Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, MarcusCamby napisał:

Love gra znakomicie, ale przez bycie częścią Cavs nie dostanie odpowiedniej atencji

Może trochę wstyd, ale nawet nie wiedziałem że on jest zdrowy. Mam nadzieję, że gracze grający RL w tankerach będą dobrze opisani, bo no nie wiem jak inni GM-owie, ale ja to pewnie Cavs maksymalnie dwa razy w ciągu sezonu obejrzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli żadne narko tylko pech ze akurat jemu zbadano. 

Teraz, Lucas napisał:

Może trochę wstyd, ale nawet nie wiedziałem że on jest zdrowy. Mam nadzieję, że gracze grający RL w tankerach będą dobrze opisani, bo no nie wiem jak inni GM-owie, ale ja to pewnie Cavs maksymalnie dwa razy w ciągu sezonu obejrzę.

Love gra niezłe. Dwa mecze miał bardzo bardzo dobre. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, MarcusCamby napisał:

Idź wypłacz się fluberowi w rękaw, a on Tobie z takim sposobem kontrargumentacji ;)

Ja ci odpowiadam, więc - nie masz na ten moment zespołu na poziomie Sixers i Bucks. Oni mają większe starpower, a ty tego nie nadrabiasz głębią, która mocno kuleje.

A jeszcze jak mnie zdenerwujesz, to przywołam bardzo słabą obronę Doncica o której się nie mówi ;)

A co ma takiego Sixers że masz ich wyżej? Lubię ten skład personalnie ale za nic w świecie nie widzę niczego co by ich windowało ten mistyczny poziom wyżej względem Heat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kolader napisał:

A co ma takiego Sixers że masz ich wyżej? Lubię ten skład personalnie ale za nic w świecie nie widzę niczego co by ich windowało ten mistyczny poziom wyżej względem Heat

Jedną z najlepszych piątek w lidze z bardzo fajnym fitem. Simmons - Lavine - Richardson - Covington - Embiid. Ok, głębie mają słabą co się mocno odbije na RS, ale to zespół jeżdżący poziom wyżej niż Heat w tym momencie. Zespół tangiersa mógłby punktować głębią, gdyby nie to, że tam spora część rotacji to kule u nogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Nieźle dla Ignazza, to najlepsze staty w karierze.

To jak Love gra tylko nieźle, to Brogdon gra przeciętnie w tej skali.

Zajrzałem na boxcore to no jednak same staty z 11-12 wyglądają lepiej. Mam nadzieję, że do meczu z Denver Love utrzyma formę i będę mógł go zweryfikować oczami ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, MarcusCamby napisał:

Idź wypłacz się fluberowi w rękaw, a on Tobie z takim sposobem kontrargumentacji ;)

Ja ci odpowiadam, więc - nie masz na ten moment zespołu na poziomie Sixers i Bucks. Oni mają większe starpower, a ty tego nie nadrabiasz głębią, która mocno kuleje.

A jeszcze jak mnie zdenerwujesz, to przywołam bardzo słabą obronę Doncica o której się nie mówi ;)

Ja plakac w tym sezonie nie musze ;)

Piszesz o obronie Doncica, hypujac przy okazji Derozana i Lova. Troche brak konsekwencji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, MarcusCamby napisał:

Podobny poziom. Każdy z tych zespołów ma inne zalety.

Bulls są w najgorszej sytuacji, bo ich starpower jest niedoceniany. DeRozan to wiadomo jaką ma prasę, a Love gra znakomicie, ale przez bycie częścią Cavs nie dostanie odpowiedniej atencji. Fajnie wyglądają też Ball czy Whiteside, ale obaj mają czarny PR.

Niestety Bulls są bardzo trudni do sprzedania, bo zespół ma sam w sobie ogromny potencjał na czarnego konia Wschodu.

Mysle ze bulls sa za plytcy by sie bic o playoffs na wschodzie, zwlaszcza na obwodzie. Z tyloma graczami o zlej reputacji: ball, derozan, hassan, portis, jabari, love.

Nie wiem pod jakim katem oceniasz ale moj team glebia po prostu morduje w rl season. Co przy tylu absencjach wszedzie koniec koncow robi wielka roznice. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MarcusCamby napisał:

Nieźle dla Ignazza, to najlepsze staty w karierze.

To jak Love gra tylko nieźle, to Brogdon gra przeciętnie w tej skali.

Uznałem ze nie ma się co wychylać gdy forum neguje go jak innych wafli wiec pochwaliłem delikatnie z akcentem na dwa mecze. Niech będzie zdrowy to wzmocnie przekaz. Myśle ze na probsie u nas jest chwalenie nieswoich graczy. Z laurka dla DDR poczekam ale fajnie gra... jak mu wychodzi ;€ ) 

GM suns proszę o nie szerzenie defetyzmu. To były zwykle pigułki na hormon wzrostu a nie towar z gór Harzu od Vincenta Vegi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim przypadku mogę dosyć swobodnie ruszyć rotacje. LMA na 4 z Lenem / Bertansa na. 4 / Monte do S5 a Murraya na 3. I Gaya „ruszyć” z 3. John niech zrozumie swój błąd i zapłaci co trzeba kontrolerom a nie udaje milionera. Niestety trzeba będzie te wpadkę uwzględnić w zbliżającym się extension. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tangiers napisał:

Ja plakac w tym sezonie nie musze ;)

Piszesz o obronie Doncica, hypujac przy okazji Derozana i Lova. Troche brak konsekwencji. 

No tylko, że Love się pies z kulawą nogą nie zachwyca, a Doncic powoduje 90% orgazmów obecnie w NBA i jest dosłownie wszędzie.

Oczywiście nie będę tu umniejszał genialnego Słoweńca, ale zwracam uwagi, że też masz swoje minusy, a niedoceniany rywal kilka plusów.

4 minuty temu, fluber napisał:

Mysle ze bulls sa za plytcy by sie bic o playoffs na wschodzie, zwlaszcza na obwodzie. Z tyloma graczami o zlej reputacji: ball, derozan, hassan, portis, jabari, love.

Nie wiem pod jakim katem oceniasz ale moj team glebia po prostu morduje w rl season. Co przy tylu absencjach wszedzie koniec koncow robi wielka roznice. 

Jako że, moi Pels przprawiają póki co tylko o depresje, to chociaż o dobre imię Bulls mogę powalczyć. Słabo to wygląda w tym momencie, ale przecież przykładowo zdrowy Bullock być może po kontuzji dostanie szanse i znowu będzie mordował na łuku. Riversa też stać na dużo więcej. Jego akurat tangiers cenił, więc jak nie będzie hipokrytą to może z czasem dojrzy plusy.

Oczywiście reputacja graczy Bulls jest niska, dlatego Kucio tu musi się nagimnastykować, bo inaczej skończy się jak z MMM2121, który przez swoje fochy położył Bykom drugi trymestr i potem nawet mając zwyżkę formę swoich graczy w trzecim nie miał już jak się bić o wynik.

Największy plus Hornets to głębia. Nawet jak część graczy zawodzi, to druga potrafi mocno zaskakiwać in-plus co pozwala Ci dość dogodnie manewrować rotacją. Nawet, więc bez adjustments i większych rotacji idzie sprzedać narracje, że mordujesz rywali ławką. I nie będzie to propaganda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, MarcusCamby napisał:

Jedną z najlepszych piątek w lidze z bardzo fajnym fitem. Simmons - Lavine - Richardson - Covington - Embiid. Ok, głębie mają słabą co się mocno odbije na RS, ale to zespół jeżdżący poziom wyżej niż Heat w tym momencie. Zespół tangiersa mógłby punktować głębią, gdyby nie to, że tam spora część rotacji to kule u nogi.

Każdy z tych graczy (prócz Lavine) jest w gorszej dyspozycji niż znamy, spejsing jest na słabym poziomie. Lavine lubi mieć piłkę w łapach co sprowadza do tego że wtedy Simmons razem z Embiidem stoją w pomalowanym. W formie tak, są wyżej niż Heat natomiast ja to nie widzę przewagi żeby uznać że są poziom wyżej. Dla mnie póki co to jest ten sam poziom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kolader napisał:

Każdy z tych graczy (prócz Lavine) jest w gorszej dyspozycji niż znamy, spejsing jest na słabym poziomie. Lavine lubi mieć piłkę w łapach co sprowadza do tego że wtedy Simmons razem z Embiidem stoją w pomalowanym. W formie tak, są wyżej niż Heat natomiast ja to nie widzę przewagi żeby uznać że są poziom wyżej. Dla mnie póki co to jest ten sam poziom

Covington robi akurat robotę. Gra bardzo dobrze. A fit który poza Zachem @Tecu trzyma już dwie dekady chyba właśnie się spłaca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał:

O jakiej ławce piszesz? Bo na dziś pół gra dobrze a pół złe. Mnie zaskakuje słaby Warren i JJ co robi kłopot rotacji. Talent GM który dawno powinien zawodowo się zająć polityka ( komplement @fluber a nie krytyka) nie wygładzi wszystkich fałd. 

O ibace, howardzie, thomasie czy kennardzie chociazby:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.