Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Meh, bez związku :) 

Jak bez związku? Poszedłeś w jakichś graczy i nie trafiłeś przecież :P 

ja TJ Leafa wziąłem jako  konieczny dodatek w dealu Noela. Miałem 16 graczy licząc z Sirvydisem, którego chciałem podpisać i byłem w podatku - stąd deal McGrudera z 1st pickiem za Zizicia (Pablo nie miał już wolnego cap space, zeby przejąć też Leafa), a później Zizicia i swapy 2nd za Greena i dopiero po oddaniu Greena, gdzie nie musiałem brać żadnego kontraktu miałem kasę na normalne podpisanie Sirvydisa i podczas sezonu mogę sobie pozwolić na zwolnienie Leafa i podpisanie kogoś za minimum :) 

Jasne, że wolałbym Geralda Greena zamiast TJ Leafa, ale Green ma kontrakt za minimum dla weterana, a Leaf za 5,1mln. 

I co najciekawsze - podobnie jak podczas playoffs z Alfonzo McKinniem - znów rozmawiamy o moim 14-15 graczu. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

Jak bez związku? Poszedłeś w jakichś graczy i nie trafiłeś przecież :P 

ja TJ Leafa wziąłem jako  konieczny dodatek w dealu Noela. Miałem 16 graczy licząc z Sirvydisem, którego chciałem podpisać i byłem w podatku - stąd deal McGrudera z 1st pickiem za Zizicia (Pablo nie miał już wolnego cap space, zeby przejąć też Leafa), a później Zizicia i swapy 2nd za Greena i dopiero po oddaniu Greena, gdzie nie musiałem brać żadnego kontraktu miałem kasę na normalne podpisanie Sirvydisa i podczas sezonu mogę sobie pozwolić na zwolnienie Leafa i podpisanie kogoś za minimum :) 

Jasne, że wolałbym Geralda Greena zamiast TJ Leafa, ale Green ma kontrakt za minimum dla weterana, a Leaf za 5,1mln. 

I co najciekawsze - podobnie jak podczas playoffs z Alfonzo McKinniem - znów rozmawiamy o moim 14-15 graczu. ;) 

Alonzo, my nie za bardzo mamy jak rozmawiać o innych graczach w rotacji bo tylko gdzieś na pozycjach 14-15 masz szanse podjąć rękawice :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

I bez tego miałbym 2 najlepszych graczy serii:)

A sprowadziliście z Maciem kogoś, kogo jeszcze nie ma w arkuszu? :D :D 

Tak na szybko:

- nie masz zgrania

- masakruję Wolves pod koszem

- nie masz podobnie jak C_M określonej hierarchii w drużynie. 

Nie będę się licytował na tej samej zasadzie co z C_M bo to dla mnie bez sensu. W regularze spotykamy się dwukrotnie i statystycznie będzie 1-1. 

Wolves nie mają nawet określonej rotacji na sezon, żaden FA nie chce przyjść do Soty po sprzedaży Lillarda. Uzupełnij najpierw skład Qcinie Drogi , a nie próbuj się tu porównywać do moich Magic ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

A sprowadziliście z Maciem kogoś, kogo jeszcze nie ma w arkuszu? :D :D 

Tak na szybko:

- nie masz zgrania

- masakruję Wolves pod koszem

- nie masz podobnie jak C_M określonej hierarchii w drużynie. 

Nie będę się licytował na tej samej zasadzie co z C_M bo to dla mnie bez sensu. W regularze spotykamy się dwukrotnie i statystycznie będzie 1-1. 

Wolves nie mają nawet określonej rotacji na sezon, żaden FA nie chce przyjść do Soty po sprzedaży Lillarda. Uzupełnij najpierw skład Qcinie Drogi , a nie próbuj się tu porównywać do moich Magic ;) 

Lol, tak na szybko to Sota jest głównym faworytem do tytułu :) a póki co na FA nie było nikogo kogo chcieliśmy do zespołu stad oferty dla wafli jak Haslem :) 

i kim mnie masakrujesz pod koszem bo chyba nie Townsem który tam raczej nie zagłada za często ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Lol, tak na szybko to Sota jest głównym faworytem do tytułu :) a póki co na FA nie było nikogo kogo chcieliśmy do zespołu stad oferty dla wafli jak Haslem :) 

i kim mnie masakrujesz pod koszem bo chyba nie Townsem który tam raczej nie zagłada za często ;) 

To może też m.in że macie tam taką opinię o graczach nikt z FA nie chciał tam przyjść :P 

KAT pamięta, że został oddany z Soty za oszczędności kilku mln. różnicy pomiędzy nim a Tatumem w kontraktach. Najwyraźniej mało oglądasz rl Sotę skoro twierdzisz, że KAT pod kosz nie zagląda. :) 

A opinię o głównym faworycie do mistrzostwa nie skomentuję z powodu sympatii do Ciebie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to chyba założę za chwilę osobny temat.

"beGM - dyskusje Alonzo, CMa i Qcina. Reszta - innym wstęp wzbroniony."

Wtedy pozostali 27 GMowie na spokojnie sobie porozmawiają jak należy.

------------------

@ozzy110 weź od Alonzo na PM jego adres na gmailu, dodaj mu możliwość edycji arkuszu, ja go nauczę jak to się robi i niech wprowadza wymiany bo widzę, że nadal chłopak ma ewidentnie za dużo czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Alonzo napisał:

To może też m.in że macie tam taką opinię o graczach nikt z FA nie chciał tam przyjść :P 

KAT pamięta, że został oddany z Soty za oszczędności kilku mln. różnicy pomiędzy nim a Tatumem w kontraktach. Najwyraźniej mało oglądasz rl Sotę skoro twierdzisz, że KAT pod kosz nie zagląda. :) 

A opinię o głównym faworycie do mistrzostwa nie skomentuję z powodu sympatii do Ciebie :D 

To nie jest moja opinia :) jak nie wierzysz to sam popytaj :) nie liczę osób które tutaj krzyczą, bo to margines, ale Sota na ten moment jest wyżej niż Lakersi w rankingach większości GMow- ale to mówię, sam popytaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

To nie jest moja opinia :) jak nie wierzysz to sam popytaj :) nie liczę osób które tutaj krzyczą, bo to margines, ale Sota na ten moment jest wyżej niż Lakersi w rankingach większości GMow- ale to mówię, sam popytaj :)

Jak Sota jest wyżej od Lakers, to już rozumiem czemu odpadłem z Knicks, dziwi mnie tylko brak awansu do playoffs Brooklynu, Portland oraz Memphis w tamtym sezonie. 🤔 

@Qcin_69 idę oglądać z córką Denisa Rozrabiakę :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Braveheart22 napisał:

 

Jestem również ciekawy jak ułożysz poszczególne lineupy, żeby ograniczyć wady i eksponować zalety poszczególnych graczy :)

Generalnie odsyłam Cię do opisu z 1 trymestru z poprzedniego sezonu, natomiast, szczerze mówiąc, spodziewam się takiej loterii z absencjami, że obawiam się iż w tym sezonie ciężko będzie mówić o jakichkolwiek powtarzających się lineupach.

4 godziny temu, Alonzo napisał:

 

s5 bez zmian: Lowry/Mitchell/Oubre/Gordon/KAT; z ławki Joseph/Nunn/Temple/Okeke/Williams/Birch - czyli mam 3 nowych graczy w rotacji, ale grają z ławki i po max 15-20min. przynajmniej na początku, zatem team powinien wejść w sezon zgrany i liczę na bardzo mocny start.

 

Nie chcę studzić Twojego entuzjazmu, ale początek to masz bardzo pechowy, bo poza skreśleniem Leafa, to Temple ma koronawirusa, a Joseph jakieś problemy z plecami i obaj opuścili całe preseason, więc ci dalsi gracze rotacji na pewno będą musieli grać więcej, bo Temple i Joseph są w tej chwili poza treningami.

 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, fluber napisał:

Nie chcę studzić Twojego entuzjazmu, ale początek to masz bardzo pechowy, bo poza skreśleniem Leafa, to Temple ma koronawirusa, a Joseph jakieś problemy z plecami i obaj opuścili całe preseason, więc ci dalsi gracze rotacji na pewno będą musieli grać więcej, bo Temple i Joseph są w tej chwili poza treningami.

Na ten moment nie ma problemu, jeżeli to będzie krótkoterminowo - Lowry i Mitchell po 32-35min. i pozostałe jako guard może spokojnie grać Nunn. :) 

Obaczymy jak to będzie wyglądało podczas sezonu - wtedy będę odpowiednio reagował. 

Od biedy zawsze Kelly Oubre może wrócić na sg bo wg bbref zawsze te kilka procent czasu na boisku gra właśnie jako sg ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Qcin_69 napisał:

To nie jest moja opinia :) jak nie wierzysz to sam popytaj :) nie liczę osób które tutaj krzyczą, bo to margines, ale Sota na ten moment jest wyżej niż Lakersi w rankingach większości GMow- ale to mówię, sam popytaj :)

Oj ktos tu bedzie mocno rozczarowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.