Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, ignazz napisał:

Ja tam zawsze lubię z Tobą pogadać choć słowo gooowno nadużywasz. 

to i tak najbardziej używalne w przestrzeni publicznej, chociaż teraz się leczę z akwarelizmu i sztuki XXw i pomaga mi w tym facebook XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, człowiek...morza napisał:

 

ehhh moglem zostac w jazz.

moja legenda miałaby się dobrze

cp3-brown-hayward-harris/green-ayton 

mmmmniam

I tak by to nic nie dało, bo uzależniałeś trade po Jaylena tym, czy przejdzie trade z Greenem. A jak się historia z BTPH rozegrała to pamiętamy.

Ale przyznam - ofertę dałeś dobrą. 

8 minut temu, polishllama69 napisał:

 i pomaga mi w tym facebook XD

Dając Ci bana na 7 dni :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Eld napisał:

Już pomijam to, że mam pick Wizzards bo zaraz i tak mi to ktoś wypomni, ale na tak mocnym Wschodzie, który to jest o wiele mocniejszy niż RL Zachód kiedykolwiek Harden miał by wyciągnąć Wizzards na 18W z tą piątką. Capela bez Hardena nie istnieje, zbiórka bez Capeli na poziomie moich OKC, PF to aż oczy krwawią. No nie. Przy całej sympatii dla Sylwka nawet jak bym nie miał tego picku to za ciula bym 18-10 nie dał. 

Nasi Hawks są bardzo solidni w tym trymestrze. Regularni i zdrowi. @eMeS może i się nie udziela, czym sobie bardziej szkodzi niż pomaga przy bilansach. Tyle że nie można tego nie dostrzec ( solidność, zdrowie ) i dać im mniej niż .500. Takie pozytywne zaskoczenie dla mnie jak Hornets trzymające się pazurami 9 seedu w RL.

Rockets 17-11 na naszym połamanym, słabym Zachodzie to też mało ( ale tylko trochę ). Jasne, Beal. Tylko z kim gra Beal w RL, a jak by wyglądał Beal w otoczeniu Bama, Porziego i jakże zajebistego Jaylena. 

Wiadomo, że masz mój pick więc zgłaszam sprzeciw :D

A tak btw. kiedy jakiś zlot bo możnaby coś ogarnąć ? :D

Edytowane przez Sylvinho.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Sylvinho. napisał:

Wiadomo, że masz mój pick więc zgłaszam sprzeciw :D.

A tak btw. kiedy jakiś zlot bo możnaby coś ogarnąć ? :D

No nie chrzań, że jak zobaczyłeś 18-10 to nie parskłeś trochę :D. Sam byś sobie tyle nie dał. I to na tym Wschodzie.

A co do zlotu to chyba LBS coś tam do Ignaza pisał o 6 Lutym i trade deadline. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Eld napisał:

Dając Ci bana na 7 dni :D.

tak zwarzywiając konto XD

jeszcze 4dni 16h i wrócę na pełnej XD

mógłbym przyjmować zakłady kiedy następny ban, bo ostrzeżenia to już od dawna leciały a jakoś język się nie wytępił 

śmiesznie jest jak ktoś napisze, ja wyświetlę i c***a mogę zrobić, coś jak @macprzed chwilą XDDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie ciężary na chacie, że nawet nie podszedłem do opisu, chciałbym przed końcem głosowania dać staty rotację i kilka konkluzji, ale to lepiej nie będę nic obiecywał

tak czy inaczej widzę, że póki co głosujący doceniają zgranie naszych Baryły i powrót Andrzeja do poziomu superstara, brak opisu pewnie obniży bilans, ale nie tak znacząco chyba, nie ma co robiç raban o te pierwsze świąteczne, ważne, że mamy praktycznie cały roster aktywnych GM, witam @MMM2121 ponownie na pokładzie, fajnie, że wróciłeś

potwierdzam zlocik będzie 6go lutego, niedługo założę dedykowany temat dla tego wielkiego wydarzenia

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

potwierdzam zlocik będzie 6go lutego, niedługo założę dedykowany temat dla tego wielkiego wydarzenia

do 7 mam chyba pierwsze terminy obron, więc jak się nie załapie to szanse rosną :D 

a tak to żopa trochu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

ale to przecież już po nowym roku, nie masz przypadkiem innych planów? :)

dwa dni wyczaruję zawsze i mogę z laptopem jechać i siedzieć na trzeźwo tam ;) a plany mam 

w 3h drogi można sporo ogarnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

witam @MMM2121 ponownie na pokładzie, fajnie, że wróciłeś

Dzięki za miłe słowa! 

Wrzuciłem krótki opis Golden. 

No niestety ale przy opisie drużyny w takiej sytuacji to jedyne czego można dostać, to chęci skoczenia z 8 piątra. 

Miłego nowego roku wszystkim:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alonzo napisał:

A oglądasz Bama? :) 

Do pierwszej piątki może bym go nie dał, ale zdziwię się, jak go pominą do ASG. 

czyli nie kwestionujesz tego co napisałem

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Proszę @Eld o usunięcie, bo gnom nasmrodził. Nie od tego jest ten temat.

no mieć warrena przed embiidem (z grzeczności nie chce mi się wymieniać kolejnych graczy, ale jest ich sporo).

gruby mindfuck

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

czyli nie kwestionujesz tego co napisałem

no mieć warrena przed embiidem (z grzeczności nie chce mi się wymieniać kolejnych graczy).

gruby mindfuck

Embiid trochę opuścił, dlatego przegrał na finishu z Townsem.

Warren to tzw. nagroda za bilans Hornets, a u mnie jest on drugi najlepszy na potężnym Wschodzie.

Adebayo nad Jokic w pierwszym trymestrze to dla mnie no-brainer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ignazz napisał:

Tobias się podoba i jego

19,8/6,7/3,1/0,9/0,7 na 49,2/34,8/78,8 1,8 straty 

a już ten pan jest hejtowany

19,6/8,4/2,0/0,7/1,9 na 51,4/35,6/82,8 1,5 straty 

sam bym dziś wolał Tobiasza ale chce wskazać jaka dysproporcja kosmiczna w postrzeganiu obu graczy na forum. 

Pewnie dlatego, że od Aldridge oczekuje się impactu TOP20 gracza ligi jaki prezentował w ostatnich sezonach, a Tobiasa Harrisa nigdy nie uważałem za gracza klasy TOP50.

Ale faktycznie fajnie, że pokazujesz jak spadł Aldridge. Poziom fucking Tobiasa Harrisa, a nawet i nie to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Harris to robi mimo Embiida, Simmonsa czy Ala w składzie, a LMA jest tam liderem Spurs i trochę łatwiej mu o efektowne linijki. 

Choć ja do ASG dałbym Spencera, a nie Tobiasa, ale pewnie efekt konkurencji na poszczególnych spotach. 

Ja wiem ze swoim sie nie liczy, ale Ignazz grubo poleciał z tym 3W więcej Spurs niż Suns. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiggins w odwrocie, podobnie jak całe Wolves. Bertans nie ma szans utrzymać tak chorej skuteczności. Brogdon opuszcza kolejne spotkania.

U mnie 15-13 Spurs dostali, ale przyszły trymestr może być już na minusie jak Aldridge się nie ogarnie.

A Suns to są bardzo niedoceniani.

Dinwiddie - Bogdanovic - Harris - JJJ - Al Horford i Barnes, który jest najlepszym graczem Kings jako sixth man? Nice...

Bardzo lubię ten zespół na papierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Eld napisał:

No nie chrzań, że jak zobaczyłeś 18-10 to nie parskłeś trochę :D. Sam byś sobie tyle nie dał. I to na tym Wschodzie.

A co do zlotu to chyba LBS coś tam do Ignaza pisał o 6 Lutym i trade deadline. 

Taki bilans uważam za odpowiedni. Natomiast mój zespół na ten moment uważam za trochę niedoszacowany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.