Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, Qcin_69 napisał:

czekam na posty o tym jak DJ Wilson godnie zastępuje Leonarda w s5

Co z tego, że DJ Wilson nie gra? Każdy szanujący się fan wie na co go stać. Gdyby grał, byłby wymiataczem i tak należy go oceniać.

19 minut temu, polishllama69 napisał:

jakiś point guard co dobrze reguluje tempogry, ma rzut i broni by się przydał

Pal licho z tą obroną. Nuggets tu mają mnóstwo zadaniowców i elite opcji.

Widzę takiego jednego mocnego kandydata, który pasowałby idealnie. Mało zarabia, jest tylko backupem w BeGM i ma cholernie przyjemny kontrakt. Oczywiście trzeba go by tu było grubo przepłacać, ale gdyby na stół trafił Gary Harris lub Jrue Holiday to jest szansa się dogadać :)

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nikogo póki co nie tykam, wymiana Holidaya po jednym sezonie byłaby dla mnie klęską wizerunkową, we własnym odczuciu, bo dla większości tutaj to chleb powszedni :)

I tak klęską jest, że najpierw go od mnie nie chciałeś, bo jego kontrakt Ci nie pasował, a potem go pozyskałeś drożej ;)

Tego Gary Harrisa to ja już dwa razy powinienem mieć, no!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

I tak klęską jest, że najpierw go od mnie nie chciałeś, bo jego kontrakt Ci nie pasował, a potem go pozyskałeś drożej ;)

Tego Gary Harrisa to ja już dwa razy powinienem mieć, no!

a co miał mi pasować jak miałem Twojego drugiego chłopaka Bledsoe? :)

szkoda tego Davisa jak c***, a sam miałbyś przynajmniej na co teraz popaczeć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Tzn jak? Typ był hot meteorem w Bux na 15-20 spotkań, potem zjechał straszliwie i wyleciał z rotacji, zastąpił na koniec sezonu inj Miro i pograł duże, ale słabe minuty w oszczędzających się przed PO Bux, a od tego momentu gra ściepy i gra w nich słabiutko.

Nie wyczułeś ironii?

Przecież ja się śmieje z tych idiotycznych wpisów człowieka morza, który uprawia tutaj taką narracje względem swoich orłów.

A na potwierdzenie tych debilizmów rzuci zaraz przykład Juancho, bo zagrał dobrą kwartę z Grizzlies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

k**** , oglądałem ten mecz live ale dopiero na skrótach widać jaki upasiony jest Gołota 

Serio wytrzymałeś cały mecz? Ja po pierwszej połowie wyłączyłem.

Jak dla mnie Juancho po za rzutem nie ma nic. Tutaj trafiał i był częścią tego zajebistego momentum, gdzie Nuggets zabili mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Serio wytrzymałeś cały mecz? Ja po pierwszej połowie wyłączyłem.

Jak dla mnie Juancho po za rzutem nie ma nic. Tutaj trafiał i był częścią tego zajebistego momentum, gdzie Nuggets zabili mecz.

Tak , bo miałem ze Morant nie rzuci 17 punktów na kuponie :P  no i chciałem się przyjrzeć Caboclo i Meltonow a normalnie nie ma na to zbyt wielu szans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doncic jest dalej kosmita, a Vucevic zostal ostatnio graczem tygodnia. Troche mnie ratuja w obliczu kontuzji Middletona. Dla euro duetu to raczej nic nowego, bo przez caly zeszly sezon stanowili podstawe ataku w S5, tylko w tym roku brakuje mi strasznie Gallo z lawki 😥
 

Luka prowadzi scrubow z Dallas do 8-5, wiec mysle ze u mnie powinno byc nawet lepiej ;) . Odnosnie gry Porzingisa:  https://polskikosz.pl/kristaps-porzingis-jak-to-jest-z-nim-naprawde/

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Randle się w końcu przełamał. 30pts 7reb na 12/17 z gry i 3/5 za trzy. W końcu Julius z zeszłego roku, nadrabiający z nawiązką w ataku to co straci w obronie. 

Justin Holiday dziś 20pts 4reb 2as 2stl na 6/11 i 4/6 za trzy. 

 

Myles Turner 9pts 7reb 3blk w 29min. Przyzwoity ale nie najlepszy występ, ale tam po pierwszej połowie było po meczu. 

 

Mike Conley 15-6-6 i tylko 1to na 6/15 z gry. Fajerwerków nie ma. 

 

Dzis pokazał się wyśmienicie mój two-way Kelan Martin: 14pts 6reb 6/7 z gry 2/3 za trzy i +21 w 24 min. Przyczynił się w sporym stopniu do zwycięstwa nad mocnymi w realu Jazz. Niech Zagra pare takich meczy więcej to pomyślimy o wykorzystaniu go w tym trymestrze. 

 

Ogolnie pacers swoje problemy maja, ale głębia załatwiają wszystko jak narazie. Lamba swietnie zastępują holiday z gallowayem, a okres nieobecności Turnera zostal przykryty najlepszym jak do tej pory okresem w sezonie Theisa. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki Conley jest tak słaby, że nawet z wide open jumperów trafia 30-kilka procent, trafia pod koszem na 50% i nawet osobiste rzuca najgorzej od 8 lat, to ciężko mówić o Pacers w kontekście czegokolwiek. 

Doncić ma impakt gracza z top5 ligi na ten moment, patrząc na to jak ciągną swoje ekipy Giannis, Towns, Doncic i Harden w realu, te ekipy i u nas powinny dostać dzięki temu przychylność oceniających. To dopiero połowa trymestru, ale Doncic w pojedynkę robi okolice ~30-10-10, coś niesamowitego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.