Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, january napisał:

Wafle w ofensywie jak dotąd straszne jeszcze bez Sapa i Szmuraja przy takim Holidayu xd. Ale wygląda na to na ten moment, że Morris w SA podaży drogą Bartona jako szczęśliwie przegrany po walce na FA przez Denver grubo przeplacony cieć x)

w rl może i waflujo, ale ja mam Setha Royca (1.5 3pm/gm) zawsze solidnego Malika, no i Granta w s5, któremu ławka powoli przestaje jakby słuźyć, Anderson i Patterson też grają życiówki po tej stronie, więc nie wiem skąd podobne wnioski ;]

w tych pierwszy meczach wychodzę piatką Jrue/Curry Harris Royce Grant Jokić i to powinno wyglądać o wiele lepiej, a terminarz był naprawdę prosty, nawet Trae się (nie)szcześliwie połamał w 1q meczu

aha

i nie wafluj mnie tu, bo ja się zdenerwuję, to zrobię mały highlights jak to "ten wyjaśniony przez PO" Śliwka robi Dedmonowi bliźniaki, no, żal było patrzeć, prawie płakałem ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@january to malo istotne kto ostatecznie bedzie w s5 u mnie bo i tak tam ludzie z pozycji 2-3 u mnie beda grali we czterech zblizone minuty.

Raczej zakladam rozne s5 w zaleznosci od potrzeb:)

Zawsze od biedy moge wyjsc piatka westbrook-harrison-house-ibaka-howard i mordowac nia rywali w defensywie:)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze tak tylko

Gary Harris' assignments are having a really hard time on offense:

Game 1: CJ McCOllum, 12 points - 3 assists - 5 turnovers - 5/18 from the field, 0 free throw attempts

Game 2: Devin Booker, 18 points - 7 assists - 3 turnovers - 6/21 from the field, 6 free throw attempts

Game 3: Buddy Hield, 5 points - 4 assists - 5 turnovers - 2/13 from the field, 0 free throw attempts

Game 4: Luka Doncic, 12 points - 5 assists - 4 turnovers - 3/12 from the field, 8 free throw attempts 

mój ci on ❤️

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

jeszcze tak tylko

Gary Harris' assignments are having a really hard time on offense:

Game 1: CJ McCOllum, 12 points - 3 assists - 5 turnovers - 5/18 from the field, 0 free throw attempts

Game 2: Devin Booker, 18 points - 7 assists - 3 turnovers - 6/21 from the field, 6 free throw attempts

Game 3: Buddy Hield, 5 points - 4 assists - 5 turnovers - 2/13 from the field, 0 free throw attempts

Game 4: Luka Doncic, 12 points - 5 assists - 4 turnovers - 3/12 from the field, 8 free throw attempts 

mój ci on ❤️

 

 

Jak go latem broniłem w rankingu flubera to nie miałem twojego oręża, ani żadnego innego ze strony fanów Nuggets.

A w ogóle to powinien być już mój :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Jak go latem broniłem w rankingu flubera to nie miałem twojego oręża, ani żadnego innego ze strony fanów Nuggets.

A w ogóle to powinien być już mój :(

musiałem przegapić dyskusję, inna sprawa, że mocno boli zmniejszenie jego roli w ataku, picki Murray-Jok często zbyt mocno monopolizują atak, brakuje firmowych ścięć, a często pomijany przez długie minuty pudłuje open J oraz robi głupie straty

a co do niedoszłej wymiany, szkoda bardzo, sypnąłem pakietem jak Krzysiu Krawczyk koksem na domówce, ale niestety kontrakt BG wszystko zniweczył

jedyna z tego pociecha, że nie muszę Lolkers oglądać ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwiatek tak gada, a prawda jest taka, że podobne w c*** długie trwające po kilkanaście spotkań slumpy znamy już z tamtego sezonu, tego było przecież multum, dupsko ratowała ławka i kapitalna D w końcówkach 4Q

Jok wygląda źle fizycznie i to jedynie martwi, ale za to jak martwi, nie wiem kiedy on to nadrobi, zwłaszcza, że w takiej sytuacji najłatwiej o uraz (tfu!)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, january napisał:

Kwiatek sratek, january juz przed sezonem pisał, że teraz Nuggets beda rozpracowywani zupełnie inaczej i mogą mieć problem.

Nie wiem kto tam ma być 1 i 2 opcja do zdobywania pkt, zobaczymy jak to się rozwinie x). O tym jak Dedmon na starcie wafluje to mi pisać nie musisz:)

ja też nie wiem kto jest w Baryłach tymi opcjami obecnie, a jednak byliśmy naprawdę blisko tego winu w b2b

tutaj mam o wiele więcej vetów, no i rolsi grają naprawdę ładnie w większości więc nie będę się martwił na zapas

zwłaszcze, że Jrue dziś wraca

ps. kto tak nuggets rozpracował? wszystkie ciężkie końcówki wynikały z debilnych błędów, fauli, a nie jakiejś wybitnej obrony oponentów, Mavs uratowała ławka, natomiast jak Budyń tak będzie się gibać to może nie pomóc nawet 50pkt game Bartona 

apropo:

 

Pacers ido po hca jak się Conley ogarnie ;)

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał:

Ale to chyba wypada mecz wczesniej?

Domantas sabonis jest cudowny:)

Taki jeden mu pomógł z 13 asystami ;)

Powiem szczerze ze nie podejrzewałem Brogdona ze tak szybko ogarnie i nowy zespół i nowa role. Rok temu bym wszystko o nim pisał ale nie to ze może być pełnoetatowym startującym rozgrywającym gdzie stanie się liderem ligi w asystach 

Robi to systemowo i dokładnie. Bez szaleństw. A Sabonis w nocy rewelacja. Lamb tez niezły. Fajnie gra rl Indiana. 

Zobaczymy więcej Gogi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.