jakiś większych wad w budowie zespołu + są w rewelacyjnej formie od startu sezonu (Tatum,George,Booker) 

Booker jest słaby na starcie sezonu. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Qcin_69 napisał:

Ale Alonzo czemu Ty masz problem z tym, ze w Socie zamiast potu po parkiecie płynie czysty talent? 
 

Mamy arguable najlepsza 8osobowa w historii beGM, a może i rl NBA i choć to brzmi trochę cocky, ale No ciężko się doszukać tu jakiś większych wad w budowie zespołu + są w rewelacyjnej formie od startu sezonu (Tatum,George,Booker) 

Nikt od nas nie oczekuje przekładania statystyk 1:1 z rl NBA, nie wiem skąd to bierzesz, ale „czasami” coś sobie zakodujesz w głowie i powtarzasz to do znudzenia, po czym po kilku dniach tego się wypierasz- ostatni przypadek to Oubre którego uparcie broniłeś, żeby wczoraj napisać ze jest fatalny, o tak o.

Co do podziału ról, to przypominam tylko, ze Tatum już grał w systemowej drużynie gdzie radził sobie chyba całkiem spoko (Finał Konferencji), Booker nie miał problemu z podziałem roli lidera w rl Suns w tym roku co wyszło jak najbardziej na na plus dla Drużyny, George z kolei chwalił sobie grę z Westbrookiem i akceptował ze to zespół RW, tak samo jak nie widzę żeby były jakieś zgrzyty między nim a Leonardem w Clippersach. 

Conley z kolei więcej będzie grać w rezerwowych lineupach niż w s5 bo z taka rola był sprowadzany (deal był dogramy ja długo przed wymiana Lillarda na Georga). 
 

Dziwne, ze w tym roku to wyciągasz w ogóle, jak w zeszłym sezonie Sota miała zdecydowanie bardziej dominującego posiadania Lillarda, ale wtedy Ci to nie przeszkadzało.
 

Z historii:

Miało braknąć piłki dla duetu CP3 i Harden- nie brakło, brakło zdrowia do tytułu. 
Miało braknąć piłki w GSW- nie brakło, pełna dominacja ligi. 
 

Nawet sprowadzenie White za Wooda uważam za longterm bdb ruch, bo daje nam brakujące ogniwo na obwodzie i pełna elastyczność przy tworzeniu lineupow na PO, bo to jest naszym celem a nie jak najlepszy bilans w RS.

A Boucher bo widzę ze już chcesz iść w kolejne wymyślone problemy (po Whitcie, konflikcie George-Booker) miałby wyrównany każdy kontrakt, niestety nikt mu poprawnego nie złożył wiec wziął QO i nie, nie będzie handlowany.

Jest tylko dwóch graczy których pewnie wymienimy i to tylko ze względów finansowych, Morris i Niang (ewentualnie Dedmond) reszta zespołu, nawet jeśli się połamie, dokończy sezon w Minneapolis, bo zasłużyła by założyć pierścień.

Także zupełnie nie rozumiem Twojego myślenia Alonzo, ze lepiej mieć w składzie McKinnoego i Pelle zamiast Conleya i Georga, bo ci drudzy rzucają za dużo punktów
 

A gdzie te przykłady gdzie 4 takich grajków jak w Minny się ze sobą dogadywało ?

9 minut temu, BMF napisał:

Booker jest słaby na starcie sezonu. :) 

Nie no przecież tylko Mitchell kasztani, Booker jest spoko 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może biorę mniej udziału w tej pasjonującej rozmowie wielu GM ale u nas rzeczywiście wychodzi ze sporo klubów ma różnorakie kłopoty. Nic dziwnego ze powielają się ataki.

z mojej strony: bardzo zazdroszczę Avdiya. Świetny gracz. Nie było szans choć próbowałem pod niego pozyskać #5-8. Niestety ciężko było coś skręcić a to obok Hali mój ulubieniec. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównywanie RL GSW gdzie do trzech zgranych allstarów ( Curry, Klay, D.Green ) doszedł czwarty w postaci Duranta do naszych Wolves jest "lekko" nietrafione. O ile Conleya jeszcze jestem wstanie sobie wyobrazić jako tego, który schodzi na czwarty plan ( D. Green ), o tyle żadnego z trio P. Geroge, D. Booker, J. Tatum nie wyobrażam sobie jako tego który zejdzie w rolę Klaya. P. George idealnie by oczywiście pasował do tej roli, ale gdyby nie był Paulem Georgem z lekko poprzestawianymi klepkami i jakimś popiepszonym ego.

Ale nawet mocno naciągając narrację że u nas PG13 by zaakceptował rolę takiego Klaya ( co u mnie na pewno nie przejdzie ), to żadnego z dwójki Booker/Tatum ze względu na wiek nie widzę jako mentalnego lidera teamu, czy pierwszej opcji pod którego skrzydłami tak zbudowany zespół osiąga coś więcej niż WCF. Do tego na ławce mamy wkurwionego i wydymanego White'a który o niczym innym nie marzy, tylko o tym aby sezon się już skończył i idę w zakład, że odwalał by w Wolves to samo co odwala Collins w RL Hawks. Płakał by o posiadania, rzuty, siał ferment bo po prostu gość chce wypłaty a nie bycie piątą opcją z ławki.

A tam są jeszcze dwie płonące pochodnie, beczki prochu w postaci D. Howarda i Kieffa Morrisa który jest na trade blocku. No i gdzieś z boku stoi i zastanawia się nad tym wszystkim co widzi Miles Bridges który też w przyszłym roku chciał by coś tłustego podpisać.

W Wolves choć by nie wiadomo co, ale talenty się nie sumują. Na papierze ten skład wygląda na murowanego faworyta do finałów, ale wiemy, że papier przyjmie wszystko.

I mimo całej sympatii do Maca i Qcina ( choć czasami bywa strasznie wqrwiający ), to jednak star power mi się tu w równaniu nie układa w jedną całość. Za dużo indywidualizmu, za mało zadaniowców znających swoje miejsce w szeregu. Tam jak by był w formie Dray Green, zamiast Bookera to bym cmokał nad tym teamem, ale co otwieram zakładkę Nothwest, patrzę na Wolves to po prostu nie widzę teamu na mistrza, a zlepek indywidualistów i połowę składu który chce coś udowodnić bo im się kontrakty kończą a minut za bardzo nie ma. 

 

( I tu by wypadało wjechać z tym memem co kot gapi się na monitor, tam jakiś schemat, a później się odwraca i patrzy na swego Pana z podpisem "Janusz, to jebnie", ale nie chce mi się robić takowego ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.10.2020 o 17:09, MarcusCamby napisał:

Bledsoe mógłby fajnie odpalić w takich Nuggets np. w duecie z Jamalem Murrayem albo zamiast Westbrooka w duecie z Hardenem. Na RS to wciąż kozak opcja, a na PO to już wiele zależy od fitu, gdzie mocne strony Bucks się dublują, a bolączek nie ma komu rozwiązywać.

Wrzucam, żeby nie zgubić tej eksperckiej opinii podczas pisania opisów 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Alonzo napisał:

Warto, żebyście z Qcinem ustalili pewną wspólną narrację, bo idą czasami zupełnie sprzeczne przekazy.

Z mojego punktu widzenia daje to więcej danych ( imo najważniejsza rzecz ) pozostałym uczestnikom odnośnie drużyny. Jest to też tylko zabawy i chyba dobrze by każdy user mógł pisać co chce* i się dobrze bawił. Uważam, że gracze tutaj to są bardzo mądrzy i inteligentni ludzie i potrafią sami ocenić jakie wpisy są na serio etc, a jak nie to to np qcina strata.

* - tutaj wykluczam wycieczki osobiste, gdzie rzeczywiście prosiłem qcina by się odczepił od pewnego usera, ale nie potrafił tego zrobić :( to też nie miało większego związku z Minny więc w sumie każdy user mógł go o to prosić.

1 godzinę temu, Alonzo napisał:

W przeciwieństwie do tych ataków na bardzo ale to bardzo niskim poziomie moich Magic Twojego niemerytorycznego współpracownika, którego naturalnie bardzo lubię - ja uważam, że macie jeden z silniejszych teamów na ten moment w naszych BeGM. Textów o tym kto z kim będzie grał w Finale nie warto tu komentować :)

Poziom wpisów i ich merytoryczność to imo pojęcie mocno względne.

1 godzinę temu, Alonzo napisał:

Sam robiąc rotację zauważyłeś, że musiałeś kombinować z przerzucaniem Georgea z sf czy pf na sg, to samo z Tatem. Równiez Bouchera, któy gra na centrze potrzebujesz na pf. Te problemy z klejeniem luk dotyczą każdego teamu u nas - jeszcze raz powtórzę. Jak gracz gra na jakiejś pozycji w rl - z reguły z czegoś konkretnego to wynika - ma inne matchupy, przeważnie coach wybiera optymalne rozwiązania a zatem zmieniając pozycję jakieś konsekwencje powinno nieść to i u nas.

Nie wiem gdzie pisałem, że to łatwe zadanie. Mniej więcej pokazałem sens opisów zawodników i wstawiłęm tam wpis z BR uzasadnienie tych pozycji.

Moge to jeszcze mniej wiecej napisać ponownie. Generalnie uważa, że pojęcie pozycji w obecnej koszykówce ma dośc małe znaczenie ( a zwłaszcza podział na archiwalne jedynie słuszne pozycje PG,SG,SF,PF,C ). Ale tu poniezej zrobilem takie ewentualne mapowanie:

1. Conley - PG - SG (u mnie tylko PG, ale może spokojnie kryć tez SG czy grac bez pilki )

2. Booker - SG ( moze imo pelnic role rezerwowego PG pod nieobecnosc Whitea i byc w tym dużo lepszy niz np Patty Mills czy Trey Burke jak i na SF tez pewno moze grac)

3. PGeorge - SG - PF a nawet switchowac nizej, co uwazam za Jego mego zalete

4. Tatum - SF - PF

5. White - Pg - SG - SF

6 RobWill - C

7 Boucher - PF-C

9 Miles Bridges - SF - PF ( ale jest wypowiedz trenera z tego roku ktora mowi o grze na C nawet .. )

10 Dwight - C

11. Marcus Morris SF - C ( C dzięki Lakers bo gdyby nie to, to bym tylko uwazam ze raczej SF-C, u mnie na SF prawie nie gra )

12 Tate - SG - SF - PF

13-14 Niang - Myje Oni - podawacz piłek, ręczników etc ( żart, wiadomo że jako GM bym im tego nie mówił, mimo wszystko więcej imo wnoszą na parkiet niż Haslem )

1 godzinę temu, Alonzo napisał:

Skoro chcesz brać statsy swoich graczy 1:1 nie bacząc na sytuacje drużyny - to cóż to jest innego niż roto? i czym się to różni od keepera w FBX#3 w którym do niedawna jeszcze grałeś razem ze mną? 

Oczekujesz od swoich graczy stats żywcem przeniesionych z rl:

Nie, nie oczekuję tego, jeśli gdzies tak napisałem to to prostuję. Można graczy oceniać na wiele sposobów ( jak Ty np tylko na podstawie PTS per game co robi większośc, ale też rózne advanced stats, jak team gra z danym zespołem etc ). Ja tylko pisałem, że bazą do rozważań będzie ten sezon - nie jest to pojęcie idealne, ale ja takie przyjmuję.

1 godzinę temu, Alonzo napisał:

Reasumujac - w najrozsądniejszym scenariuszu przy względnym zdrowiu swoich najlepszych graczy możesz oczekiwać - Tatum - to co rzuca jako lider.

Będę ignorował wszelkie wpisy gdzie używaneo są określenia lider, któraś opcja w odniesieniu do moich graczy.

15 godzin temu, kolader napisał:

2. Twierdzisz że PG13 usunąłby się w cień by błyszczeć mogli Tatum i Booker?

Twierdzę, że moja drużyna jest dobrze skonstruowana i każdy z zawodników nie miał problemów grać z innym zawodnikiem podobnego typu.

Być może coś się zepsuło, że nie było mnie słychać, to powtórzę jeszcze raz:

Booker - CP3 - brak problemów,

PGeorge - Kawhi, Westbrook - brak problemów

Tatum - Brown - Irving - Kemba - Hayward - brak problemów ( ma nawet super cytat ze to dla niego zaszczyt ze np jest rozwazany w wymianie za ADavisa ).

Nawet nie wiem jak komentowac te zarzuty. W real NBA superstarsi chca sie laczyc, wymuszaja trade request, taki Harden np do majacych rozna opinie KD i Irvinga, a tu ja mam tlumaczyc czy Booker, PGeorge,Tatum by chcieli ze soba grac.

Nie chce mi sie tego wyjasniac juz wiecej.

15 godzin temu, kolader napisał:

3. Nie napisałem że ty tak twierdzisz ale musisz przyznać że kilku gmów jest już pewnych że zagra w finale.

Być może.

15 godzin temu, kolader napisał:

4. Widzieliśmy kilka przypadków gdzie grało ze sobą 3 bdb graczy i któryś z nich na tym cierpiał. Ty chcesz mi powiedzieć że wszystko hula? I jeszcze może, że mając Wooda to i jego brałbyś 1:1 z rl NBA?

Nie wiem co rozumiesz pod pojęciem cierpienia. Sukces drużynowy raczej jest nadal ważny dla większości zawodników, zwłaszcza że każdy z mojej trójki udowodnił już indywidualnie swoją wielkość i właśnie brakuje mega sukcesu drużynowego. Więc jak najbardziej uwazam, że dla kazdego z nich glownym celem bedzie mistrzostwo, a nie to ile rzutow oddadza w calym meczu.

Co do Wooda to nie zaluje ze wzgledu na fit a inne sprawy:

1. White jest kontuzjowany i jako zawodnik Spurs z definicji zawsze bedzie niedoceniany.

2. Historia Wooda jest swietna, a ja sam go propsowalem jak kluby NBA traktowaly go bardzo niezrozumiale.

3. Wood ma swietna passe wsrod kibicow NBA, glowny kandydat do MIP.

4. Wood to chyba najbardziej podobny gracz do najlepszego wysokiego w lidze ADavisa.

Tylko tu ofc, roznica jest ogromna.

Wood jest dobrym obronca, ale jednak Jego najwieksza sila to wlasnie gra ofensywna i te skille imo bylyby zbedne juz w Minny.

Stad serio uwazam ze na C lepiej u mnie bedzie sobie radzic RobWill, Dwight czy Boucher ( choc ten troche podobny case to Wooda ).

White to swietny help defender i indywidualny.

Nadal podobnie jak NBA miesiac temu wyceniam go wyzej od Wooda jako grajka i jako gfit do zespolu, ale wiadomo ze tu chodzi o narracje, a te Wood ma super ( w pelni zasluzone, bo to vajny gracz i Emes zrobi z nim PO mam nadzieje )

15 godzin temu, kolader napisał:

Sory ale u ciebie tego nie widzę.

Nie masz za co przepraszać, masz prawo do własnej opinii i może Ci się Minny nie podobać.

Natomiast z mojej strony do EOT, meczy mnie odpisywanie na te kwestie.

 

Skomentuję też wyjątkowo wypowiedzi qcina, jednak nie będą tego robił częściej:

2 godziny temu, Qcin_69 napisał:

Mamy arguable najlepsza 8osobowa w historii beGM, a może i rl NBA i choć to brzmi trochę cocky, ale No ciężko się doszukać tu jakiś większych wad w budowie zespołu + są w rewelacyjnej formie od startu sezonu (Tatum,George,Booker)

Tu ja tak nie uważam, nie znam za dobrze historii beGM. Uważam, że tego typu zwrot jest też ciężko mierzalny i zupełnie nie potrzebny.

 

Co do Booker - Mitchel zgadzam się z większośćią że oboje zawodzą ( ja chyba nie poruszałem `słabszej` dyspozycji Mitchela )

Lekka różnica na korzyć Bookera, że mimo gry w dołku, Jego team z nim jest 7-3, a Mitchel 4-5.

Na ten moment Booker gra poniżej oczekiwań, jednak było to w czasie gdzie był Tatum i świetny RobWill stąd imo był to mniejszy problem, niż jak Mitchell grał słabo podczas nieobecności Tatuma. Jeśli pod nieobecność Tatuma Booker nadal będzie kontynuował słaby jak na siebie poziom, ofc powinno to się odbić na bilansie.

 

Pozdro wszystkim

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, january napisał:

Szanuję zmianę narracji po tym jak okazało się, iż big3 Knicks łącznie (absencje+poziom gry) to daje chu*nię na starcie sezonu :D 

nie wiem o co Ci chodzi (w sensie wiem, jak zwykle deprecjonujesz knick), c***nie chyba mylisz z tym co masz u siebie

narracja dalej ta sama, tj. 1-2 seed w rs razem z heat

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, mac napisał:

Będę ignorował wszelkie wpisy gdzie używaneo są określenia lider, któraś opcja w odniesieniu do moich graczy.

No tak, łatwiej jest takie wpisy ignorować i twierdzić że ten problem nie istnieje

32 minuty temu, mac napisał:

Twierdzę, że moja drużyna jest dobrze skonstruowana i każdy z zawodników nie miał problemów grać z innym zawodnikiem podobnego typu.

Być może coś się zepsuło, że nie było mnie słychać, to powtórzę jeszcze raz:

Booker - CP3 - brak problemów,

PGeorge - Kawhi, Westbrook - brak problemów

Tatum - Brown - Irving - Kemba - Hayward - brak problemów ( ma nawet super cytat ze to dla niego zaszczyt ze np jest rozwazany w wymianie za ADavisa ).

Nawet nie wiem jak komentowac te zarzuty. W real NBA superstarsi chca sie laczyc, wymuszaja trade request, taki Harden np do majacych rozna opinie KD i Irvinga, a tu ja mam tlumaczyc czy Booker, PGeorge,Tatum by chcieli ze soba grac.

Nie chce mi sie tego wyjasniac juz wiecej.

Skoro to takie łatwe połączenie się ss w jedną ekipę to czemu w rl tego nie widzimy? Może dlatego że żaden z nich nie chce usunąć się w cień, niewielu chce zrezygnować z kilku mln by zmieścić 3 ss a co dopiero 4. 

Tatum - Brown - Irving - Kemba - Hayward - a taką drużynę mieliśmy gdzieś w rl? Skąd ci się to wzięło? Bo ja kojarzę tylko jednego z 2 Irving/Walker i pozostałą 3, z czego gdy Hayward przychodził to ani Brown ani Tatum nie byli as a co dopiero ss.

42 minuty temu, mac napisał:

Nie wiem co rozumiesz pod pojęciem cierpienia. Sukces drużynowy raczej jest nadal ważny dla większości zawodników, zwłaszcza że każdy z mojej trójki udowodnił już indywidualnie swoją wielkość i właśnie brakuje mega sukcesu drużynowego. Więc jak najbardziej uwazam, że dla kazdego z nich glownym celem bedzie mistrzostwo, a nie to ile rzutow oddadza w calym meczu.

Co do Wooda to nie zaluje ze wzgledu na fit a inne sprawy:

1. White jest kontuzjowany i jako zawodnik Spurs z definicji zawsze bedzie niedoceniany.

2. Historia Wooda jest swietna, a ja sam go propsowalem jak kluby NBA traktowaly go bardzo niezrozumiale.

3. Wood ma swietna passe wsrod kibicow NBA, glowny kandydat do MIP.

4. Wood to chyba najbardziej podobny gracz do najlepszego wysokiego w lidze ADavisa.

Tylko tu ofc, roznica jest ogromna.

Wood jest dobrym obronca, ale jednak Jego najwieksza sila to wlasnie gra ofensywna i te skille imo bylyby zbedne juz w Minny.

Stad serio uwazam ze na C lepiej u mnie bedzie sobie radzic RobWill, Dwight czy Boucher ( choc ten troche podobny case to Wooda ).

White to swietny help defender i indywidualny.

Nadal podobnie jak NBA miesiac temu wyceniam go wyzej od Wooda jako grajka i jako gfit do zespolu, ale wiadomo ze tu chodzi o narracje, a te Wood ma super ( w pelni zasluzone, bo to vajny gracz i Emes zrobi z nim PO mam nadzieje )

Pod pojęciem cierpienia mam na myśli to że każdy z twojej 4 jest współliderem drużyny pod względem prowadzenia drużyny w ofensywie (Booker jest liderem a CP3 takim generałem na parkiecie, liderem mentalnym, PG13 współliderem z Kawhim, Tatum z Brownem a Conley z Mitchellem choć ofensywa Jazz jest specyficzna). A ty napisałeś że gracz o największym ego w twojej drużynie PG13 schodzi na dalszy plan i bardziej skupia się na defensywie. I twierdzisz że jest z tego zadowolony. Z bycia kimś kim był Draymond w GSW.

I to się nie dotyczy tylko ciebie bo tak samo nie kupowałem np w zeszłym sezonie w LAL ta 4 graczy tak dobrze ze sobą funkcjonowała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Eld napisał:

Porównywanie RL GSW gdzie do trzech zgranych allstarów ( Curry, Klay, D.Green ) doszedł czwarty w postaci Duranta do naszych Wolves jest "lekko" nietrafione.

Warriors w realu mieli prawdopodobnie duże chemistry issues na linii Green-Durant (charakterologicznie) i Durant-Curry, i to pomimo faktu, że podział ról tam był klarowny (ballhandler/scorer - scorer/ballhanadler - spot up shooter/obrońca - obrońca/secondary kreator). Dray może nie jest najlepszym i obiektywnym źródłem informacji, ale to składa się w logiczną całość, gdy KD mówił w mediach, że myślał, że tytuł w '17 będzie smakować dużo lepiej, rok później mieliśmy serię z Rockets, gdzie Durant momentami wyglądał jak czarna dziura w ataku, a Dray jakiś czas tem tłumaczył, że gdy Durant po finałach 2017 wcale nie zaczął być uważany za najlepszego gracza na świecie/w NBA, bo ludzie patrzyli przez palce na jego tytuł z Warriors, to zaczął dążyć do tego, żeby faktycznie być pierwszą opcją w ataku Warriors i miał pretensje do Stepha/Klaya o to, że nie podają mu piłek etc. Nie wspominając o tych wszystkich burnerach, zazdrości o to, że Steph dalej jest największą gwiazdą Warriors itd. W pewnym momencie Warriors bronili się tylko talentem, tylko mieli go dużo więcej niż jakikolwiek team w beGM. Drugi najlepszy team w tamtym okresie w realu też się rozpadł, bo Kyrie nie chciał być drugą opcją obok LeBrona.

To tak co do ''nie ma czegoś takiego jak pierwsza opcja i lider, gramy team basketball, wszyscy są happy''. Nie twierdzę, że ktoś tam u nas się rozpadnie, ale bądźmy poważni, Paul George jakiś miesiąc temu narzekał, że był wykorzystywany jak jakiś Ray Allen .... gdy grał najwięcej akcji jako ballhandler w pick and rollach w karierze, ciekawe jakby zareagował gdyby faktycznie zaczął być wykorzystywany jako offball scorer/defensor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mac napisał:

Co do Booker - Mitchel zgadzam się z większośćią że oboje zawodzą ( ja chyba nie poruszałem `słabszej` dyspozycji Mitchela )

Lekka różnica na korzyć Bookera, że mimo gry w dołku, Jego team z nim jest 7-3, a Mitchel 4-5.

Taka drobna różnica, ale 5-4 :) 

Wiedziałeś, że defensywa z Bookerem w tym sezonie jest na minusie aż 11,7pkt.? Oczywiście to cały czas początek sezonu i mała próbka bo raptem 10 meczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.