Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Ok. Pacers byli 1-3 bez jakarra, a są 6-1 od kiedy gra. Tyle samo ma to sensu mniej więcej ;) 

No moim zdaniem to nie jest przypadek i chyba juz @MarcusCamby zwracal uwage na to ze sabonis na czworce obok turnera wyglada duzo gorzej niz sabonis grajacy na centrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Mam hawks 14/15:)

W dniu 22.07.2019 o 09:37, fluber napisał:

Charlotte Hornets zamierzam zbudować właśnie wokół Westbrooka dają mu dookoła graczy, którzy ułatwią mu grę i nie będą zabierać piłki. [...] To będzie team Westbrooka.

Szybko to się zmienia w beGM. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał:


mysle ze wkładając w to miejsce RW by się to zmieniło i to znacznie. 

Mozna sie w tym sezonie do wielu rzeczy przyczepic w kontekscie westbrooka jak chociazby obrona czy rzuty z dystansu ale pick and rolle, obslugiwanie rolujacego i konczenie przy obreczy a to we wspolpracy z sabonisem byloby najistotniejsze, jest na topowym poziomie.

Choc brogdon jest zaskakujaco swietny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BMF napisał:

Szybko to się zmienia w beGM. :) 

Team jest dalej zbudowany pod westbrooka ale nie spodziewalem sie jak wielu graczy bedzie mu dorownywac poziomem podczas sezonu. Kto myslal ze kennard bedzie robil 20ppg, a sabonis gral na poziomie asg? Ja nie:)

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Fluber idź lepiej bronić wesbrooka bo go bmf pięknie podsumował w dziale NBA ;)

 

To ja sie z nim zgadzam akurat, podobny poziom co rok temu jak dotad ( top 30), lepsza gra przy obreczy, gorsza skutecznosc z dystansu, nie bede zaklinac rzeczywistosci, w porownaniu do knicks, 76ers czy bucks mam slabego lidera:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, fluber napisał:

Team jest dalej zbudowany pod westbrooka

Więc jesteś zaprzeczeniem Hawks 14/15. Raptors 17/18 też nie jesteś, bo DeRozan nie był tam nawet głównym ballhandlerem. Masz (na razie) przeciętnie grającego lidera, który dominuje grę swoich ekip (ew. oddaje piłkę większym gwiazdom - Durant, Harden, George w ost. sezonie - ale takiej nie masz) i świetnych rolesów, ale ten lider nie jest znany z tego, że znacząco odpuszcza swój usage na rzecz rolesów. 

Sam nie wiem, co z tego by wyszło, raczej nie zmieniła się moja perspektywa Hornets z mojego power rankingu. Np. nie wiem jak chcesz ułożyć rotację pod koszem, mając trzech graczy (Ibaka, Sabonis, Howard), którzy zdecydowanie wolą grać (obecnie) na centrze i nie dają solidnej trójki, mając słaby defensywnie obwód. Grasz Ibaką na czwórce, który się odbudował u Nurse'a, bo zaczął nim grać jako centrem przez ~90% czasu? TJ Warren na razie bez trójki i sporo punktuje off the dribble, więc słaby fit do Westbrooka, ale bez niego cholernie brakuje Ci size'u na obwodzie. Aż tak kolorowo nie ma.

Ale - za wcześnie na realne dyskusje, nawet w odniesieniu do Westbrooka to tylko tezy, które można zbić frazą 'ledwie kilkanaście meczów w Houston'. 

E: no, za Dwighta masz duży plus, ale jak mu znajdziesz minuty - nie wiem.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, BMF napisał:

 

E: no, za Dwighta masz duży plus, ale jak mu znajdziesz minuty - nie wiem.

No bedzie ciezko chociaz na poczatku sezonu nie bylo kuzmy wiec sabonis/ibaka musieliby zgarnac jakies minuty na pf, potem sabonis opuscil 2 mecze wiec howard mialby minuty na c a teraz ibaka wypadl na 2 tygodnie wiec tez minuty ma ale jak cala rotacja na pozycje 4/5 bedzie zdrowa to nie wiem jak to podzielic, za duzo mam dobrych graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, MarcusCamby napisał:

@Lucas Tobias 0/10 za trzy! ;)

BMF to jeszcze trochę i będzie mu rzucał tekstami jak Tomaszewski do Smudy ;)

Za to Thybulle 100% za 3 :)

Tatum raczej nie jest graczem na poziomie 1-18 czy ile tam było, więc nie wiem czy jeden gorszy mecz ma jakieś znaczenie ;)

Bogdan przejął Kings po out Foxa i cóż, może uda się wieczorem obejrzeć całość, bo chyba warto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, january napisał:

Weterani u Ciebie to są pozbawieni szans na sukces przy Bricku chyba :P 

A ta słabsza drużyna to Cię blowoutami rozjeżdża robiąc 200 ortg na Hornets x)

Ta lepsza drużyna ma kontuzjowanego Ingrama, Huertera i Korvera, więc jeśli dobrze liczę to rotacja na pozycjach od 4 do 10 to aktualnie: Dedmon, Olynyk, Robin Lopez, Bruce Brown, Chandler Hutchison, Carsen Edwards i Jerome Robinson?:) 200 ortg z taką siódemką w rotacji, czapki z głów:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, fluber napisał:

Dedmon, Olynyk, Robin Lopez, Bruce Brown, Chandler Hutchison, Carsen Edwards i Jerome Robinson?:) 200 ortg z taką siódemką w rotacji, czapki z głów:)

dwóch kastratów ofensywnych, trzech wysokich co miało rozciągać obronę a jest daleko od tego i dwóch strzelców co w sumie nic nie daje, pięknie to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A @fluber ja byłbym sobie w stanie wyobrazić ten #1 seed u Ciebie z tymi graczami, gdybyś miał tam Brogdona czy kogoś takiego. Przy ego Westbrooka nie umiem niestety, ale może opis to rozjaśni.

4 minuty temu, january napisał:

*i tak moje jedyne coroczne życzenia przed startem sezonu to brak INJ DLO i Ingrama.

Ciekawe co na to LeBron :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

A @fluber ja byłbym sobie w stanie wyobrazić ten #1 seed u Ciebie z tymi graczami, gdybyś miał tam Brogdona czy kogoś takiego. Przy ego Westbrooka nie umiem niestety, ale może opis to rozjaśni.

Ja mam wrazenie ze bez westbrooka z augustinem jako starterem i isaiah thomasem jako rezerwowym pg mialbym lepsze postrzeganie niz mam z westbrookiem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Ja mam wrazenie ze bez westbrooka z augustinem jako starterem i isaiah thomasem jako rezerwowym pg mialbym lepsze postrzeganie niz mam z westbrookiem:)

To moze przesada, ale Westbrook ma PR taki jaki ma, ja tam go od dawna nie lubię i po prostu pewnych rzeczy z nim związanych nie jestem sobie w stanie wyobrazić. Nie ma to nic wspólnego z atakiem na Ciebie czy Twój zespół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lucas napisał:

To moze przesada, ale Westbrook ma PR taki jaki ma, ja tam go od dawna nie lubię i po prostu pewnych rzeczy z nim związanych nie jestem sobie w stanie wyobrazić. Nie ma to nic wspólnego z atakiem na Ciebie czy Twój zespół.

No wlasnie czesto to glownie pr. Jasne, ze ma powazne wady i nie jest topowa 1 opcja ale przy odpowiednim obudowaniu moze prowadzic swietny atak. Ma najlepsze efg% w karierze w tym sezonie, ograniczyl rzuty z poldystansu, sa pewne plusy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na miejscu Flubera próbowałbym jakoś tak 

Cytat

Westbrook swoją grą wykreował takich rolesów jak Adams czy Grant na kogoś kim nie są

ale to nie jest mój problem, ale lekturka coraz ciekawsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.