Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, january napisał:

Ten wschód to trzeba będzie pod lupą przy głosowaniach oglądać, widzę że Magic po INJ Lowryego i spadku formy graczy dużo tracą i na pewno nie będą takim pewniakiem do #1 jak się przez chwilę wydawali,

Kontuzja Lowrego (wcześniej machnął jeszcze 36pkt.) zbiegła się z kontuzją Foxa, przez co Cory Joseph powinien dostawać spore minuty w rl Kings. Nunn gra swoje  - nikt sie chyba nie spodziewał, że będzie cały czas w Heat rzucał po 20pkt. ;) KAT i Mitchell w tym sezonie bardzo dobrze zaczęli sezony (nie tak, jak rok temu). Oubre mi dorzuci co mecz te 16-18pkt., Prince notuje mi świetne jak na rezerwowego 13pkt. 6zb. 3x3, do tego rewelacyjny jest cały czas Cody Zeller (tu możesz Jasiu tylko pomarzyć ;)  ), przez co mogę grać cześć minut KATem na czwórce. W ofensywie poprawił sie po słabym starcie Gordon, no i jak C_M chce grac spore minuty graczami, którzy w rl prawie nie wchodzą na boisko, to warto przybliżyć statsy Denzela Valentine z G League, który ostatnio miał 25pkt. 18zb. 8as. :P 😜

Ellington i McGruder (który wrócił) a maja problem bym ich zmieścił w rotacji, zagrali już chyba więcej minut niz połowa Knicks w realu :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Alonzo napisał:

Kontuzja Lowrego (wcześniej machnął jeszcze 36pkt.) zbiegła się z kontuzją Foxa, przez co Cory Joseph powinien dostawać spore minuty w rl Kings. Nunn gra swoje  - nikt sie chyba nie spodziewał, że będzie cały czas w Heat rzucał po 20pkt. ;) KAT i Mitchell w tym sezonie bardzo dobrze zaczęli sezony (nie tak, jak rok temu). Oubre mi dorzuci co mecz te 16-18pkt., Prince notuje mi świetne jak na rezerwowego 13pkt. 6zb. 3x3, do tego rewelacyjny jest cały czas Cody Zeller (tu możesz Jasiu tylko pomarzyć ;)  ), przez co mogę grać cześć minut KATem na czwórce. W ofensywie poprawił sie po słabym starcie Gordon, no i jak C_M chce grac spore minuty graczami, którzy w rl prawie nie wchodzą na boisko, to warto przybliżyć statsy Denzela Valentine z G League, który ostatnio miał 25pkt. 18zb. 8as. :P 😜

Ellington i McGruder (który wrócił) a maja problem bym ich zmieścił w rotacji, zagrali już chyba więcej minut niz połowa Knicks w realu :P 

Nie no Panie Alonzo , grać KATem na 4 to byłby strzał w kolano - coś jak próba grania Jokiem na 4 koło Nurkicia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

Joseph to minuty może dostawać, ale gra na ten moment fatalnie, więc zobaczymy.

Ogólnie Ci rolesi poziomem polecieli, KAT opuścił gry i poleciał grubo, a podobnie jak Qcin nie łapię o co chodzi z tym KATem na 4ce, on ledwo daje radę na 5ce w obronie (choć tak średnio już po krotkim fantastycznym początku, Russell to jego dropy na picku zgwałcił)

Od Josepha potrzebuję głównie jego obronę, u mnie ma kto zdobywać pkt. a on i tak coś tam zawsze dorzuci ;) 

Ofensywnie gry moich rolesów i tak nie miałbym jak wykorzystać w pełni przez te 48min. zatem lekko słabsze statsy nie powinny mi jakoś szczególnie zaszkodzić - oczywiście na ten moment. KAT jest na tyle mobilny w ataku, że w ofensywie duet KAT/Zeller będzie mordował. Natomiast nad defensywą muszę jeszcze pomyśleć do opisów - zresztą na te 10-12min. w zależności od potrzeb i matchupów powinienem to wybronić ;) Meczu z Golden St. nie oglądałem, ale Wolves wygrali :P 

A odnośnie nieobecności KATa w 2 meczach nie mam z tym problemu, ale u nas Magic z 76ers jeszcze nie grali ze sobą, a pamiętam jak w tamtym sezonie walczyłeś z zawieszeniem Ingrama po bójce Rondo z Paulem twierdząc, że u nas tego zdarzenia nie mogło być ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, january napisał:

Brickogibona i Hardena to będzie się tu na poziomie atomów przy opisach chyba analizować ;d ciekawa sprawa z kiepskim liderem i bardzo, bardzo mocnym wsparciem oraz mocnym liderem i kiepskim wsparciem jak chodzi o  Hornets i Wizards,

Tym słabym liderem to zaraz u mnie będzie Sabonis, który jak dotąd gra na poziomie ubiegłorocznego Vucevića:)

Jednak w sezonie regularnym to bardzo, bardzo mocne wsparcie ma chyba większe znaczenie w sezonie regularnym, tak jak mocni liderzy mają większe znaczenie w play-offs:)

A ja praktycznie codziennie mam naprawdę grube występy od "supportu". Dzisiaj Redick 24 punkty, Kennard 25 punktów na bardzo dobrych skutecznościach, w tym 11 celnych trójek. Po tej słabej formie Redicka i Warrena, o której mówiono przed tygodniem nie ma już śladu. Także w tej chwili moim największym problemem jest to, że Kuzma nie jest już kontuzjowany, jak na początku sezonu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Qcin_69 napisał:

Nie no Panie Alonzo , grać KATem na 4 to byłby strzał w kolano - coś jak próba grania Jokiem na 4 koło Nurkicia

Grałem nim trochę już w poprzednim sezonie na 4. Sporo latem na realgm i reddicie o tym czytałem, gdzie toczyły się o tym ciekawe dyskusje. Wg mnie bez problemu mogę nim grać po 10-12min. w odpowiednich matchupach. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

To tak nie działa ogólnie, każdy wafel ofensywny na boisku- o niespodzianko! pogarsza ofensywę, zaczyna się zabawa z podwojeniami, z trapami etc. Trzech scorerów 30ppg jak obudujesz dwoma totalnymi badziewiami w lineupie to zapewniam Cię, że im nagle % polecą w cholerę. Nie żeby to była uwaga do Josepha szczególnie, bardziej tak w eter, nie każdy ma LJa by z takich cieci coś wyciągać 😜 

No co Ty Jasiu - od 10 stron mnie tu jadą, że Knicks grają w trójkę, a jako czwarty i piąty gracz mogą grać C_M i Tangiers :P 

Więcej! Mogą grać nawet graczami, którzy nie grają w swoich klubach ;) 

A Joseph ma ugruntowaną pozycje akurat - wracając do meritum - w kolejnych 3-4tyg. będzie go można ocenić w rl Kings :) 

3 minuty temu, january napisał:

No, ale to jednak jest różnica w ocenie teamu, między miazgą od rolesów, a tak sobie tam. KAT/Zeller odda w D więcej niż da w ataku, zapewniam. Każdy pick tam będzie morderstwem. 

Pogorszyła im się skuteczność, ale ogólnie jestem z moich graczy zadowolony :) Zeller powinien dawać radę na pickach, ale sprawdzę to jeszcze na spokojnie przed opisami jak to wygląda. 

3 minuty temu, january napisał:

Coś źle pamiętasz i to bardzo źle, walczyłem o Butlera robiącego sieczkę toporem na starcie w Wolves, że powinien grać^ Zawieszenie BI normalnie było.

Inaczej to zapamiętałem, ale nie ma co o to kruszyć kopi, bo Orlando z pokorą przyjmują zawieszenie KATa ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jak ocenić D Magic, bo lekka bieda w ogólnym ujęciu, CoJo spoko, bo bez piłki umie grać 

KAT natomiast progres w D jest spory, playmaking też skoczył, ale tutaj opis ciekawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, january napisał:

Harden to specyficzny SS na RS, akurat do ciągnięcia kasztanów swoim stylem gry jak coś to potrafił sobie już radzić. 

 

Harden musi mieć spacing i rolującego do kosza, żeby cokolwiek ciągnąć, a w Wizards większym problemem niż brak sensownego 4,5,6,7,8,9,10 gracza jest brak spacingu wokół Hardena ( poza Fournierem i Osmanem tam nie ma nikogo kto grozi regularnie rzutem za 3), bo z tych dwóch warunków spełniony jest tylko jeden ( rolujący center)

W sumie to gdyby wrzucić u mnie Hardena w miejsce Westbrooka to pewnie bym się bił o 1 seed, bo skład idealnie pod Hardena skrojony:)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, january napisał:

Ale tam na wschodzie może być bardzo ciekawie, ja nie wiem czy Sixers się obecnie do PO łapią, raczej nie.

Odbieram te kolejne wpisy jako odwet za to, że gdy skłamałeś to nazwałem Cię kłamcą. Jakaś krucjata. Stać Cię na więcej, wierzę, że nie jesteś taki małostkowy i umiesz być obiektywny. 

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

przy Hardenie można mieć 2x tylko corner 3pt shooterów (vide Tucker) co jest fajne np :) 

No Harden z Capelą jako rolujący, Fournier z Osmanem jako rozciągający grę i pewnie Craig do piątki, żeby łatał po Fournierze, Osmanie i Hardenie co się da ( choć Sylvinho ma wpisanego Vonleha, ale tego człowieka to nie powinno być w rotacji w ogóle) i to powinno fajnie funkcjonować. Pytanie, czy na tyle fajnie by nadrobić nad rezerwowymi lineupami, które będą na poziomie g-league:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle @Eld czy ktos inny, przeszly w koncu te tajne glosowania na bilanse? Mam wrazenie, ze ta liga nigdy nie byla tak "ciekawa" w tym względzie i bilanse u poszczególnych osób mogą się bardzo różnic, wiec tajne byłoby jeszcze ciekawsze.

Bo naprawdę jestem sobie wyobrazić, ze jest kilka glosow na wyżej Philly w TOP3, jak i na jakimś 10 miejscu :D Przy tym co grają Porzigins z Bealem to np. Rockets moga byc u paru osob tuz za Lakers, Sotą i Denver, a u kogoś na ósmym etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, polishllama69 napisał:

Zastanawia mnie jak ocenić D Magic, bo lekka bieda w ogólnym ujęciu, CoJo spoko, bo bez piłki umie grać 

KAT natomiast progres w D jest spory, playmaking też skoczył, ale tutaj opis ciekawi

Wszystko będzie w swoim czasie ;) 

Ale rozumiem Twoją ciekawość z D KATa, bo ogólnie w pewnym sensie mamy ten sam problem :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.