Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Lucas napisał:

Jokic, Embiid, KAT

Kto niby inny? Gobert za bardzo ograniczony ofensywnie. Davis będzie starterem na PF. 

To jeszcze nie ta chwila aby stawiać Townsa nad Goberta, ten sezon odpowie czy już można na razie nie ma takiej opcji imo, zwłaszcza po MŚ. A Davis cały poprzedni sezon grał na centrze dlatego ciężko go liczyć jako PFa, zobaczymy czy wytrzyma na czwórce cały sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alonzo

Gram tutaj od poczatku i jestes najwiekszym hipokryta jakiego tutaj spotkalem. Nikt nie stosuje podwojnych standardow lepiej od Ciebie. Przestan w koncu juz sciemniac, odejdz od swojego wykastrowanego tonu i przyznaj, ze nienawisc do Heat przeslania ci oczy.
 

Nie przeprosze, za to ze 3 lata temu rozbilem zespol z Dragicem i Whitesidem na czele.

p.s.
W zeszlym sezonie zrobilem 50 winow, przy czym Oladipo i tak nie bylo przez 3/4, wzmocnilem sklad Middletonem. W tym wypadku wrzucanie mnie do jakiegos worka z Charlotte i Bostonem jest niedorzeczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tangiers napisał:

 

 

p.s.
W zeszlym sezonie zrobilem 50 winow, przy czym Oladipo i tak nie bylo przez 3/4, wzmocnilem sklad Middletonem. W tym wypadku wrzucanie mnie do jakiegos worka z Charlotte i Bostonem jest niedorzeczne

No ale to nie jest tak ze sie tylko wzmocniles bo odeszli gallinari, redick i tadek young.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, january napisał:

 Liczę na kolejne ruchy Wizards, bo chyba obecnie Harden nie wystarczy sam do przepchnięcia Dellavedovy, Craiga (zwłaszcza przy tłoku w RL Nuggets na F jak zdrowy będzie MPJ), Jamychala i Capeli do PO. 

Craig będzie starterem w tym sezonie i to bez zająknięcia, pogrubione nazwisko też już tam nie gra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, człowiek...morza napisał:

xd

Pewnie jeszcze uzupełnisz skład i dokonasz jakichś wzmocnień podczas sezonu, ale na ten moment z tego co jest w arkuszu, masz:

Irving/McConnell/Carter

Leonard/Dotson

Tucker/Bazemore/Robinson

Davis/Hernangomez

Plumlee/Chandler/Wilson/Anigbogu

Davis ma aktualnie problem z kciukiem, który może go wykluczyć nawet na miesiąc, a Irving gra w masce. Leonard wg mnie tez będzie opuszczał mecze w regularze, co przy wąskiej rotacji wg mnie da niższy bilans Knicks - ale oczywiście mogę się mylić. Sezon pokaże. 

Nie myl tego z niedocenianiem Knicks, zwyczajnie w regularze nie będziesz moim zdaniem zarzynał swoich gwiazd dużymi minutami, gdyż Twoim celem jest playoffs. 

 

36 minut temu, Eld napisał:

Dlatego, że jak nie zanotują jakiegoś mega progresu to nie masz podejścia do duo Giannis-Kemba, trio nawet pod load managment z Knicks, czy 76ers i głebi z Toronto.

Sądzę, że jak Twoi liderzy się nie poprawią, to prędzej będziesz się oglądał za siebie, niż patrzył w górę tabeli.

Eld,

ale mi chodzi o sam regular, a nie o to kto w ogóle jest aktualnie czy będzie w palyoffs lepszy. 

Sumujemy 82 mecze regulara i tu widzę swoją szansę. Sam w ubiegłym sezonie walczyłeś z niedocenianymi długo Celtics o dołączenie Bostonu do najlepszej 4 w regularze. 

29 minut temu, Eld napisał:

A tymczasem okazuje się, że jest drugim Kevinem Love z Soty. Staty spoko, gra całkiem całkiem, a PO nie ma.

Tylko u nas KAT ma zupełnie inne perspektywy, niż te które w real Minnesocie i o to walczę ;)

Przecież duet Mitchell/KAT w realu byłby czymś fantastycznym do oglądania i musiałoby się to przełożyć na wyniki. Cieszę się, że w realu obok Mitchella gra teraz Conley, to powinno nam cos powiedzieć o tym, jak funkcjonowałby duet Lowry/Mitchell.

11 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

No chyba nie.

1. Embiid

2. Jokic

3. KAT

Davis nie lubi grać na centrze, to pf :P 

1 minutę temu, karpik napisał:

60W dla Magic.

Może być 59 :) 

W dobie load managementu moi Magic grają cały regular na maxa. Mam wszystko czego potrzeba, żeby grać 82 mecze przez całe 48min. w pełni skoncentrowany - młodych liderów, doświadczonych weteranów, głębię składu, stabilizację i sprzyjające warunki. W poprzednim sezonie miałem 53-29 - czemu teraz nie miałbym wygrać 7 meczy więcej? Mam bardziej doświadczony core, w rotacji nie będzie praktycznie żadnych zmian, a piątka Lowry/Mitchell/Oubre/Gordon/KAT będzie ze sobą grała drugi pełny sezon razem. Nie obawiam się tez kontuzji Lowrego, bo poza Mitchellem jest Cory Joseph, który nie zwykł opuszczać meczy. Oczywiście zawsze cos może pójść nie po mojej myśli, ale w tym sezonie już miałem możliwość lepszego przygotowania się. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Alonzo napisał:

W poprzednim sezonie miałem 53-29 - czemu teraz nie miałbym wygrać 7 meczy więcej? 

po pierwsze chocby dlatego, ze konfa jest bardzo mocna.

po drugie, znajdziesz druzyny na twoim poziomie, ktore zrobily w realu 60w? atlanta byc moze (i to w duzo gorszej konfie)

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby zrobić 60W w takiej konferencji to trzeba być grubym contenderem, wystarczy popatrzeć kto zrobił tyle wygranych na Zachodzie przez ostatnich 10 lat: Lakers, Spurs (Popovich to GOAT pod względem wyciągania maksa w RS), Warriors, Thunder i ostatnio Rockets. Ktoś jeszcze?

Szanse Magic na mocny sezon sprowadzają się do progresu Mitchella: Raptors nie będą się na poważnie liczyć na Wschodzie, Towns będzie miał cięzko pokazać coś, czego nie pokazał do tej pory, zostaje Mitchell. Jak będzie podobny poziom jak rok temu, to Magic zagrają podobny sezon jak rok temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, tangiers napisał:

@Alonzo

Gram tutaj od poczatku i jestes najwiekszym hipokryta jakiego tutaj spotkalem. Nikt nie stosuje podwojnych standardow lepiej od Ciebie. Przestan w koncu juz sciemniac, odejdz od swojego wykastrowanego tonu i przyznaj, ze nienawisc do Heat przeslania ci oczy.
 

Nie przeprosze, za to ze 3 lata temu rozbilem zespol z Dragicem i Whitesidem na czele.

p.s.
W zeszlym sezonie zrobilem 50 winow, przy czym Oladipo i tak nie bylo przez 3/4, wzmocnilem sklad Middletonem. W tym wypadku wrzucanie mnie do jakiegos worka z Charlotte i Bostonem jest niedorzeczne

Do wcześniejszych sezonów i Twoich zmian nie ma sensu wracać, ale jak już nazywasz mnie hipokrytą, to powiedź mi tylko dlaczego wymieniłeś oddanie Dragicia i Whitesidea, a Dejounte Murraya, Winslowa, czy Richardsona już nie :) 

Masz cały czas kontuzjowanego Oubre, czyli de facto go nie masz w 1T.

Czyli grasz:

Brunson/Burke/Arcidiacono

Middleton/Ross

Doncic/Satoransky/Dudley

Morris/Muscala/Spellman

Vucevic/Holmes/Diallo

Gołym okiem widać problem na pfie. Brunson i Spellman to debiutanci. Holmes i Diallo musza sobie wywalczyć na razie regularne minuty, Burke ma cały czas niegwarantowany kontrakt, Arcidiacono (podobnie jak Holmesa) będzie walczył o minuty w rotacji Bulls, bo mają tam sporo guardów. Dudley też w Lakers pewnie dużych minut nie dostanie, ciężko powiedzieć jaie minuty dostanie Muscala w Thunder.

Wiem, że masz Doncicia, wiem, że masz Vucevicia i Middletona, ale Twoja głębia składu na ten moment nie zwala z nóg. 

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

tak ogolnie to w bezposredniej rywalizacji biore wizards przed magic

a szeroka kadra magic mowi nam tyle, ze w s5 biega oubre. 

Skoro jest tak beznadziejny, to czemu dostał tak wysoki kontrakt :) i skąd te jego liczby :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie chciałem pytać Alonzo czy zdaje sobie sprawę, że Mitchell musi zakręcić się w okolicach top15 ligi aby w ogóle mógł marzyć o poprawie bilansu sprzed roku, w innym wypadku core Lowry Mitchell KAT i 60W brzmi niedorzecznie

a co do Davisa, to jak na moje on wielu rzeczy nie musi lubić, ale skoro w ostatnich sezonach więcej grał na C to go traktuję jak centra, proste

szkoda Alojz, bo grasz już z nami dość długo i jeszcze nie zrozumiałeś, że pompowanie Magic na wyżyny wyżyn odnosi odwrotny skutek, lepiej się przyczaić, ja przed startem tamtego sezonu celowałem co najwyżej w HCA i to było realne postawienie sprawy, potem w zasadzie nie musiałem robić nic, bo jak Twój roster gra dobrze i wygrywa, to ludzie to sami dostrzegą

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Juancho nie nadaje się raczej na full time sf, tu jest problem, tu nie Fiba

poniekad jak craig (za niski) :)

ale ogolnie wkurwiaja mnie ci denver. juancho przed kontuzja byl legit roles, na mistrzostwach to potwierdzil. i tak powinien byc traktowany u nas.

a ze w denver konkruencja spora, to moze byc roznie

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Craig nie jest wysoki, ale kapitalnie zbiera, do tego jest naszym najlepszym plastrem na tej pozycji, co jakby zamyka sprawę

uwielbiam Juancho, ale jak on się będzie tak łamał co sezon, to nie ma szans by Malone mu dał minuty przed tymi co grali wcześniej

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.