Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Dobra, wreszcie noc, gdzie Camby się może pochwalić swoimi chłopakami.

Aaron Holiday 18pkt TS% 0,862

Alec Burks 28pkt, 8zb, 3as, 2stl TS% 0,678

I mój dotychczasowy MVP:

Dillon Brooks 31pkt TS% 0,794

giphy.gif

 

Dodatkowo Blake został dopuszczony do gry i status ma już day to day

19 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

z cyklu mocno underrated pix

VsZs1Bv.png

Wniosek? @człowiek...morza częściej powinien zaglądać do tematu Denver, gdzie bronimy Plumdoga przed hejterskimi atakami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

George Hill jest w tym sezonie piękny a z LAC pokazał wyjątkową klasę, lecz niestety Williams to cham, jednak 24 punkty 6/7 zza łuku +9 i bardzo ważny putback stanowią o jakości, trochę brakuje jego asyst, ale potrafi kontrolować tempo w należyty sposób i dostarczyć bardzo solidną obronę a za to jest uwielbiany

Raul Neto to gracz, który robi wszystko co trzeba na boisku (no może scoring jest mocno średni, ale nie za to mu płacę), 11 pkt 3zb 4as 3stl +9 biorę bez zastanowienia a uraz Simmonsa tylko poprawia jego pozycję

Ish Smith przesunięty został na ławkę, od teraz gra rolę zmiennika karzełka i od razu wygląda to dużo lepiej (poza skutecznością), jednak podkręcanie tempa i stabilizowanie ataku to jego dwie największe zalety

Otto Porter znowu złapał uraz, ale zanim zszedł znowu dał gigantyczną jakość (jego ocena irl to jakieś cholerne gówno przez jakieś load management i limity minut w połączeniu z taktyką Boylena, jednak 3 mocne mecze, jeden taki sobie i szrot to słaby wynik póki co)

Thomas Bryant jest u nas mocno niedoceniany zwłaszcza jeżeli weźmiemy zespół w jakim gra irl, ciężko znaleźć w lidze gorszego SF i PF, którzy są starterami a jeszcze dodatkowo nie potrafią bronić obok ofensywnego centra, to jakimkolwiek adv stat nie ma prawa wyglądać dobrze, ale skoro potrafi się trzepać równo do Ingrama to dlaczego nie uśmiechnąć się jak TB robi sympatyczne 13pkt 10zb 2.3as 1.6blk na mecz przy +2.3rTS%

o Gordonie Haywardzie mógłbym poematy pisać jaki to jest zajebisty, ale po co się silić, JaMychal Green zapewnia dobry spacing i robi czarną robotę za Harrella, więc w sumie tylko to co mi potrzebne, Marcus coś tam mówił o Mikalu, ale na ten moment zanosi się na obcięcie minut Wollowitza i wrzuceniu w to miejsce Johnsona i Bridgesa i powiększenie ich minut (Saric na C wtedy chwilę pogra). Widziałem też hejterów Aytona, którzy mówią, że bez niego to w sumie Suns lżej, ale za chwilę Baynes przypomni sobie, że nie jest KATem i jego effort w ataku zleci (w obronie powinien utrzymać to) i będą tęsknić za potężnym Bahamczykiem. Powoli rozkręca się Hezonja, więc w sumie się cieszę, bo zyskuję kolejne warianty wraz z nowymi pomysłami Stottsa. Chwalić należy tez mocno PJa W, ale ostatnio lekki uraz i szkoda nie nabitych statsów w tej dogrywce.

jestem zadowolony, że mimo problemów urologicznych Aytona zespół jest w stanie funkcjonować na poziomie pozwalającym aspirować o PO (tutaj duża zasługa Curry'ego i Bledsoe i Draymonda i Looneya XD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, january napisał:

plumdog to kasztan, lubię czytać jak go bronicie, a on dalej kasztani :P

A poważniej Lucas to się szykuj na tłumaczenie czemu mój ulubieniec JJJ z tymi probemami z kolanem wygląda beznadziejnie w tym sezonie jak dotąd^

Czemu to nie wiem, ale nie wygląda dobrze. Wolałbym żeby posiedział i się wyleczył na dobre. 

2 minuty temu, january napisał:

Ty z kolei masz za zadanie sprzedawanie Hawks u nas, którzy mają 2 zdecydowanie najlepszych jak dotąd graczy RL  Denver😊

Harris gra w Hawks?

Z moich to na razie świetnie wyglądają Harris z Horfordem. Reszta przeciętnie lub słabo, ale może trymestr się rozkręci jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, january napisał:

Chciałem dowalić Jokiciowi, a nie Harrisowi jak coś :P 

ale konkretnie za co? ;]

Jokić wygląda źle fizycznie, ma spory problem z faulami, ale w drugich połowach w statystykach wygląda świetnie

110ortg  97drtg 13.4netrtg 58,9TS 58%efg

do tego do meczu z Magic był liderem ligi w plus/minus jeśli chodzi o clutch

więc tego, nie jest to póki co sezon top topów w wykonaniu Gołoty, ale skoro bierzemy tak pod uwagę zgranie, to nie widzę tutaj za bardzo miejsca na taką retorykę

jedyna pewna porażka u nas imo to ta z Magic (pozdro Alojz), ale będąc obiektywnym daje sobie uczciwie dwa loosy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Lol , LBS podaj jeszcze jak gra od 3 do 6 minuty II połowy kiedy gra w białej koszulce i tylko w piątki :P 

sam se podaj

skoro terminarz jest relatywnie łatwy, to dlaczego pierwsze połowy mają zaważyć na porażkach, a drugie mają się już nie liczyć? staty w clutch też Ci nie pasujo? bez Joka mam wciąż świetny zestaw obrońców, to powinno wystarczyć by się nie dawać blowoutować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest słaby, tylko zaokrąglony i bez świeżości przez to ciężko się go ogląda i postronny obserwator może wyciągać pochopne wnioski, Ciebie o taka laikowatość nie posądzam, ale widzę, że wolisz manipulować

no, ale skoro wg Cb freakin Jimmy"48TS" Butler miałby niby "ułatwić" mi zrobienie HCA, to w sumie nie powinienem się dziwić podobnym zabiegom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, january napisał:

A daj spokój, Jokić nie jest bogiem, a tak go traktujecie. Wujowo wszedł w sezon (jak na siebie fatalnie) i ten Butler mimo, że zaczął od jakiejś podejrzanej skuteczności, to od Joka (przecież on na wysokiego też ts nie błyszczy do Joka) na tej małej próbce jest licząc obie strony parkietu jest po prostu lepszy. Przecież Twój DPOY Harris gra na 0.73ppp w D, a Jimmy na 0.6ppp 😉 

A ogólnie spoko, że wyjeżdżasz z Jimmym przy Joku, a nie z LJ :P To pokazuje co i jak jak dotąd ;>

Chwalcie Joka jak gra dobrze, a nie jak słabo jak teraz, bo mu do topu ligi na ten moment daaaaleeeko, nawet w Denver RL nie jest najlepszym graczem, nie wiem czy Szmuraj nie wywala go wraz z Harrisem z top3, także tego.

statystki Harrisa nie oddadzą tego jak dobry w D jest, biorąc pod uwagę mój eye test i to jak Butler wygląda, to ja ukuje tezę, że gdybyś zamienił Harrisa z Butlerem, to byś teraz szedł jak równy z równym z Qcinem, a tak musisz się silić na jakieś pierdoły typu Jimmy>Jok, przecież to jest niepoważne nawet jak na Twoje możliwości, mam nadzieje, że nikt nie jest na tyle naiwny aby uwierzyć w podobne teorie ;]

i ja Joka nie chwalę, tak samo nigdzie nie napisałem, że czuje się lepszy od Lakers na ten moment, to, że lubię się z Tobą popsztykać, nie znaczy, że nie widzę co się dzieje i co grają Lebron z Ingramem

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nie wiem też jak wykminiłeś wniosek z chęcią posiadania Harrisa nad Butlerem, przecież cały czas obracamy się na próbce tych kilku spotkań gdzie Harris generalnie Butlera zjada, zresztą obejrzyj sobie ten mecz z Heat, no co się tak cykasz? :)

ale generalnie uwielbiam "nie przereagowujmy na tej małej próbce, to dopiero kilka spotkań, no chyba, że obejrzę jakiś mecz, to wtedy powiem Wam jak świat wygląda"

❤️

ale już skoro tak potrzebujesz empirycznych doświadczeń, tutaj Jok vs Terminator Baynes 

 

nie bądź taki, umówmy się chociaż na te top25, deal? ;]

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, źle przeczytałem, za dużo już tego

no ja nie mogę sobie wygospodarować czasu na takie oglądanie, ale jak piszę o Nuggets to biorę za to pełną odpowiedzialność i raczej wiem co mówię, i wiem też, że Twoja wiedza na temat rzeczywistego impactu Joka na grę Barył bierze się trochę z sufitu i oklepanych frazesów ludzi, którzy generalnie za nim nie przepadają

a za Butlera zwracam częściowo honor, rzeczywiście przy takiej cegielni jego impact jest niebywały

howgh

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LMA zrobił sobie strzelanie z OKC gdzie gra już Adams który jest kawałem miecha. 
 

39/6/4as/2/1 na energetycznym 19/23 83% z pola. 
12/15 to były jumpery. 

 

najważniejsze ze większość akcji to były dwójkowe mini gry z Murrayem który także zagrał dobrze. 17/8/10 na 7/12. Edit: 8 z 10 asyst ( rekord kariery) to podania do LMA. Cieszy mnie gra tej pary. 

Dla innych GM gorsze wieści bo Poeltl jest zaskakująco nieprzydatny a Walker i White nie dostają tyle szans na ile myślałem stać popa. Ale cierpliwości. Atlanta i Nets. 

DDR zagrał dobry mecz wbijając się na kosz i co warto podkreślić zagrał najlepszy swój mecz w obronie. Lyles i Belli bardzo bardzo słabo. 

Forbes mimo s5 tez nie zachwyca. Już lepsi Mills i Gay. Mills ostatnio dużo trafia a Gay zbiera bo w rl Lyles to nie jest topowy C a tam gra u popa. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.