Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, polishllama69 napisał:

miałem spory dylemat, ale postawiłbym na Inglesa i trochę jednak perimeter D, ale to case podobny do Bucks - głębia składu + słaba konferencja

Ingles to rzeczywiście moje spoiwo, jego absencja nie przeszłaby mi przez palce. Zobaczymy czy Malik rozwinie się w perD, chciałbym mieć w nim naturalnego następcę pięknego kangura.

Nie kalkę, ale wcale niegorszego gracza.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Ingles to rzeczywiście moje spoiwo, jego absencja nie przeszłaby mi przez palce. Zobaczymy czy Malik rozwinie się w perD, chciałbym mieć w nim naturalnego następcę pięknego kangura.

absecja lub kolejny zjazd, bo on już tak nie tyra snajperów jak to miało miejsce prędzej, gdzie z automatu można było grać under najlepszego snajpera rywala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, polishllama69 napisał:

absecja lub kolejny zjazd, bo on już tak nie tyra snajperów jak to miało miejsce prędzej, gdzie z automatu można było grać under najlepszego snajpera rywala

Drugą część rs miał już znacznie lepszą, poza tym u mnie nie musi tyle tyrać mająć Jrue Harrisa i Granta obok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, BMF napisał:

Green to jest przeciętny obrońca. Ayton będzie lepszym obrońcą niż Towns, ale w ataku musiałoby się wieeeele pozmieniać u niego.

on irl będzie grał na C mając obok Harrella aby zabezpieczyć przestrzeń pod koszem, Ayton jest kumaty, naprawdę mobilny jak na te parametry, ale brakuje mu interior D trochę, liczę, że Williams coś tu pogrzebie, bo w ataku będzie git, zwłaszcza przy tak dobrym spacingu (pomińmy kwestię RUbio), Ayton musi poprawić trochę playmaking, ale może obecność takich asów jak Crawford Booker czy inny pajac Warren, teraz dostaje całkiem sporo IQ w postaci Sarićia i Rubio, więc kick-outs i cuts passes powinny być normą

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Drugą część rs miał już znacznie lepszą, poza tym u mnie nie musi tyle tyrać mająć Jrue Harrisa i Granta obok

dokładnie, u Ciebie potrzeba rl urazu Sapa i dobrej gry Granta i nikt nie będzie podważał czegokolwiek, Ingles będzie zaczynał czasem jako 6th man i to chyba będzie też atut w ręku

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

a tam urazu Sapa, niech Grant gra swoje z ławki i będzie gicior

urazu Sapa... no wymyślił!

ja mowiłem o najlepszym z punktu widzenia naszej zabawy :) jestem ciekaw podzialu minut między nimi,, bo to 11-man rotation w Denver może trochę kupy narobić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

bardzo lubię beGM, ale nie ma opcji abym czychał na urazy kogokolwiek z rl Nuggets aby tutaj lepiej wypaść

z tą rotacją to prawda, liczę, że Sap jako lider szatni nie będzie blokował potencjału Granta i z czasem odda mu pola

moim zdaniem tu będzie sporo load managements i podejrzewam, że lżesze b2b powinny być odpuszczone przez Sapa, ale nie zdziwię się jak wtedy Craiga przesuną na PFa na te 15' a kończyć będą Grantem, ale to luźne przemyślenie, Grant powinien dalej konrerki mieć zajebiście ostrzelane i skończyć kilka lobów (PnR z Jokerem to może być złoto), rim protection fajne, ale w zwykłym fantasy nie brałbym go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sap wygląda na wciąż głodnego gry, jest w CY i umowy takich CP3 mogą działać mu na wyobraźnie, (zachowując proporcje) dodatkowo on dobrze wie, że wszystko co dobre zaczęło się w Denver od jego przybycia, Malone nie stosował nigdy LM, więc ciężko mi sobie wyobrazić jakieś dłuższe oszczędzanie kogokolwiek z najważniejszych grajków, ale być może rzeczywiście w longrunie dałoby to lepsze efekty

edit:

a jednak!

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Preseason games zbliżają się do końca i moi gracze nie próżnują. Szczerze to jestem mocno ( in plus ) zaskoczony ich postawą

 

SGA - 19,3ppg, ale trójka do poprawy

Powell - 18 ppg, stabilnie, widać że bycie w wąskiej rotacji mistrzów dodało mu pewności siebie

Bagley - 15,3 ppg, bardzo dobra trójka ( 42,9% ) i ślicznie czyści tablice

Kaminsky - 13,5 ppg, zaskakująco dobra forma, szczególnie tróje ( 42,1% )

Bembry - 12 ppg, równo gra, równe minuty, dorzuca po trochę reb i ast. Niech więcej za 3 rzuca bo mu siada.

Graham - 12 ppg. Rozier czuje oddech na plecach. Chłopak miota 40,9% za 3 przy sporym wolumenie, podaje, rozgrywa. Damn.

OG - 8 ppg, ale ofensywa to nie jego rola. Naprawdę dobrze broni. Jak trzeba było to za 3 też trafił.

Bolden - mało gra. Za mało, ale jak się już pokaże to wstydu nie przynosi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graham jest świetny, bardzo mi się podoba jego gra w pre-season (najczęściej na radarze miałem Suns i Hornets, więc widziałem i nie wierzyłem)

Kaminsky wie, że wóz, albo przewóz i to widać 

Graham też naprawdę broni całkiem okej, chociaż najbardziej zaskakuje mnie Zeller ciepający trójki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta, Sixers bardzo fajnie grają w D, bez względu na ustawienie, ale u niego widać ten instynkt do wsadzania łap gdzie trzeba (jeszcze 5 deflections chyba było), fajny występ JRicha na PG, całkiem fajnie zbój KOQ, teraz bez konsekwencji, ale Harris musi podnieść poziom, bo jak tak dalej bedzie grał to szybko będzie szambo leciało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lucas napisał:

Ja go dlugo mialem "u siebie", @polishllama69 moze potwierdzic, balem sie ze trade-up zrobisz :P 

Miałem jeszcze nawet dzień wcześniej propozycję pozyskać nr przed Tobą, ale myślę sobie.. Nieeeee.. Matissea mi przecież nikt nie podbierze.. 🙄

Pociesza mnie jednak fakt, że Matisse trafił do bardzo dobrej organizacji, która ma świadomość jaki jej się skarb trafił :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem od wczesnej wiosny - Thybulle z #22 i Bazleya z #45, ale sytuacja była dynamiczna i Bazley szedł w górę w mockach, zatem udało mi się pozyskać #33 z którym miałem brać właśnie Bazleya.

Na Granta Williamsa i Chume Okeke nawet nie liczyłem za bardzo w II rundzie. Jak wziąłeś mi sprzed nosa Matissea, to wybór Granta był oczywisty, jak już zacząłem wychodzić z letargu po jakiejś godzinie, czy dwóch. A z Okeke byłem w ciężkim szoku, że mi się ostał do #33.  :)  Jeszcze na PW uciszałem Marcusa, żeby mi nie jątrzył na forum tematu Okeke na przełomie I i II rundy publicznie na forum :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pomyśleć, że mówiłem o braniu PJ Washingtona zamiast Matisse (lub Bola, nie pamiętam), wtedy pompowałbyś Hornets :P a już poważnie to podobno w Charlotte mają powstać linie lotnicze PJ&Miles a sam PJ bardzo zaskakuje swoją łatwością w dostawaniu się pod kosz, naprawdę inteligentny typ z fajną obroną, jednak nie podoba mi się go używanie jako bigmana, chociaż jak ma się Hernangomeza i Biyombo to trzeba sięgać po ekstremalne rozwiązania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.