Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, january napisał:

A ja tak z innej beczki. Nie oceniam poziomu gry obecnego - tylko i wyłącznie ocena zgrania zespołów na 1T.

1. Według mnie najwięcej robi oczywiście zmiana lidera (1 opcji ofensywy): tutaj 5pkt karnych.
2. Dużo także wymiana 2 najważniejszego gracza: tutaj 3 pkt karne. 2pkt karne za pozostałych graczy s5+- (można się kłócić jak coś)
3. Po 1 pkt karnym za zawodników z rotacji na miejscach 6-10 (sorry, że nie więcej, ale potem będzie pisanie, że ten był 10, a ten 12, etc).
4. 1 pkt karny dodatkowy za każdego gracza sprowadzonego w październiku - już tuż przed sezonem, to są dodatkowe minusy dla zgrania.
5. Jak dotychczasowa 2-3 opcja zostać miała 1 opcją (np Pels-Griffin za Davisa), to leci tu też 2 pkt karne.
6. Kompletnie ignoruje na ten moment kontuzje, poza tymi co były na cały trymestr - jak coś aktualizacja będzie.
7. Pomijam LAC, MEM, OKC, POR, CLE, DET, BKN - tankathon.

 


Magic 4p (ławka prócz Zellera 4p)
 

Z wnioskami się zastanowię, komu ile za zgranie ubić, komu dodać W, ale tak policzyłem co i jak 😉 

ja poproszę jeden pkt karny mniej - mam rotację 11 graczy z McGruderem, którego pominąłeś ;) W 1T pewnie będzie grał porównywalne minuty z Grantem Williamsem, a dodatkowo gracze 12-15 których mam, byli u mnie i nie licząc Valentinea grali w poprzednim sezonie. :) Ellington pewnie czasami tez będzie grał jako normalny gracz rotacji.  :P 

Z nowych faktycznie spore minuty dostają od początku - Prince, Nunn i Joseph, przy czym minuty Josepha zwiększam znacząco dopiero jak z jakiegoś powodu nie gra Lowry. Grant Williams wprowadzany jest bardzo powoli, acz pojawia się tak jak pisałem od samego początku. Rewelacją są u mnie z ławki Nunn i Prince, ale wystrzelili z taką formą, że zwyczajnie zbrodnią by było przetrzymywanie ich na ławce. 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyni kto u mnie może dostać 1W lub 2W mniej to Toronto Raptors.

Po pierwsze nie było optymalizowania grania najlepszym zestawem graczy i zgrywania systemu.

Po drugie Fox, Siakam i VanVeet to c***ograjcy nie warci nawet 8W. Także mam zamiar oddać Longerowi sprawiedliwość i skoro rok temu czuł się pokrzywdzony, że dostaje za dużo win od mnie, to teraz dam mu mniej dla równowagi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Transfery letnie pomagają i tak zgrywać się. Gorzej gdy robimy to w lutym. 

No tez tak troche mysle ze podpisywanie ludzi z fa ( u nas to sztucznie robi sie pozniej) ktorzy wchodza na poczatku lipca czy wymiany z 1-2 tury fa to sa prawie 4 miesiace na zgranie, w tym caly oboz treningowy i preseason wiec troche dziwnie z tymi punktami karnymi:)

Zwlaszcza ze rok temu kiedy ktos sciagnal lebrona to nie wspominal o 5 punktach karnych, co nie?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

No tez tak troche mysle ze podpisywanie ludzi z fa ( u nas to sztucznie robi sie pozniej) ktorzy wchodza na poczatku lipca czy wymiany z 1-2 tury fa to sa prawie 4 miesiace na zgranie, w tym caly oboz treningowy i preseason wiec troche dziwnie z tymi punktami karnymi:)

Zwlaszcza ze rok temu kiedy ktos sciagnal lebrona to nie wspominal o 5 punktach karnych, co nie?:)

Rok temu Jasiek robił rankingi trudności terminarzy bo w nich wyglądał najlepiej (wg swoich kryteriów oczywiście ) , w tym roku rankingu zgrania - bo w nich wyglada najlepiej (wg swoich kryteriów oczywiście) - nie rozumiem Twojego zdziwienia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

George Hill ma bardzo dobre zgranie z Haywardem bo już grali razem, wiem, że pamięć dobra, ale krótka ;) 

ponadto nie wiem, kto był liderem u tego misia co mi wytransferował za darmo Dejounte, bo chciał swojego ulubieńca, ale u mnie od początku jest Gordon Hayward i ma moje pełne poparcie odkąd gram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam nasza grę. 
@january nie przestajesz mnie zadziwiać pomysłowością w tym jak wymyslec   metodologie liczenia aby wygrywać. Co rok jakaś nowinka aby wyszło na twoje. I o ile to nawet ciekawe to jest z socjologicznego punktu widzenia to chyba odbiega od założeń gry bo stosujesz to wybiórczo. Co ciekawe porzucasz metodę gdy ciężko wygrać nią w rok następny lub trywializujesz jakby robić to dla lat poprzednich. 
czekam na excela o bonusach za doświadczenie jak LBJ dojdzie do 45 roku życia, liczenia osób łysych jako tych z bbIQ ( gdy klei się całkowicie odklei) lub inne wynalazki które poznamy w 2020/2029 latach. 

Lata dwudzieste dekadencja. Masz całkowita swobodę. Go ahead. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, BMF napisał:

Przecież to zgranie to jest kompletnie losowa kwestia, niektóre 'nowe' teamy bardzo wolno wchodzą w sezon, niektóre nie mają z tym żadnego problemu, nie ma reguły.

No a niektóre jak Denver mimo prawie braku zmian wchodzą wolno, ale to po prostu kolejny januaryzm, który wyplynal przy rozczarowującym początku sezonu. Nie ma co się przejmować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

To nie będzie trudne w ustaleniu.

Trochę liczenia ale niedługo co nie co Wam przygotuję.

Już chyba odkryłem. To tam gdzie w kolumnie są same zera, bilans 19/20 i są różne kolorki.

Szary pierwszy rok, a czerwony repeat.

Zastanawiało mnie to czerwone oznaczenie w trzylatce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.