Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, BMF napisał:

Randomowe podobno (z meczu z Cs, a nawet nie zauważyłem kiedy), no i Sixers mają Horforda, więc luźno będą ograniczać minuty i mecze Embiida.

Troche dziwne bo:

1. W pierwszym meczu przez faule nie zagral zbyt dlugo

2. Nie graja z tankerem

3. Nie graja w b2b

4. Ubiegly sezon zaczal od 26 meczow z rzedu bez wolnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, cvbe napisał:

Nie wiem o co chodzi ale wrodzona chęć pomocy każe mi zacytować.

Edit: tak naprawdę lubię tutejsze gównoburze.

O. Dzięki @cvbe

Odblokuje se na chwile co by nie bawić się w głuchy telefon.

17 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Ciekawe dlaczego tu dalej grasz po tym co odjebałeś, może ktoś Tobie zacytuję.

Po to, żebyś miał się po co głupio pytać.

Zresztą przeprosiny poszły publiczne, zostały przyjęte, od paru miechów staram się pomagać ( jak np sytuacja z @polishllama69 ), czy np za Radnych coś tam w CBA poszukać czy w arkuszu wprowadzać wymiany ( co chyba robię dobrze skoro @ozzy110 mnie jeszcze nie zjebał ), co poniekąd pewne winy powinno odkupić.

Choć spod Twoich palców stwierdzenie "po tym co odjebałeś" brzmi jak bym co najmniej Ci rodzinę zwyzywał, auto porysował i pociął nożem do tapet bluzę Denver. A skoro "coś strasznego odjebałem" to nie powstrzymuj się, odgrzeb to i uświadom naszych nowych Kolegów w beGM jaki naprawdę jestem.

A na ignorze skoro pamięć Cię zawodzi pewnie i nie pamiętasz z jakiego jesteś powodu pozwól, że przypomnę. Ja się pokajałem dwa razy. Raz publicznie, a raz Tobie na PM. Coś tam gadałeś o swoim przyjacielu co miał ciężkie chwile, ja Cię przeprosiłem za napierdalanie się z Jokića w kółko i tonę żartów które Cię wkurwiły, usunąłem posty z łapu-capu gdzie wylądowałeś dość zasłużenie za tekst "jesteśmy ostatnimi obrońcami Jokića!" po czym co odjebałeś? 

Wytarłeś sobie tym dupę i kontynuowałeś tyradę. 

Więc skoro ktoś odtrąca rękę którą wyciągam na zgodę, to po prostu nie widzę sensu ani powodu posiadania jakiegokolwiek kontaktu z taką osobą.A najlepszym sposobem na posiadanie kontaktu z jakąś osobą na forum jest po prostu ignorowanie jej co January tak strasznie zachwala.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź Ty sobie w sandały wsać te przeprosiny, za takie słowa powinieneś wyjebać z procy bez możliwości mowy końcowej

ta moja niby tyrada to stwierdzenie, że duet PG13-RW grał kupe, po czym puścił ci dżem z żalu i w sumie dobrze, bo nie dotrwałbyś końca PO przy takim ciśnieniu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

weź Ty sobie w sandały wsać te przeprosiny, za takie słowa powinieneś wyjebać z procy bez możliwości mowy końcowej

Kultura niczym smak paprykarza szczecińskiego.

c***owa :).

Ale próbuj dalej.

No i dalej się nie dowiedzieliśmy za jakie słowa? Przypomnij. Zacytuj. Bo wszystko się rozbiło o moje przesadne i rzeczywiście co przyznałem nabijanie się z Jokića i Waszego fanboystwa ( które nomen omen w pewnych momentach było mocno wkurwiające i to nie tylko mnie ).

29 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ta moja niby tyrada to stwierdzenie, że duet PG13-RW grał kupe, po czym puścił ci dżem z żalu i w sumie dobrze, bo nie dotrwałbyś końca PO przy takim ciśnieniu

Gdybyś miał choć trochę chęci, choć troszeczkę to byś doszedł do tego dlaczego wylądowałeś na ignore. Podpowiem Ci, nie za krytykę gracza którego jestem psychofanem a za to, że zamiast zachować się jak gość z charakterem i klasą to jak ktoś przeprasza, wyciąga rękę na zgodę a Ty na nią plujesz no to co ja mogę więcej? 

A co do jeszcze " za takie słowa powinieneś wyjebać z procy bez możliwości mowy końcowej"

Skoro taka jest Twa wola to znajdź trzech z beGM którzy publicznie napiszą mi abym wypierdalał i masz problem z głowy. Jednego już masz. Siebie. Nawet nie demokratycznie, nie większość, znajdź trzech. 

Dwóch mnie wsadzi do procy a Ty wyjebiesz z gumy tak, że się nawet odezwać nie zdążę.

 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacytować nie ma co, bo Tomek tą Twoją gimbo poezje pousywał szybko, dobrze wiesz co pisałeś i nie graj głupa, gdybyś się teraz jak głab nie przypucował z tym ignorem, to by przynajmniej był spokój, ale Ty tego nie skumasz, więc wracaj do ignorowania i mnie już nie wkurwiaj 

teksty o kulturze to już w ogóle sobie podaruj, nie będziesz Wielkim Panem gdy sobie garnitury kupisz

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

zacytować nie ma co, bo Tomek tą Twoją gimbo poezje pousywał szybko, dobrze wiesz co pisałeś i nie graj głupa,

Do gimnazjum nie chodziłem. Za stary na to jestem a edukacje rozpoczynałem jak jeszcze komuna była więc jak coś do kogoś z gimbą wyskakujesz, to się wpierw dowiedz czy on w ogóle w niej był Z mojej poezji to pozostała legenda, która obrosła w nie wiadomo co. Ja doskonale pamiętam co pisałem, natomiast Ty się wielce do tego odnosisz, że z procy bez apelacji powinienem wylecieć, a nawet jednego zdania przytoczyć nie potrafisz. No poezja :D

13 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

gdybyś się teraz jak głab nie przypucował z tym ignorem, to by przynajmniej był spokój, ale Ty tego nie skumasz, więc wracaj do ignorowania i mnie już nie wkurwiaj 

Ktoś mi to przetłumaczy na polski stylistyczny?

13 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

teksty o kulturze to już w ogóle sobie podaruj

A chwile wcześniej:

13 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie graj głupa,  jak głab nie przypucował

--------------------------

Na koniec mam tylko jedno mnie nurtujące pytanie i wydaje mi się, że inni też mogą być ciekawi jej odpowiedzi.

Jak przeprosiłem tutaj publicznie i Ciebie na PM wyciągając rękę na zgodę, kasując wszystkie prześmiewcze posty, przyznając się do idiotycznego, niepotrzebnego podpalenia się to dlaczego zamiast w imię jakiegoś tam braterstwa beGM się pogodzić, napisać "looz - c***, każdy ma gorszy dzień"- Ty po prostu na to się wysrałeś?

Pytam zupełnie szczerze. Bez ironii.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Bo jesteś zakłamanym typkiem Eld,

Takimi komentarzami to robisz sobie opinie nie mnie i dziwnym trafem, tylko Ty o tym piszesz. Natomiast nie dziwnym trafem ostatnio przeczytać można było, że z co czwartym userem na tym forum masz kose. W kolejnym poście proszę o jedno zdanie które świadczy o tym co piszesz i kolejny raz nie potrafisz nic podać. Więc kto tu jest zakłamany? Ja który chce usłyszeć co zakłamałem, czy Ty który wygląda na to, że coś wymyśla?

8 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Jak lubisz sobie z ludzi robić debila, to lepiej uważaj, tak na przyszlość.

@Ashigaru jak ostatnio wymieniliśmy ze 100 postów o Twoich ruchach życiowych robiłem z Ciebie debila?

A może z Ciebie @Tecu jak mi przelałeś kasę na towar którego równie dobrze mogłeś nie zobaczyć?

@polishllama69 a może to Ty jesteś tym debilem którym Cię Eld uczynił przy cierpliwości i wprowadzaniu do gry?

@RonnieArtestics a jak tam na wzajem sobie problemy rozwiązywaliśmy, wpierw Ty mój a później ja starałem się Twój to może poczułeś się jak debil?

@MarcusCamby zrobiłem z Ciebie debila zakładając się z Tobą o hajs i nie spłacając zakładu? No opłaciłeś z tego chyba kontrakt Flubera więc nie bardzo.

k**** mać. Nawet jak Cię z pół roku temu jakiś koleś od kaczorka ubliżył to pierwszy go zjebałem i stanąłem w Twojej obronie.

---------------------------

Ale nie. Jest jakiś jeden gość, który uważa że jego zasady są naj i że jest nieomylny. Po raz kolejny można było napisać  "graba na zgodę" to nie - lepiej napisać, że jestem zakłamanym typkiem.

Grubo. W c*** grubo. Może i nieprzyjemnie usłyszeć, że jest się zakłamanym ( choć pod jakim względem nie dowiemy się nigdy ), ale generalnie im więcej czytam Twój tok rozumowania, tym bardziej mam wrażenie, że to jak dyskusja i próba przekonania 6-latka że to wcale nie czarny kolor decyduje o tym że samochód jest najszybszy.

Wrzuć na luz. Co było to było a Ty dalej nosisz zadrę jak drzazgę w fiucie. Ja dla świętego spokoju by dałem Ci ignore. Cisza, spokój, sielanka, przebudowa. Pojawiła się okazja wyjaśnić spór a Ty nadal swoje. 

19 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

to lepiej uważaj, tak na przyszlość.

Mam to odebrać jako straszenie mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.