Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Alonzo napisał:

ale o czym Ty piszesz? 

Że niby ja uważam, że wygrałem ten mecz 181 do iluś tam?

Poważnie?

I to są opinie ludzi zgłębiających zaawansowane statsy? 

No właśnie ja ciebie próbuje zrozumieć bo twoja metodologia jest błędna. Wrzucasz że twoi zdobyli 181 punktów a przeciwnik 113(? nie pamiętam a nie będę teraz tego szukać). Ładnie to wygląda i ktoś się może na to nabrać (oj mocne te Magic skoro tak zlali te Cavs) a zakłamanie jest takie że te 113 punktów zdobyli spędzając na parkiecie powiedzmy w 200min. Nie pisze że przykładowo mój Walker w 3min zdobył 5pkt a u mnie gra 30 to trzeba liczyć 50 punktów. A jeżeli piszesz to w ramach ciekawostki to jest to bez sensu bo ciekawostka powinna zawierać coś prawdziwego a nie coś typu igły modrzwia są dobre na potencję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Ale tu mylisz kwestie chronologii. Pisząc, ze C_M chciał "wydymać" Winslowa powinieneś porównywać to z 39/3 z TO z RL Heat, a nie tym co się stało rok później...

Tylko, że Heat go wybrali w drafcie, postawili na niego i wierzyli w jego rozwój inwestując w Winslowa.

U nas Tangiers go oddał:

Cytat

Pozyskany niedawny Murray, kontuzjowany cały sezon Winslow z zaniżona wartością, #11 (Markkanen) do Knicks za ogromny kontrakt J. Noaha,  #8 (Ntilikina), #17 (Ojeleye) i #47 (Dillon Brooks).

Zresztą później podczas ostatniego sezonu Winslow przez Wizards trafił do Wolves. 

Tu jest zupełnie inna sytuacja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kolader napisał:

No właśnie ja ciebie próbuje zrozumieć bo twoja metodologia jest błędna. Wrzucasz że twoi zdobyli 181 punktów a przeciwnik 113(? nie pamiętam a nie będę teraz tego szukać). Ładnie to wygląda i ktoś się może na to nabrać (oj mocne te Magic skoro tak zlali te Cavs) a zakłamanie jest takie że te 113 punktów zdobyli spędzając na parkiecie powiedzmy w 200min. Nie pisze że przykładowo mój Walker w 3min zdobył 5pkt a u mnie gra 30 to trzeba liczyć 50 punktów. A jeżeli piszesz to w ramach ciekawostki to jest to bez sensu bo ciekawostka powinna zawierać coś prawdziwego a nie coś typu igły modrzwia są dobre na potencję

Ciekawostką jest to, że to są prawdziwe statsy z reala. Później po trymestrze uśredniamy statsy i piszemy kto kiedy grał/nie grał. ja już piszę, kto grał w danym (kolejnym) meczu. Jak ktoś będzie miał ochotę to przeczytać, to sobie wyrobi sam zdanie, a ja zbieram w takim poście grę wszystkich graczy z danego meczu. Nie każdy ma ochotę później analizować 30 teamów w kilka dni lub nawet w jeden wieczór/popołudnie. 

Jasne, że każdy wie ogólnie kto jak gra, ale zebranie tego w całość, zawsze może jakoś pomóc. Tu nie ma żadnego zafałszowania - nie bawię się w skuteczność, straty, czy +/-. Suche statsy. Kwestia pojedynków danych graczy wyjdzie nam w dyskusjach tak, czy inaczej. 

7 minut temu, Lucas napisał:

Ok, to Heat mogą wydymać zawodnika (to Twoje słowa) i są dobrzy, bo łaskawie wybrali go w loterii draftu, gdzie był pewniakiem, a ktoś inny jest zły ;]

Znowu wyciągasz jakieś dziwne wnioski.

Heat zainwestowali w gracza - on tam mieszka, czuje się częścią tej organizacji, ten kontrakt z czegoś jednak wynika.

Wrzuciłem ten cytat, żeby Wam pokazać, że poszedł w dealu z Murrayem za kontrakt Noaha i pick, ostatni Warren się w Suns oburzał, że sprzedali go za cap sapce.

Sorry Panowie, piszecie o czymś innym niz ja.

eot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw mam nadzieję, że GM Magic nigdy nie czepiał się u nas kontraktu DLO od @january

Lakers wybrali go w drafcie, stawiali na niego i rozwijali.

4 minuty temu, ozzy110 napisał:

Ooo czyli mogę Markkanena "wydymać" na kasę bo

Nice. Szykuj się Lauri :D

Myślisz że JJJ zagra aż za minimum czy może iść umowa niegwarantowana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alonzo odpuść, bo się pogrążasz, Lucas ma tutaj 100% racji a rok temu Winslow to była zagadka trochę, niby spory potencjał a wiecznie coś go bolało, albo czegoś nie umiał, więc klepnął solidne 39/3 zapewne z obietnicą braku wymiany, bo wtedy wiecej mu leci w kieszeń a tutaj C_M dając 42/4 może ciut zaniżył względem RL jego wartość, ale nie popadajmy w paranoję, to też było dla niego dobre zabezpieczenie
Kolader też tutaj ładnie punktuje, więc idę po popcorn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, polishllama69 napisał:

Alonzo odpuść, bo się pogrążasz, Lucas ma tutaj 100% racji a rok temu Winslow to była zagadka trochę, niby spory potencjał a wiecznie coś go bolało, albo czegoś nie umiał, więc klepnął solidne 39/3 zapewne z obietnicą braku wymiany, bo wtedy wiecej mu leci w kieszeń a tutaj C_M dając 42/4 może ciut zaniżył względem RL jego wartość, ale nie popadajmy w paranoję, to też było dla niego dobre zabezpieczenie
Kolader też tutaj ładnie punktuje, więc idę po popcorn

Smacznego, ja odpisze jak skończę te piepszone skarpy w Cedzynie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, polishllama69 napisał:

Alonzo odpuść, bo się pogrążasz, Lucas ma tutaj 100% racji a rok temu Winslow to była zagadka trochę, niby spory potencjał a wiecznie coś go bolało, albo czegoś nie umiał, więc klepnął solidne 39/3 zapewne z obietnicą braku wymiany, bo wtedy wiecej mu leci w kieszeń a tutaj C_M dając 42/4 może ciut zaniżył względem RL jego wartość, ale nie popadajmy w paranoję, to też było dla niego dobre zabezpieczenie
Kolader też tutaj ładnie punktuje, więc idę po popcorn

No właśnie to było zaskoczenie, że podpisał taki kontrakt i to jeszcze z TO. Beatwritterzy Heat pisali o dłuższym i wyższym. Wałkowałem to w temacie o Heat, a sprawę śledziłem na bieżąco. Ale spoko, że C_M i Lucas są kompetentniejsi w sprawie real Heat :) 

W BeGM extension dla Winslowa też zostało odrzucone, więc nie bardzo rozumiem czego dotyczy ta obrona, tym bardziej że rok później Winslow u nas podpisał kontrakt za drugie tyle i to z PO???

W realu Winslow gra cały czas w Heat, u nas jest już w 4tym klubie.

Na prawdę nie wiem o czym jest ta dyskusja :) Jaśniej już tego nie umiem opisać. Jeżeli Lucas i C_M mają rację to analujmy 86mln. Winslowa i niech bierze 42 od C_M :)

Z mojej strony tyle :) 

 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówimy o dwóch kompletnie innych sytuacjach, a jednak Winslow musiał sobie cenić stabilność i pewnie wiedział, że więcej nie dostanie od Heat ...
nasz rynek inaczej to zweryfikował, bo Shevcu sprawdzał QCina (kto irl brałby Winslowa w pierwszej kolejności ? Hawks ? Kings ? a tak to nikt powyzej 50/3 by mu i tak nie dał), bo musiał być agresywny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Lucas napisał:

Przecież Wiggins wygrał im mecz, nie kłam.

lolz, nikt czegos takiego nie napisal.

Troszkę mnie już to meczy. 
Opisz proszę grę twoich graczy zamiast czepiać się Wigginsa który w spurs jest enty w kolejce ...

przeciez sporo graczy twoich zagrało i chętnie ( szczerze ) bym więcej poczytał niż takie negatywne narracje niczym z polityki ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Opisz proszę grę twoich graczy zamiast czepiać się Wigginsa który w spurs jest enty w kolejce ...

 

Ja uwazam, ze nie ma co wyciagac zarowno zbyt pozytywnych, jak i negatywnych wnioskow z gry po jednym meczu, dlatego nic o tym nie pisałem. Sam zacząłeś to się z tym męcz :P 

To ma tylko pokazac, ze czasem lepiej nic nie wrzucac niz wyskakiwac z propaganda od pierwszego meczu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

Ja uwazam, ze nie ma co wyciagac zarowno zbyt pozytywnych, jak i negatywnych wnioskow z gry po jednym meczu, dlatego nic o tym nie pisałem. Sam zacząłeś to się z tym męcz :P 

Będę się meczyl w takim razie. 
Twoi 76eee zagrali dobrze przecież? Czepiałbym się zbiórki Ala bo u Ciebie nie ma obok Embeeda tylko JJ. 
No o graczach typu Bogdanowic -24 czy Barnes  -20 jak zagrał z suns  w nocy nie poczytam? Szkoda. 
ps. Wiem wiem jeden meczyk ale my tu głodni nba ogólnie staramy się coś pisać a w naszej grze znowu złotem jest milczenie. A nie takie zasady raczej są w wirtualnej rozgrywce gdzie trzeba dyskutować i przekonywać ;) 

Stad tak złe przyjąłem takie wyśmianie i atak gdzie z drugiej strony odpuszczasz opis swoich 

Na forum spodziewałem się dyskusji a nie szydery onetu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie będę wchodził w dyskusję, której nie wywoływałem, pozdrawiam :) 

Jak masz zamiar wrzucać sobie raporty zawodników to musisz liczyć się z tym, że będą oceniane. To samo Alonzo z Magic etc. 

Przerabialiśmy to już przy FA i tak, czasem lepiej jest milczeć lub pisać w ten sposób, który przekona do zmiany zdania (mi się udało odwrócić głosowanie Bogdanovicia np.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje Matisse wiec może chociaż coś o nim? 

1 minutę temu, Lucas napisał:

Ja nie będę wchodził w dyskusję, której nie wywoływałem, pozdrawiam :) 

Jak masz zamiar wrzucać sobie raporty zawodników to musisz liczyć się z tym, że będą oceniane. To samo Alonzo z Magic etc. 

Przerabialiśmy to już przy FA i tak, czasem lepiej jest milczeć lub pisać w ten sposób, który przekona do zmiany zdania (mi się udało odwrócić głosowanie Bogdanovicia np.)

Ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, polishllama69 napisał:

mówimy o dwóch kompletnie innych sytuacjach, a jednak Winslow musiał sobie cenić stabilność i pewnie wiedział, że więcej nie dostanie od Heat ...
nasz rynek inaczej to zweryfikował, bo Shevcu sprawdzał QCina (kto irl brałby Winslowa w pierwszej kolejności ? Hawks ? Kings ? a tak to nikt powyzej 50/3 by mu i tak nie dał), bo musiał być agresywny

Nikt mnie nie sprawdzał , w sensie byłem gotowy zapłacić sporo Winslowowi , bo w przeciwieństwie do pewnego GOATa nie oddałem Winslowa za któregoś z Morrisa - ogólnie miała ode mnie iść oferta 100/5 ale oferta Shevca sprawiła ze musiałem dać krótszy kontrakt- budując kulturę Organizacji nie wyrownywalemnoferty Kings tylko jeszcze dołożyłem hajsu Winslowowi żeby wiedział ze tu jest jego dom i jego przyszłość . 
 

@january Drummond zostaje w Minnesocie i dostanie tyle kasy ile będzie trzeba , jestem jednym z trzech GMow którzy go tutaj cenią - dzisiaj , za pol roku te proporcje się zmienia , tak samo jak było z Foxem i dla mnie spoko , Andre tez już zadeklarował ze woli grać dla GMa który mu ufa i w niego wierzy niż się bujać po jakiś koszykarskich peryferiach za kilka dolarów dla typów którzy nazywali go tu kasztanami . 
 

Tyle ode mnie w tym temacie , za 2 lata będziecie płakać po Miye Onim i Didim Silva :) a może i po Woodzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ignazz napisał:

Gratuluje Matisse wiec może chociaż coś o nim? 

7 minut temu, Lucas napisał:

Jak będę chciał się pochwalić i wejść w dyskusję o moim teamie przed opisami to zrobię jakieś podsumowanie i wtedy możesz mnie grillować (jeśli jest za co) i chwalić (jeśli jest za co) dowoli :P

Ja doczepiłem się Wigginsa, bo podałeś jego staty w mocno przekłamanej formie po prostu. Wrzucając coś trzeba się liczyć z tym, że inni mogą odpowiedzieć, a że Twoich zawodników nie oglądałem RL to jedyne co mogłem to doczepić się do występu Wigginsa, bu tu chodziło o to jak przedstawiłeś staty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.