Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

 

Może dojść do jakich eksplozji talentów nieoczekiwanej i wtedy OKC, a nawet ewentualnie DAL, PHI mogliby jaaaaakoś się zakręcić.

 

W takim razie trzymam kciuki za taki obrót wypadków, 9 drużyna zrobiłaby robotę tutaj

 

 

Kontynuując trochę, na wschodzie do PO będą chciały się dostać

 

Celtics, Knicks, Sixers, Bulls, Cavs, Pistons liczący na wystrzał młodzieży, Pacers, Bucks, Miami, Magic, Wizards a bez swojego picku są też Hornets, choć oni raczej bez szans na awans też.

 

Poza PO z zadowoleniem siedzą tylko Nets, Raptors i w sumie nie wiem co z Atlantą, bo chyba są w takim 50/50.

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisali Lavine'a, Granta i KOQ. Czym się jarać względem ogółu ligi? Nie wiem

 

hej, hej

 

względem "ogółu" ligi pozyskałem prawdopodobnie dwóch nominalnych starterów (LaVine i Grant) oraz jakby nie patrzeć topowego wysokiego z tych, którzy się ostali, a być może kogoś więcej (Zbój), więc generalnie nie wymagam od nikogo żeby się miał jarać wirtualnym klubem, już lepiej jarać się dupami, ale w "skali ligi" to nie są byle jakie wzmocnienia, choć oczywiście nie brakuje wśród nich znaków zapytania

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

https://forums.realgm.com/boards/viewtopic.php?f=6&t=1743383

 

RealGM Top 25 Players 2018-19: 
1) LeBron James (LAL)-72% 
2) Kevin Durant (GSW)-39% 
3) Stephen Curry (GSW)-53%
4) Anthony Davis (NOP)-39%
5) James Harden (HOU)-45%
6) Kawhi Leonard (NYK)-50%
7) Giannis Antetokounmpo (MIL)-56% 
8) Russell Westbrook (BOS)-47%
9) Chris Paul (UTA)-43%
10) Jimmy Butler (LAL)-33%
11) Joel Embiid (PHI)-37% 
12) Nikola Jokic (DEN)-32%
 
Jak widać Lakers jako jedyni prócz Warriors mają 2 graczy z top10 ;-) (i tak lekko 2 pozycje za nisko Butlerek).

 

 

W sumie to wszyscy powinni iść o 1 do góry, bo w tym momencie klasyfikowanie Leonarda nie ma żadnego sensu. A jeszcze większy znak zapytania stawia jego ucieczka spod skrzydeł Popa.

Ale ogólnie lista dość sensowna, Hardena bym oczko wyżej wrzucił zdecydowanie jeszcze, o!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

January, jeszcze jakieś dwa-trzy lata temu uznawałeś sondy na realGM za bezwartościowe, bo to m.in. siedlisko loverów LeBrona. Dosłownie. :grin:

 

Uprzedzam, żartuję, bo w sumie top10 (top11...) większość wrzuciłoby takie samo, o wiarygodności tych rankingów raczej świadczą miejsca George'ów, Wallów i DeRozanów.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

January, jeszcze jakieś dwa-trzy lata temu uznawałeś sondy na realGM za bezwartościowe, bo to m.in. siedlisko loverów LeBrona. Dosłownie. :grin:

 

Uprzedzam, żartuję, bo w sumie top10 (top11...) większość wrzuciłoby takie samo, o wiarygodności tych rankingów raczej świadczą miejsca George'ów, Wallów i DeRozanów.

 

Do tego Oladipo zajął 13 miejsce, którego wielki BMF nazywał przepłaconym szrotem... :)

 

Nie znają się, BMF się zna i jego grupa wiernych przydupasów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie będzie, bo przy ostatniej niedawnej dyskusji o Oladipo BMF rozdał bana.

Chyba nie spodobało mu się porównanie do Warriors lub fakt, że ktoś podważył jego nieomylność.

Od tego czasu można go tytułować Mr. MVP e-NBA

 

// Ogarnij się.

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to wszyscy powinni iść o 1 do góry, bo w tym momencie klasyfikowanie Leonarda nie ma żadnego sensu. A jeszcze większy znak zapytania stawia jego ucieczka spod skrzydeł Popa.

Ale ogólnie lista dość sensowna, Hardena bym oczko wyżej wrzucił zdecydowanie jeszcze, o!

klasyfikowanie leonarda ma sens z uwagi na 2 sezony ktore rozegral przed kontuzja i w ktorych obu byl top3 graczem. wiec lekki zjadz spowodowany kontuzja zaliczyl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet mi się nie chcę komentować idiotyzmu nt Cs.

 

January juz wszystko wie.

 

10 luda dopiero w rotacji, 2 transfery na tapecie ale nie wejde do II rundy, 8 uznanych nazwisk ( nomen omen więcej niż Lakers ).

 

Na serio przez taki debilizm odechciewa sie grać.

 

Co konkretnie "idiotycznego/debilnego" zrobił January?

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojrzewa powoli mój PowerRank, wrzucę jakoś po 4 turze.

 

Na szybko to na wschodzie Cavs powalczą z Bulls o #8, jak eksplodują jednocześnie Fultz, Randle i Turner to może Pacers się włączą, ale nie zanosi się. Wyszło mi też, że nie doceniałem Orlando Magic, a Cs płacą gigantyczne pieniądze za nie bycie faworytem do II rundy na wschodzie :P

 

Na zachodzie niby jest ta 8ka ustalona, ale ...jak mający całkiem fajny team kucio ruszy część assetów, pod konsolidację (choćby tani pewnie do wyrwania Conley z Grizz jak ten będzie zdrowy + jeszcze jakiś obwodowy scorer), to czy 1 INJ, czy 1 obniżka formy i OKC mogą do PO wskoczyć.

 

Np Tatum xD, bo Qcinowi idealnie w pojedynkę zapierdziela tank x)

 

Przy Clippers to Bobcats z sezonu kiedy ich z Davisa okradziono to fajna paczka była swoją drogą... tu się szykują dwa rozstawienia picków w top5 (Grizzlies nawet z Conleyem, Raptors, Kings i właśnie LAC+CHA).

Co za debilizm. Odechciewa mi się grać.

Cs mają więcej uznanych nazwisk w składzie bo 8, a w zasadzie 9 z Rondo czyli więcej niż Lakers ale nie wejdę do II rundy.

 

Kompletnie nie doecenianie tego co tu mam, że mi się udało Cs uratować. Brakuje mi w zasadzie SF i mam dwie naprawdę dobre piątki ale nie, nie wejdę. Jakie są w takim razie 4 lepsze drużyny Panie Proroku?

Co konkretnie "idiotycznego/debilnego" zrobił January?

Obraża to co zrobiłem i już prorokuje jak i prowokuje.

 

Wystarczająco by użyć tego słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obraża to co zrobiłem i już prorokuje jak i prowokuje.

 

Wystarczająco by użyć tego słowa.

 

:lol:

 

Już abastrahując od tego, że sam mam Ciebie na trzecim miejscu, a i finał w zasięgu (obstawiam, że Westbrook z Georgem będą lepiej ciągnąć wózek, aniżeli rok temu, lepszy sup), nie wiem gdzie tu prowokacja i co złego we wczesnych typach (zwykły fun).

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol:

 

Już abastrahując od tego, że sam mam Ciebie na trzecim miejscu, a i finał w zasięgu (obstawiam, że Westbrook z Georgem będą lepiej ciągnąć wózek, aniżeli rok temu, lepszy sup), nie wiem gdzie tu prowokacja i co złego we wczesnych typach (zwykły fun).

To już któryś raz a żart jest wtedy jak śmieją się dwie strony. Tak mawiał mój śp Tata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celtics są faworytem do 2 rundy na wschodzie choć rzeczywiście bucks i magic nie są daleko.

 

Wciaz nie widzę przede mna i bulls miami heat.

 

No ale musze sie przyzwyczaic do tego ze january ocenia rookies przez pryzmat ich docelowej a nie aktualnej formy:)

To już któryś raz a żart jest wtedy jak śmieją się dwie strony. Tak mawiał mój śp Tata.

January to gm lakers i z definicji musi jechać po celtics:) nie bierz tego do siebie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celtics są faworytem do 2 rundy na wschodzie choć rzeczywiście bucks i magic nie są daleko.

 

Wciaz nie widzę przede mna i bulls miami heat.

 

No ale musze sie przyzwyczaic do tego ze january ocenia rookies przez pryzmat ich docelowej a nie aktualnej formy:)

 

Love zmienił mocno sytuację. 

 

Na miejscu MMM2121 podbijałbym teraz do Spurs i próbował przekonać, żeby nie wyrównywał Bertansa jakimiś 2-rundowcami. 

1. 76ers

2. celtics

3. bucks

4. magic

5. wizards

6. bulls

7. heat

8.cavs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ofertach można?

I co to da ignazz owi, bo z salary wtedy niewiele zejdzie.

 

Można było w pierwszych dwóch turach, kiedy był specjalnie wyznaczony do tego czas, to można i teraz, bo i tak ignazz ma ustalony czas na podjęcie decyzji co do wyrównania. A co to da ignazzowi, to już nie do mnie pytanie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.