Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Qcin_69 napisał:

@człowiek...morza może to skomentuj :D 

no dałeś się zrobić w bambuko, czego skutkiem sa opinie jak ponizej :P jestes pelikan i lykasz wszystko jak leci

48 minut temu, karpik napisał:

No, a mieliście z qcinem jednego future HOF centra, to go woleliście wymienić za kolejnego ball handlera. Tak sobie ostatnio myślałem, że bez tej wymiany, to Wolves w zdrowiu byliby murowanym faworytem do tytułu, ale co stało, to się nie odstanie. Fatalny ruch.

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

no dałeś się zrobić w bambuko, czego skutkiem sa opinie jak ponizej :P jestes pelikan i lykasz wszystko jak leci

 

Proszę Cię marionetko, nie dotykaj ognia bo się sparzysz, gdzie ci do Minnesoty papierowy contenderze, byl

Wood jest White i R.Williams i Boucher, u Ciebie byli Bogdanovic i Curry a jest Śliwka i Burke, wiec kto na tym lepiej wyszedł, nie wiem, ale się domyślam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysyłacie jakieś farmazony a my z @mac o Woodzie pisaliśmy zanim  Wy o Wielcy  dowiedzieliście że Wód pisze się przez dwa oo

jednym z wczesnych miłośników Wooda był MAC a że kocha bardziej White'a to trrudno. mnie wręcz w jednej z dyskusji zaskoczył wiara w tak wczesnego Wooda. serio  

wracając do beGM sportowo dobra wymiana dla MIN wizerunkowo przez to zmoczenie się pod rynną "tanie QO" jest rysą na zarysowanym ekranie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Alonzo napisał:

 

g4 Thunder - grali bez Hachimury i Okoro i tego niesamowitego Brucea Browna, który gra chybaśr. 4min w 3 meczach, a Powell gra fatalnie na początku sezonu. Tak samo tragiczny jest Hernangomez.. Mają silne s5 ale nie bardzo wiem kto tam gra z ławki.. Raczej wygram ten mecz :) 

 

Eee no ten.

Bruce Brown u mnie gra. Nie ma kontuzji więc wiesz. Poza tam na pozycji Bruce'a grube minuty grają SGA i Brogdon. Okoro to rookie. Co Ty sądzisz, że ja nim od początku 35 mpg tyram? Poza tym on jest kontuzjowany. Rui? I co z tego że nie grał jak na PF mogę wstawiać OG, Randle, Juancho i Clark'a. 

Śmiesznie się zaczyna robić, kiedy przytaczasz powiedzmy 8, 10 i 13 gracza rotacji jako decydujących o wyniku meczu :D.  Że niby ich brak zapewnił Ci win? No Alonzo proszę Cię.

Jak byś trochę się w staty wgłębił zanim coś napiszesz, to byś zauważył, że Powellowi spadły minuty, mniej rzuca ( nie powiem kto mu te rzuty zabiera ), ale 39,1% za 3 przy 4,6 próbach na mecz nazywasz tragedią? To jak nazwać to co Oubre grał w pierwszych meczach? Juancho jest u mnie trzecim PFem na ten moment.

Odpowiadając na Twoje pytanie kto gra z ławki. Wyżej wspomniany Powell który wali trójki, Rose, Ish Smith, Melli. Mam Ci minuty rozpisać?

Zakładając, że s5 gram po 36 minut czyli Brogdon - SGA - OG - Randle - Nurkić, zostaje mi do rozłożenia 60 minut między moich rezerwowych. Sam Rose z Powellem muszą dostać +20 minut. Zostaje 20 minut w których spokojnie pobiega sobie Ish, Melli czy nawet na C przez jakieś 5-7 minut Juancho jak Ty wypuszczasz tych całych Grantów Williamsów czy jakiegoś Silvę. A co mi tam. Niech sobie chłopak poużywa. A jeszcze mnie w ramię stuka mnie zmiennik z RL Lillarda Simons, że też by sobie chętnie poklepał i Bruce Brown dopominający się o te swoje 4 minuty :D.

Grzęźniesz coraz bardziej.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lucas napisał:

To dopiero świetna atmosfera w drużynie ;)))

https://www.opencourt-basketball.com/devin-booker-called-paul-george-soft-a-n-during-last-nights-altercation/

Drugi raz już wrzucam tu tego Bookera i George, więc skorzystaj @Alonzo z wyciągniętej dłoni i skończmy na dziś temat Magic.

A oni dziabali te sama Kardashianke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Lucas napisał:

@Alonzo po prostu jak chcesz coś wygrać przejść pierwszą rundę to musisz trochę jak @człowiek...morza milczeć gdy atakują Ci zespół i pisać tylko o zaletach, a na razie nie masz za bardzo o czym to lepiej milczeć :P 

Dzięki za radę Lucas - przez te 2 lata już kilku naszych GMów mi jej udzielało dobrze życząc. :) Doceniam uczciwe i dobre rady - naprawdę :) 

Szkopuł  w tym, że ja tu nie musze wygrać  (ogólnie nie lubię demokracji), mi zależy na zbudowaniu dobrego wg mnie teamu - szanuje Wasze zdanie, każdy tu (nawet Qcin :P ) zna sie na naszej ukochanej dyscyplinie i dyskutuję m.in. po to żeby poznać opinie innych - i jak są słuszne to mogę sie od Was sporo dowiedzieć i nauczyć poznając ciekawe punkty widzenia, niestety często w przypadku moich Magic jest to dopierdzielanie z poziomu piaskownicy i wtedy zamiast sobie odpuścić, to odpisuję. I robię to nie dla tego - kto mnie atakuje - bo rozmowa ze ścianą nie ma sensu - tylko dlatego, że czytają to inni GMowie którzy są w tej dyskusji neutralni i chcą sobie po prostu wyrobić własne zdanie. U nas stosuje się sporo socjotechniki i często w pojedynczych uwagach - są już zawarte pewne gotowe tezy. 

Ogólnie @Qcin_69 mam tu do Ciebie pytanie - znajdź mi proszę jakiś team w NBA który mając (nawet niech będzie teraz bez KATa) 2 grających top30 graczy NBA (Mitchell/Lowry) nie awansuje do playoffs.  :) 

Jeszcze odnośnie moich graczy  - @karpik - dziś Ty, ale ostatnio jeszcze ktoś zauważył jedną rzecz - że teoretycznie mając sporo roleplayerów nastawionych głównie na defensywę wg co poniektórych GMów mogę mieć problemy ze zdobywaniem punktów - zatem juz tłumaczę: 

Oczywiście każdy z nas gra tylko graczami, którzy są w wysokiej formie i rzucają tylko z pozycji z których trafiają oddając tylko te rzuty, które wiadomo że wpadną do kosza. Banał. Jako fan rl Heat od 25 lat mam konkretną wizje drużyny - zapierdalamy na boisku i dajemy z siebie maxa. Pisałem wielokrotnie - KAT i Oubre nie są graczami z mojej bajki, ale grają w mojej drużynie, zatem robię z nich koszykarzy, którzy podchodzą pod moja wizje drużyny - czyli przede wszystkim muszą bronić! To co w rl dzieje się teraz z Oubre - u mnie przechodził 2 lata temu. Teraz albo gra po mojemu, albo by go nie było juz w drużynie. Prosiłem was wielokrotnie- żebyście mi poprawiali w Magic obronę KATa chociaż o 10-15%, ale niestety oceniany jest roto to co grał w dysfunkcyjnej Socie. :( Do drużyny dobieram sobie ciężko pracujących graczy w defensywie. Oni potrafią zdobywać punkty, a to że w rl maja te średnie często niskie wynika z ich konkretnej roli w rl teamach. Donovan Mitchell jest stworzony jak dla mnie do gry w rl Heat i mam nadzieję, że prędzej, czy później tam trafi. Lowry - wiadomo; Gordon - to samo, choć w rl  Magic średnio potrafią go wykorzystać. Zobaczcie sami, jak Oladipo rozkwitł jak trafił z Magic przez Thunder do odpowiedniej organizacjo - czyli rl Pacers. resztę graczy dobierałem juz sobie sam - Joseph, Grant Williams, Temple - właśnie takich żołnierzy chce mieć na boisku obok Oubre i KATa. Oni potrafią zejść na drugi plan i wtedy atuty ofensywne mojego Kellego mogę lepiej wykorzystywać, a w defensywie pomogą przykryć część Oubre, czy KATa błędów. Żałuję, ze musiałem oddać Noela, żałuję, ze McGruder nie dostaje regularnych minut - ale nie na wszystko mamy wpływ. Z rl Heat mam Nunna, który akurat wypadł z łask oraz Silve i niegrającego, ale równie ważnego Haslema. Czy mój team się nazywa Orlando Magic, czy Miami Heat - mi to tu nie robi różnicy, bo i tak wiadomo na jakiej drużynie sie wzoruję. Dodatkowo mając KATa - sporo czerpie z rl Nuggets z Jokiciem, bo dla mnie to bardzo podobni gracze - traf chce, ze Jok w rl jest w bardzo dobrze zarządzanej organizacji, a KAT może dopiero w takiej będzie. W naszej grze chyba jednak chodzi o to, czy nam sie udało zbudować dla Gwiazd odpowiednie warunki - ja uważam, że taki team zbudowałem, jednak cały czas jestem oceniany za to co gra w Socie.. Alonzo nie przeszedłeś I rundy, bo KATa nie było w playoffach.. LaVinea też nie było, a nie przeszkodziło mu to z Klayem z zerwanym ACLem zaciągnąć Philly do Finału Konferencji - więc to chyba nie powinno tak działać. 

Moja podstawowa rotacja bez KATa oparta jest na tych 9 graczach: Lowry/Mitchell/Oubre/Gordon/Birch oraz z ławki rotuje z nimi Joseph/Nunn/Temple/Okeke/Williams + Silva jak muszę przeciwko drugiemu wysokiemu z ławki, ale jeszcze nie trafiłem w tym sezonie na tai team. No i po drodze wypada mi od g6 Okeke. 

 

@Eld spokojnie - rozprawimy sie dziś z tym dwumeczem Magic-Thunder, ale coraz bardziej mi to na 2-0 dla moich wygląda :P 

Od IIT siłę z ławki da mi jeszcze Quickley. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alonzo napisał:

 

Ogólnie @Qcin_69 mam tu do Ciebie pytanie - znajdź mi proszę jakiś team w NBA który mając (nawet niech będzie teraz bez KATa) 2 grających top30 graczy NBA (Mitchell/Lowry) nie awansuje do playoffs.  :) @karpik

No ale o to się rozchodzi ze Ty w tym momencie nie masz 2 graczy z top30, bo nie wiem jak Lowry ale Mitchell to ni c***a na razie nie jest w top30 ligi :D 

Przeciez raczej nikt nie ma wątpliwości ze do PO awansujesz jak wróci KAT a Mitchell się odrobine ogarnie, ale po pierwszej części sezonu stawianie Ciebie poniżej np.Cavs jest dla mnie zrozumiałe i mało kontrowersyjne, masz 5 graczy którzy w ogóle w NBA nie graja a pod koszem ludzi, których większość tu miałaby na TWC w najlepszym wypadku (Birch jest ok, ale na 6 minut w meczu) a Ty zamist powiedzieć jak np. Lucas- ze początek sezonu jest nie po myśli i jesteś zaniepokojony startem, to walisz tutaj ze 3-3 w najgorszym przypadku jak grasz na historycznie silnym Wschodzie a Twoi gracze są całkowicie bez formy- to jak będą grali na swoim normalnym poziomie to co? 66-6 na koniec sezonu? 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Qcin_69 napisał:

ale po pierwszej części sezonu stawianie Ciebie poniżej np.Cavs jest dla mnie zrozumiałe i mało kontrowersyjne,

No stawianie Orlando ponad Cavs w tym momencie by było akurat zwyczajnie niesprawiedliwe, ale są drużyny, które grają gorzej niż Cavs :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Qcin_69

 @Lucas

ja właśnie w tym poście do którego się odnosicie wszystko wyjaśniłem. Tak - wiem przecież, że uśredniamy. Naprawdę po 6-7 meczach możemy ustalić kto jest w top30 tych meczy, a kto nie? poważnie? Skoro uśredniamy, to chyba mamy dość oczywista wykładnię kto w tych top30 może być, a kto nie. nieprawdaż? :) 

Całe moje dzisiejsze klepanie w klawiaturę może być bez znaczenia, jak KAT nie wróci niebawem zdrowy. 

Natomiast co do meczy z Thunder - to właśnie na konkretnym przykładzie chcę zweryfikować te herezje Elda. Do kogoś to trafi - super, do kogoś innego nie - trudno. A o playoffs Lucas nie pisz - ślicznie Ciebie proszę :) -  bo tam zastosowałeś qwadraturę koła. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thunder w naszej grze jest zbudowane bardzo koszykarsko. Tak równomiernie i fajnie się uzupełniające. Doskonale w D. Brogdon rzeczywiście z marszu co pokazał w IND może się wpasować w nowy zespół. 
Przypomne tylko ze różne stronki wskazały go na #9 MVP race za pierwsze mecze. Z SGA to ofensywna świetna maszynka i tu DM może w tym dwumeczu mieć kłopoty. OKC może bardzo szybko grać - to bardzo ciekawa ekipa obecnie. 

Proszę nie lekceważyć Brogdona. Teraz mogę o to bardziej obiektywnie poprosić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Wydaje mi się, że każdy GM w tej grze ma taką wizję drużyny:)

W RS? Moi grają aby się nie połamać i aby dojść do finałów zdrowiem.  

Brogdon 22PPG robi na mega efektywnych 53/44/88 procentach. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.