Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

ale jest 5 osób, które twierdzi inaczej

wprawdzie trzy z nich nie ma dowodów, ale za to mają 2 dychy na drobne wydatki

jest też 5 GMów, którzy twierdzą, że Lakers zostali przekręceni w zeszłym roku, no i co z tego? 

Rada dla reszty contenderów jest jedna- nie szukajcie już wzmocnień pod ten sezon, nie traćcie assetów, w przyszłym powalczcie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

jest też 5 GMów, którzy twierdzą, że Lakers zostali przekręceni w zeszłym roku, no i co z tego? 

to ciekawe, ale przecież tylko Ty o tym piszesz, choć przypomnijmy:

W dniu 4.06.2023 o 22:51, Qcin_69 napisał(a):

no dobra, myślałem ze begm już mnie niczym nie zaskoczy, ale jednak LBS punktujacy Jaśka to jedna z lepszych historii tego sezonu xd

4:2

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

to ciekawe, ale przecież tylko Ty o tym piszesz, choć przypomnijmy:

 

no oczywiście, ja żeby wkurwić Jaśka byłem w stanie napisać wszystko, zwłaszcza jak był już podminowany xd Liczyłem na jakąś ostrą jaśkoburzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Qcin_69 napisał(a):

no oczywiście, ja żeby wkurwić Jaśka byłem w stanie napisać wszystko, zwłaszcza jak był już podminowany xd Liczyłem na jakąś ostrą jaśkoburzę

No najciekawsze jest to, że w trakcie PO Ci się nie udało, choć próbowałeś z drugim ziomeczkiem głupimi postami i jakimiś głosami na Memphis w 1R usilnie to zrobić. Dopiero potem jak zacząłeś się chwalić wszędzie (nie tylko na forum) jak to celowo doprowadziłeś do największego wała w historii beGM (cytat z Ciebie na discordzie, który mi powtórzono) to mnie szlag trafił i reszta mojego wnerwienia jest znana.

Nie spodziewałem się tego po Tobie (posty trollowane to jedno, głosowanie decydujące o tytule jako trollowanie to już grubsza sprawa), to że przegrałem przez takie coś tytuł to jedno, imo przegrała też gra, skoro takie coś się zdarzyło - i trudno mi się z tym było (i trochę dalej jest, bo postów koszykarskich pisać mi się nie chce już) pogodzić.

Więc już zostaw temat w poszukiwaniu kolejnych prowokacji, bo i tak sam sobie świadectwo wiadome zostawiłeś, a co się zdarzyło to się zdarzyło. I tak już tu nie ma żadnej dyskusji o baskecie w beGM i coraz bardziej wygląda na to, że przez takie zachowania jakie uskuteczniasz to nie będzie.

A szkoda, bo to jednak totalny unikat ta gra dla ludzi zajaranych NBA i np. mi ciężko ogląda się NBA bez myślenia o swoich graczach z beGM:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, january napisał(a):

No najciekawsze jest to, że w trakcie PO Ci się nie udało, choć próbowałeś z drugim ziomeczkiem głupimi postami i jakimiś głosami na Memphis w 1R usilnie to zrobić. Dopiero potem jak zacząłeś się chwalić wszędzie (nie tylko na forum) jak to celowo doprowadziłeś do największego wała w historii beGM (cytat z Ciebie na discordzie, który mi powtórzono) to mnie szlag trafił i reszta mojego wnerwienia jest znana.

Nie spodziewałem się tego po Tobie (posty trollowane to jedno, głosowanie decydujące o tytule jako trollowanie to już grubsza sprawa), to że przegrałem przez takie coś tytuł to jedno, imo przegrała też gra, skoro takie coś się zdarzyło - i trudno mi się z tym było (i trochę dalej jest, bo postów koszykarskich pisać mi się nie chce już) pogodzić.

Więc już zostaw temat w poszukiwaniu kolejnych prowokacji, bo i tak sam sobie świadectwo wiadome zostawiłeś, a co się zdarzyło to się zdarzyło. I tak już tu nie ma żadnej dyskusji o baskecie w beGM i coraz bardziej wygląda na to, że przez takie zachowania jakie uskuteczniasz to nie będzie.

A szkoda, bo to jednak totalny unikat ta gra dla ludzi zajaranych NBA i np. mi ciężko ogląda się NBA bez myślenia o swoich graczach z beGM:)

nie bądź już takim świętoszkiem :) 

Chyba, że zapomniałeś już jak wypisywałeś do każdego GMa by nie robił ze mna wymian, ciągle zanizales bilanse, blokowałeś moje wymiany w „radzie” w której byłeś jedynym członkiem wówczas, atakowałeś o wszystko co się da i perfidnie kłamałeś w każdym możliwym przypadku- no ale wtedy to Ci nie przeszkadzało, więc nie udawaj wielce skruszonego, pokrzywdzonego chłopca, bo Twój begmowy krzyż jest niemniej ciężki od mojego! 

I dopuść też do siebie taką ewentualność, że gdy mogę trollować Ciebie- to to robię, a gdy Roland się podkłada- to robię to z nim- a zatem na kogo chciałem głosować w serii Nuggets-Lakers zależy od tego kto pyta:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Wracając do tematów koszykarskich

 

jak kolo nie okaże się  future allstar to pozostaje mi już tylko pójście w alkoholizm :)

zbiorki, hustle, steale, bloki, kolejny buzzer beater, wymuszony offens, koleś jest wszedzie na boisku i gra super mądrze. W tym meczu to on trzymał Warriors w grze na przełomie trzeciej i czwartej, gdy OKC przejmowali kontrolę. 
Filmik trochę zje***y, nie zawiera przejebanego bloku na Giddeyu, nie wiem co autor Filmiku odwalił. A wiec polecam obejrzeć sobie cała druga polowe i to jak z wyniki 82:89 Wychodzą na plus w kilka minut z podziemskim.

nie mogę się doczekać aż zacznie grac po 30 minut. Są tacy co wyśmiewają moją opinie, że to future allstar, np taki jeden fan Jordana Poole xD 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał(a):

nie bądź już takim świętoszkiem :) 

Chyba, że zapomniałeś już jak wypisywałeś do każdego GMa by nie robił ze mna wymian, ciągle zanizales bilanse, blokowałeś moje wymiany w „radzie” w której byłeś jedynym członkiem wówczas, atakowałeś o wszystko co się da i perfidnie kłamałeś w każdym możliwym przypadku- no ale wtedy to Ci nie przeszkadzało, więc nie udawaj wielce skruszonego, pokrzywdzonego chłopca, bo Twój begmowy krzyż jest niemniej ciężki od mojego! 

Wymyślasz grubo, zwłaszcza z bilansami, bo nie umiesz pojąć, że tylko Ty głosujesz nieuczciwie regularnie.

A to jest ta wymiana, którą Ci blokowałem z nowym GMem na starcie sezonu 20/21:

LAC out:Miles Bridges
LAC in:J.Winslow,#31 20’, CLE 24’ 2nd, GSW 21’ 1st

*zwłoki Winslowa miały wtedy jeszcze 3 lata umowy na 20+mln rocznie.
** pick GSW w '21 = 27 pick

Myślę, że nie trzeba komentować czemu to blokowałem, a to wtedy zrobiłeś akcję totalną (o czym dobrze pamiętasz) z atakiem na to, że Ci nieuczciwie blokuję wymianę i wolałeś zakończyć znajomość, byle by to wydymanie nowego GMa przepchnąć na siłę.

 

11 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

I dopuść też do siebie taką ewentualność, że gdy mogę trollować Ciebie- to to robię, a gdy Roland się podkłada- to robię to z nim- a zatem na kogo chciałem głosować w serii Nuggets-Lakers zależy od tego kto pyta:)

 

A ja nigdy nie pytałem, od razu wiedziałem co zrobiłeś i nawet szczerze nie musiałem, skoro sam to pisałeś wszędzie dodatkowo. A jak robisz to teraz po to by LBSa dodatkowo wkurzyć to ponownie - sam sobie tylko świadectwo wystawiasz. Więc lepiej zostaw temat, hypuj lepiej dalej swojego centra Reatha co ma Ci bronić pomalowanego z 0.3 blk na mecz to może 10W w 1T przekroczysz :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

To Wracając do tematów koszykarskich

 

jak kolo nie okaże się  future allstar to pozostaje mi już tylko pójście w alkoholizm :)

zbiorki, hustle, steale, bloki, kolejny buzzer beater, wymuszony offens, koleś jest wszedzie na boisku i gra super mądrze. W tym meczu to on trzymał Warriors w grze na przełomie trzeciej i czwartej, gdy OKC przejmowali kontrolę. 
Filmik trochę zje***y, nie zawiera przejebanego bloku na Giddeyu, nie wiem co autor Filmiku odwalił. A wiec polecam obejrzeć sobie cała druga polowe i to jak z wyniki 82:89 Wychodzą na plus w kilka minut z podziemskim.

nie mogę się doczekać aż zacznie grac po 30 minut. Są tacy co wyśmiewają moją opinie, że to future allstar, np taki jeden fan Jordana Poole xD 

 

Polecam sie na przyszlosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Reikai napisał(a):

Polecam sie na przyszlosc.

Dzięki, że wsparłes mój autonomiczny pomysł żeby robić trade down po niego i pomogłeś mi ten trade down zrealizować. Pisze Bo zaraz ludzie pomyślą ze to ty mi kazałeś go wybierać :) ale ofc potwierdzam ze oboje twierdziliśmy ze to jest kocur. Kibicuje żeby Bufkin i NSJ tez się takimi okazali. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, january napisał(a):

Wymyślasz grubo, zwłaszcza z bilansami, bo nie umiesz pojąć, że tylko Ty głosujesz nieuczciwie regularnie.

A to jest ta wymiana, którą Ci blokowałem z nowym GMem na starcie sezonu 20/21:

LAC out:Miles Bridges
LAC in:J.Winslow,#31 20’, CLE 24’ 2nd, GSW 21’ 1st

*zwłoki Winslowa miały wtedy jeszcze 3 lata umowy na 20+mln rocznie.
** pick GSW w '21 = 27 pick

Myślę, że nie trzeba komentować czemu to blokowałem, a to wtedy zrobiłeś akcję totalną (o czym dobrze pamiętasz) z atakiem na to, że Ci nieuczciwie blokuję wymianę i wolałeś zakończyć znajomość, byle by to wydymanie nowego GMa przepchnąć na siłę.

 

A ja nigdy nie pytałem, od razu wiedziałem co zrobiłeś i nawet szczerze nie musiałem, skoro sam to pisałeś wszędzie dodatkowo. A jak robisz to teraz po to by LBSa dodatkowo wkurzyć to ponownie - sam sobie tylko świadectwo wystawiasz. Więc lepiej zostaw temat, hypuj lepiej dalej swojego centra Reatha co ma Ci bronić pomalowanego z 0.3 blk na mecz to może 10W w 1T przekroczysz :) 

myślę, że jak nakreślisz sytuacje Bridgesa, który miał opinie wówczas busta, a jeden z szanowanych userow tego forum napisał że jego wartość to jakiś second pick mimo że był fanem, to już nie brzmiałoby tak super, jak to że po prostu trafiłem z Bridgesem bo w niego wierzyłem:) 

A ten nowy GM ma całkiem sporą wiedzę a nie jest randomowym userem, który nie potrafił ocenić wartości graczy :) 

Więc nie naginaj faktów, bo jak ta wymiana poszła pod głosowanie, to poza Tobą wówczas nikt nie był przeciwko ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostki statystyczna na wolna od NBA niedziele (wrzucam póki są zajebiste dla Lakers) pod koniec trymestru na temat elite 3pt I efektywności:

W lidze jest 59 graczy kwalifikujących się (volume w EPM) co rzucają na 40% wzwyż za 3. Średnio powinno być po 2 na team.

W Lakers jest ich 8:

Wallace, Crowder, Batum, Curry, Hauser, Lebron, Thybulle, Monk.

BTW powyżej 50% rzuca w lidze tylko 4, trzech z nich - Batum, Wallace i Crowder gra w Lakers. 

W lidze jest 29 graczy kwalifikujących się z ts powyżej 65. Średnio powinno być po 1 team.

W Lakers jest ich 7 (Crowder juz sie kwalifikuje niestety ze wzgledu na volume bo byloby 8 ) :

Wallace, Batum, Lively, Claxton, Lebron, Hauser, Curry.

 

Tak grubo moi rzucają lepiej niż powinni w tym 1T i przy zdrowych liderach powinien być świetny bilans zanim przyjdzie korekta zdrowia i skuteczności.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie ciezko mi sie wziac za PR zachodu. @january wyreczylbys :P

Jest taki scisk ze ni c***a nie wiem jak to ladnie ulozyc. Potezna walka o playoffy, jeszcze lepsza niz na wschodzie, a tam chlopaki tez sie nie szczedza.

Trudny trymestr Warriors z tej grupy playoffowo playinowej, OKC na pewno beda wysoko, Pelicans maja rolesow w formie ale ciul wie jak tego Hardena traktowac, bo ewidentnie jeszcze sie rozkreca, Clippers ponizej oczekiwan na pewno, ale tez nizej pewnego poziomu nie spadna.

Glosowanie bedzie przesrane.

Mavs Wolves Nuggets Lakers wiadomo odstaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Reikai napisał(a):

Strasznie ciezko mi sie wziac za PR zachodu. @january wyreczylbys :P

 

Za dużo ekip ma problemy gigantyczne, by bez sprawdzania absencji tuż przed głosowaniem robić PR.

A to grają pół trymestru w 5 playable graczy (Rox, Wolves, Warriors, Thunder, Grizzlies), a to będą toczyć boje o odbiór swojego lidera (Pels), a to zawalili koszmarnie offseason (Kings).

Imo top3  - Denver, Lakers i Mavs odskoczyło na zachodzie po 1T wyjątkowo mocno reszcie bilansem. A potem już robi się blisko, choć mi się głębia Jazz pod kątem RS najbardziej chyba podoba i to ich wstępnie typuję do 4 seedu w tym długaśnym peletonie pościgowym.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, january napisał(a):

Za dużo ekip ma problemy gigantyczne, by bez sprawdzania absencji tuż przed głosowaniem robić PR.

A to grają pół trymestru w 5 playable graczy (Rox, Wolves, Warriors, Thunder, Grizzlies), a to będą toczyć boje o odbiór swojego lidera (Pels), a to zawalili koszmarnie offseason (Kings).

Imo top3  - Denver, Lakers i Mavs odskoczyło na zachodzie po 1T wyjątkowo mocno reszcie bilansem. A potem już robi się blisko, choć mi się głębia Jazz pod kątem RS najbardziej chyba podoba i to ich wstępnie typuję do 4 seedu w tym długaśnym peletonie pościgowym.

 

ciężko o lepszą rekomendację kogo się boisz najbardziej xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.