Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, BMF napisał:

Nie, możesz nawet wygrywać tytuły bez typowego rim protectora i tworzyć dynastie, jak masz zamiast tego graczy z innymi elite skillami. Gdyby rim protection i walka na deskach miały takie znaczenie, to Whiteside nie miałby wartości cap relief, a McGee nie grałby za drobne. 

To właśnie stereotypowe spłycanie roli centra w defensywie, przez które ludzie myślą, że np. Jordan czy Drummond to świetni obrońcy

przecież Drummond to c***owy rim protector, więc nie wiem po co on tutaj został wymieniony, poza tym logicznym jest, że liczy się kombinacja umiejętności, ale to utrudnianie życia na dystansie <6ft i czyszczenie tej przestrzeni zapewnia największe szanse na mistrzostwo, wśród mistrzów z ostatnich 20 lat to najsłabsze rim protection value miałby zespół, który wygrał głównie dzięki kontuzjom i wykluczeniom rywali, czyli CAVS 2k16. Dodatkowo liczy się fit i raczej logicznym jest, że jeden kloc + 4 niskich to słaby pomysł, ale dobrze obudowane może działać. No i poza defensywą liczą się głównie umiejętności przydatne w HCO a tych wielu graczy na pozycji C z gigantycznym rim protection nie posiada. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://twitter.com/OrlinskiPrzemek/status/1217739040402833408?s=20

Niezły dzik z tego Irvinga, 6/21 z gry, -29 w +-, dobrze ze Knicks maja Davisa, pewnie wyrowna te braki, a nie czekaj, nie wyrowna, bo opuścił kolejny mecz :D 

Niezle te Knicks, takie nie za dobre

Edytowane przez Qcin_69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Qcin_69 napisał:

https://twitter.com/OrlinskiPrzemek/status/1217739040402833408?s=20

Niezły dzik z tego Irvinga, 6/21 z gry, -29 w +-, dobrze ze Knicks maja Davisa, pewnie wyrowna te braki, a nie czekaj, nie wyrowna, bo opuścił kolejny mecz :D 

Niezle te Knicks, takie nie za dobre

Dlatego najlepiej jak nie grają, albo są poza rotacją, bo wtedy wiadomo, że są zaj^#$^ści ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Alonzo napisał:

To może i ja dodam cos od siebie, odnośnie gry Aarona Gordona pod koszem w ofensywie:

 

już czekam aż go potężny ZuGOAT zatrzyma na 4/18 bo chłop odleciał z cyrkowaniem ;) zresztą gwiazdą tutaj i tak był kto inny dzisiaj 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, january napisał:

Ty tam po ostatniej kompromitacji (za "Huerter stoi w rozwoju"- zgiń, przepadnij, siło nieczysta) lepiej posprawdzaj pierwej staty nim piszesz o moich:)

A w czym ryży się aż tak poprawił? Jak na moje to jednym tchem wymienię 20 graczy młodych którzy bardziej się rozwinęli. W tym oczywiście Ingram. 

Tylko nie wyciągaj jakiejś jeden adv stat która mało znaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, january napisał:

Rudy w 2T robi 16/6/4 na 59ts i 45% za 3. A pisałeś o nim w kontekscie 2T, blah.

Ty nie masz takich i zazdrościsz:)

Nom, Ty podajesz jakieś c***owarte statsy, a potem cyk.

Tatum robi 41 punktów na Ingramie, od którego lepszym strzelcem jest Drank Jackson :) 

Piszesz, ze Tatumowi spadły plusominusy po czym chłopak bierze mecz przerwy a Celtics dostają srogi oklep od Pistons prowadzonych do wygranej przez bezbłędnego Drummonda który ubija Theisa- nomen omen niegorszego gracza od Olynyka :) 

Smiejesz się ze Booker nie rzuca za 3 podczas gdy w tym trymestrze trafił okoli 15 razy więcej trójek niż Butler :) 

Serio, pięknie Twoje głupotki weryfikuje boisko w tym trymestrze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Różnica między nami jest taka, że ja regularnie podaję staty z 2T, a Ty regularnie siedzisz jak mysz pod miotłą kiedy ktoś z Twoich zagra gówniany mecz, by pisać bzdety na podstawie pojednyczych spotkań. Męczące i nużące, wiem że to robisz by znów celowo nie dać opisu pod lepszy bilans, ale nie tym razem, z połową meczu (jak odpoczywa Book/Lillard) Franka Jacksona na boisku, takim, a nie innym Drummondem etc to bez opisu dostaniesz ode mnie chyba minusowy bilans. 

Przecież Gary Payton jest lepszy od każdego Twojego obwodowego poza Huerterem :D 

roznica między nami jest taka, ze Tobie się pali dupsko bo Lebron jest już wkurwiony ze nie wykonujesz ruchow po tytuł, a my sobie spokojnie tworzymy Zespol, chemię i jeden Organizm :) także czepiaj się ile chcesz, u mnie wszyscy są zadowoleni, a u Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, january napisał:

Rudy w 2T robi 16/6/4 na 59ts i 45% za 3. A pisałeś o nim w kontekscie 2T, blah.

Co to za pierdololo? Ja pisałem, że się zatrzymał w rozwoju w odniesieniu do rookie season. No dobra. Skuteczność trochę poprawił. 

Poza tym Jasiek jak zaokrąglasz staty to w dobrym tonie jest robić to w dół, a nie w górę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.