Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Eld napisał:

Akurat DeVonte Graham ostatnimi czasy się polepszył po slumpie w jakim był. Za podany wyżej okres ( 9 meczów ) ma 37% za trzy przy 3PA, a TS ma 55,4% co jest całkiem miłym wynikiem.

Strzelaj dalej.

no to pewnie harden

ale i tak za caly trymestr nie wychodzi jakos zle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, człowiek...morza napisał:

no to pewnie harden

ale i tak za caly trymestr nie wychodzi jakos zle

Póki co zagrał 6 meczów na b/ dobrym poziomie, raz nie grał, a 9 mecz i kolejne to po prostu tragedia. Ma jeszcze 9 meczów do nadgonienia ale póki co wygląda to dramatycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

Póki co zagrał 6 meczów na b/ dobrym poziomie, raz nie grał, a 9 mecz i kolejne to po prostu tragedia. Ma jeszcze 9 meczów do nadgonienia ale póki co wygląda to dramatycznie.

Ja tam widzę 9 meczów, gdzie ma ind ORTG >110, dwa poniżej 110 i cztery żenujące poniżej 100, nie tak źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę za cały trymestr, za ostatnie 9 meczów Harden ma 27-7-7 na 51%TS (te FG% i 3PT% to zawsze pewna manipulacja, gdy ktoś jest najlepszym graczem ligi pod względem wymuszania i rzucania osobistych), wpadł w slump i Sylvinho ma pecha, bo każdy o tym mówi, ale za cały trymestr dalej ma 32-7-7 na 60%TS, a większość jego meczów w ataku było co najmniej dobrych.

Chyba, że dalej będzie w tym slumpie, ale zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harden Hardenem, RW Houston teraz dupę ratuje a w naszych Wizz nie ma kto mu dupy ratować ale z innej beczki.

Czy ja dobrze widzę i dobrze to interpretuje, że RL Boston ma lepszy atak ( to akurat nie jest zaskoczenie ) ale też i lepszą obronę z....Kanterem? 

vesyS35.jpg

Oglądałem parę razy Celtów i Enesa nauczyli zasłony stawiać, wychodzić na obwód ale przyznam szczerze, że miałem trochę obawę przed otwieraniem adv stats co by sobie humoru nie psuć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, BMF napisał:

 (te FG% i 3PT% to zawsze pewna manipulacja, gdy ktoś jest najlepszym graczem ligi pod względem wymuszania i rzucania osobistych),

Chyba, że dalej będzie w tym slumpie, ale zobaczymy.

23/103. Trafione trójki na oddane trójki. No nie bardzo można to nazwać manipulacją. Przecież jemu spadł nawet taki base stat jak ppg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Eld napisał:

Się z Knicks śmiejecie a tu proszę:

Ostatnie 9 meczów, FG% 33,3, 3P% 22,3% przy 11,4 3PA, 35 mpg, TS 51%, eFG 39,3% ( sic! ), ORtg 103......dalej już mi się nie chce pastwić.

Któż to taki? 

Harden robi w tym trymestrze 32/7/7 34% za 3 na TS 60 %. Także te Twoje przypierdalanie się do Hardena na każdym możliwym kroku jest żenujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sylvinho. napisał:

Harden robi w tym trymestrze 32/7/7 34% za 3 na TS 60 %. Także te Twoje przypierdalanie się do Hardena na każdym możliwym kroku jest żenujące.

Oddam Ci ten pick 2020, 1 do 1 za jakiś inny przyszły jak chcesz i skoro myślisz, że o to mi chodzi, ale z brodacza i tak nie zejdę.

Zresztą żebym tylko ja jeden się przypierdalał...

83085966_2859183090814412_46230821386217

Pełno tego w necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Eld napisał:

23/103. Trafione trójki na oddane trójki. No nie bardzo można to nazwać manipulacją. Przecież jemu spadł nawet taki base stat jak ppg.

U normalnego gracza 33% za dwa i 22% za 3 daje 39%TS - Harden rzuca tyle tych trójek i wymusza tyle faulów, że te 51%TS to wciąż nie jest AŻ TAKI dramat. 

No i gość robi najwięcej and 1 i jest najczęściej faulowany przy trójkach w lidze, więc ma ~0.5%TS do przodu, gdyby był w pełni poprawnie liczony. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Eld napisał:

Oddam Ci ten pick 2020, 1 do 1 za jakiś inny przyszły jak chcesz i skoro myślisz, że o to mi chodzi, ale z brodacza i tak nie zejdę.

Zresztą żebym tylko ja jeden się przypierdalał...

83085966_2859183090814412_46230821386217

Pełno tego w necie.

Nie wspomniałem nic o picku, jednak Ty to zrobiłeś także może faktycznie coś jest na rzeczy...

Jeśli jednak Twoim noworocznym postanowieniem jest hejtowanie Hardena na każdym możliwym kroku to gratuluję :)

Edytowane przez Sylvinho.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał:

U normalnego gracza 33% za dwa i 22% za 3 daje 39%TS - Harden rzuca tyle tych trójek i wymusza tyle faulów, że te 51%TS to wciąż nie jest AŻ TAKI dramat. 

No i gość robi najwięcej and 1 i jest najczęściej faulowany przy trójkach w lidze, więc ma ~0.5%TS do przodu, gdyby był w pełni poprawnie liczony. :P

No nie dziwota że najczęściej faulowany jak za każde piepszone muśnięcie brody dostałe 3FT lub 3+1. I ten jego piepszony okrzyk, odrzucanie głowy do tyłu i skwaszona mina przy każdym muśnięciu jak by kopa w jajca dostał. Z Neymarem muszą być najlepszymi kumplami. 

A z resztą argumentów się zgadzam.

1 minutę temu, Sylvinho. napisał:

Jeśli jednak Twoim noworocznym postanowieniem jest hejtowanie Hardena na każdym możliwym kroku to gratuluję :)

No wiesz, mam kilku zawodników których uwielbiam i niektórzy GMowie już mi nawet nie odpisują, ale jest też grupa których nie cierpię i Harden się do nich zalicza więc aby nie było wątpliwości że nie chodzi mi o pick to zaproponowałem jego wymianę. A nuż widelec dobrze na tym wyjdziesz jak Harden utrzyma taką "formę" :D.

Samego brodatego i styl grania Houston to gdzieś od 2 lat hejtuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Ale za te operacje z net ratingiem Bricka (przed sezonem: patrzcie na lineupy bez JH!. -> tragedia w tych statach w 1T-> e tam, nie patrzcie -> dobrze w 2T -> podkreślanie tego na każdym kroku) to Hornets powinni Lakersom Howarda grzecznie sprzedać.

:) 

Znaczy Jasiek uczysz swoich adeptów jak sprawnie manipulować statystykami na swoją korzyść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

23 minuty temu, january napisał:

Zobaczę na koniec trymestru, wstępnie zdecydowanie gorszy.

Ogolnie ciekawe zważywszy na to, ze Kawhi gra dużo lepiej niż w pierwszym trymestrze (no tier najlepszych, giannisa lebrona itd). I nie to, ze cos ale chyba jest to mocno niedoceniane. Bo gosc aktualnie nie ma lepsej rotacji w clippers. 

 a dodatkowo zapowaida sie, ze davis i irving zagraja wiecej spotkan niz w 1 trymestrze.

De facto jedynie Tucker mocny spadek, ale nadrabia tu Robinson mocno. Dotson tez zwyzka, oby na dluzej. McConnel dobry trymestr, Plumlee do momentu kontuzji rowniez.

 

reasumujac jedyne minusy to tucker i wypad sliwki wzgledem zeszlego trymestru, ale to z nawiazka rekompensuje jak na moje leonard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Ale za te operacje z net ratingiem Bricka (przed sezonem: patrzcie na lineupy bez JH!. -> tragedia w tych statach w 1T-> e tam, nie patrzcie -> dobrze w 2T -> podkreślanie tego na każdym kroku) to Hornets powinni Lakersom Howarda grzecznie sprzedać.

:) 

Przeciez probuje Ci go sprzedac od 2 miesiecy, ale Ty ciagle powtarzasz ze ingram jest nietykalny:)

W 1t westbrook mial tragiczne staty bez hardena... w obronie:) i to byl fluke:) ktory uwzgledniliscie

I teraz fakt ze w 2t westbrook jest plus 5.5 a harden plus 0.2 to tez jest przeciez fluke:) wiec duzo lepszego bilansu niz w 1t sie nie spodziewam:)

10 minut temu, MarcusCamby napisał:

Znaczy Jasiek uczysz swoich adeptów jak sprawnie manipulować statystykami na swoją korzyść?

No generalnie to bez zadnej mamipulacji w 2t:

Westbrook: 30.3-7.9-7.9 55.0 TS% +5.5

Doncic: 28.7-9.7-9.1 55.7 TS% +4.3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.