Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, fluber napisał:

W zgraniu też magic biją Wizards na głowę. 

Screenshot-20220507-161934.jpg

to są staty Townsa z drugi połów meczów, meczów gdzie zazwyczaj miał mismecz na swoją korzyść, bo JJJ się wyfaulowywał, Towns sam co przypomnieli kibice Soty też miał grube foul trouble w tej serii, suche ppg nic tu nie da bo KAT po prostu zawiódł jak cała Sota

nawet jeśli Wizz tego nie wygrają, będzie to ostatnia seria Magic raczej, co nie oszukujmy, po tych wszystkich sezonach walki z wiatrakami i całym światem będzie juz wizerunkową degrengoladą

wybacz Alonzo, ale skoro się nie poczuwasz do niczego, to ja też nie musze;))

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Screenshot-20220507-161934.jpg

to są staty Townsa z drugi połów meczów, meczów gdzie zazwyczaj miał mismecz na swoją korzyść, bo JJJ się wyfaulowywał, Towns sam co przypomnieli kibice Soty też miał grube foul trouble w tej serii, suche ppg nic tu nie da bo KAT po prostu zawiódł jak cała Sota

nawet jeśli Wizz tego nie wygrają, będzie to ostatnia seria Magic raczej, co nie oszukujmy, po tych wszystkich sezonach walki z wiatrakami i całym światem będzie juz wizerunkową degrengoladą

wybacz Alonzo, ale skoro się nie poczuwasz do niczego, to ja też nie musze;))

Wybierasz wycinek z jednej serii pod tezę. Minnesota awansowała do po przez play-in i zrobiła 6 meczów przeciwko lepszemu rywalowi. Skala rozczarowania przy hardenie i durancie jest nieporownywalna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:

???

Każdego roku tylko 4 ekipy nie odpadają w 2R/wcześniej. Co sam chyba też wiesz dobrze :D. Gdzie tu jakaś potencjalna wizerunkowa degrengolada;)?

tylko, że ja albo miałem kontuzje (Holiday) albo trafiałem na takich Mavs, wg narracji Alonzo z RS powinien jak burza przejść aż do ECF, a ostatecznie może odpaść nawet w pierwszej rundzie bo:

7 minut temu, fluber napisał:

Wybierasz wycinek z jednej serii pod tezę. Minnesota awansowała do po przez play-in i zrobiła 6 meczów przeciwko lepszemu rywalowi. Skala rozczarowania przy hardenie i durancie jest nieporownywalna. 

tak, pod tezę wklejam statystyki niby-superstarów z tegorocznych PO, wszystko dobrze?

analogicznie, Mitchell w drugich połowach 3/4 serii bez Doncicia

Screenshot-20220507-163558.jpg

jak złożymy do kupy tego 2głowego potwora to wyjdzie nam NetRating w okolicach -15 (!) w drugich połowach w seriach gdzie obie gwiazdy miały bardzo sprzyjające warunki do tego by się pokazać, Durant trafił na być może najlepszą ekipe Wschodu a Harden pomimo słabej gry jednak gra dalej

wisienką na torfie jest tu Lowry, który jak nie pauzuje, to grając nie wychodzi z 30%fg w tych PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Plus przecież zawsze wszyscy przeceniamy swoje własne teamy,

ja nie przeceniam :)

a serio, to tylko chciałem unaocznić, że Towns-Mitchell nie wypadaja wcale jakoś lepiej na tle liderów Wizz, generalnie wypadają strasznie ciulowo w najważniejszych minutach gry, hej, skoro tutaj Magic z takim obrazem gry mają spokojnie wygrać, to ja dostane chyba 4-0 grając samym Brunsonem bez Joka? :)

7 minut temu, january napisał:

No właśnie mi się wydaje, że Alonzo raczej pompował się pod RS

i tego nie do końca rozumiem, bo czas na "szycie" dopiero nadchodzi, mógł tą energię skumulować, a już widze jego mine gdy siada do opisu serii PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

tylko, że ja albo miałem kontuzje (Holiday) albo trafiałem na takich Mavs, wg narracji Alonzo z RS powinien jak burza przejść aż do ECF, a ostatecznie może odpaść nawet w pierwszej rundzie bo:

tak, pod tezę wklejam statystyki niby-superstarów z tegorocznych PO, wszystko dobrze?

analogicznie, Mitchell w drugich połowach 3/4 serii bez Doncicia

Screenshot-20220507-163558.jpg

jak złożymy do kupy tego 2głowego potwora to wyjdzie nam NetRating w okolicach -15 (!) w drugich połowach w seriach gdzie obie gwiazdy miały bardzo sprzyjające warunki do tego by się pokazać, Durant trafił na być może najlepszą ekipe Wschodu a Harden pomimo słabej gry jednak gra dalej

wisienką na torfie jest tu Lowry, który jak nie pauzuje, to grając nie wychodzi z 30%fg w tych PO

Zobacz sobie on/off Duranta w tych playoffs. 

Harden i Durant rzucali średnio 39 procent z gry, rolesi Wizards są 3 poziomy niżej niż magic, przewaga parkietu, zgrania, doświadczenia, wszystkiego. Nawet słaba seria Mitchella i średnia townsa nie mają tu znaczenia. 

58 minut temu, Sylvinho. napisał:

Durant, Harden, Mitchell i KAT zagrali słabe PO. Dodatkowo Lowry wypada na mecze 4-7. Także seria tu jest według mnie jak najbardziej otwarta i nie wiem co poniektórzy chcą tu sugerować. Sweep czy jak ?

Sweepu tu nie będzie ale 7 meczów też nie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Zobacz sobie on/off Duranta w tych playoffs. 

Harden i Durant rzucali średnio 39 procent z gry, rolesi Wizards są 3 poziomy niżej niż magic, przewaga parkietu, zgrania, doświadczenia, wszystkiego. Nawet słaba seria Mitchella i średnia townsa nie mają tu znaczenia. 

Sweepu tu nie będzie ale 7 meczów też nie 

No nie wiem. Its all about matchups a w tym przypadku Magic mają problem od game4 ale temat jeszcze nie założony a już widzę jak zwykle sugerujesz wynik innym…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

I tego nie do końca rozumiem, bo czas na "szycie" dopiero nadchodzi, mógł tą energię skumulować, a już widze jego mine gdy siada do opisu serii PO

Alonzo największą słabość potrafi przekuć w sukces :)

Wizards nie przejdą, ale 6 spotkań to minimum. Wydawało się, że Wizards to typowy PO team ze swoją rotacją i nawet z dalekiego seedu mogą zrobić finał konferencji, ale niestety Durant który miał robić Lebronową kampanię zupełnie poległ. 

Patrząc na słabości Wschodu wydaje się, że kulawy @tangiers znowu się prześlizga. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fluber zwróć uwagę ze durant grał w realu vs najlepsza obrona ligi, z nieco washed up teamem i irvingiem, tutaj ma o wiele łatwiejsze match-upy.

 

harden tez gra jedynkę przeciwko bardzo dobrym defensywom w tych PO. 

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Alonzo największą słabość potrafi przekuć w sukces :)

Wizards nie przejdą, ale 6 spotkań to minimum. Wydawało się, że Wizards to typowy PO team ze swoją rotacją i nawet z dalekiego seedu mogą zrobić finał konferencji, ale niestety Durant który miał robić Lebronową kampanię zupełnie poległ. 

Patrząc na słabości Wschodu wydaje się, że kulawy @tangiers znowu się prześlizga. 

Co ty pieprzysz gosciu, Doncic jest out w games 1-3 a Middleton w games 4-7 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

wybacz Alonzo, ale skoro się nie poczuwasz do niczego, to ja też nie musze;))

Nie reaguję na te Twoje stronnicze zaczepki LBS.

Powtarzam - masz jakiś komplex KATa albo moich Magic bo inaczej tego co wypisujesz nie da się wytłumaczyć.

Wracam do rodzinnego grilla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Alonzo napisał:

Nie reaguję na te Twoje stronnicze zaczepki LBS.

Powtarzam - masz jakiś komplex KATa albo moich Magic bo inaczej tego co wypisujesz nie da się wytłumaczyć.

Wracam do rodzinnego grilla :)

nie lubię być ściemniany wiesz, zobacz sobie na swoje końcowe bilanse potem na statsy, które wrzucilem, a dopiero potem zagryź kiełbą

smacznego :)

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, fluber napisał:

Chyba nie po to jest ta gra zeby sobie z nudów szukać ofiary i ja dręczyć. Myślałem że śmierć Elda dała Ci do myślenia

oj nie przekraczaj granicy dobrze, buzi Eldem też sobie nie wycieraj, bo trochę smutno

zapytałem Alonzo czy ma jakieś refleksje i moze jednak przecenił swoj team skoro jego liderzy od tygodnia są na rybach, a w zasadzie to jego top3, dostałem odpowiedź, że chyba nie zrozumiałem co pisał cały czas, no wiec ja za c***a dalej nic nie rozumiem, to sobie popatrzylem na te zestawienia gdzie Mitchell wyglada gorzej od Duranta choć Spyda miał tak z 2x gorszego rywala, nie mowiac o Hardenie, dodaj do tego krzeslo mode Aarona w pierwszych dwoch meczach i mamy jak to Cambus napisał minimum 6 gier

to żadne wyżywanie się, nikogo nie wyzywam ani nie skreślam, to tylko dyskusja

bardzo ładny przykład @LAF z tymi Raptors, co prawda to po prostu efekt Kawhi, który wchodzi z buta od razu bez wzgledu na waruneczki, zreszta patrzcie na to:

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, january napisał:

Nie no wjechałeś na Magic, bardziej niż ja na Wolves

natchnął mnie Kyle Lowry, zresztą, serio znacie mnie ja się nie cyckam, Alonzo wiedział, że ja mu ten rs pamietam, zaniżanie mi bilansów po złosci też pamietam, to żadna zemsta, po prostu jak chcesz się nieładnie bawić to licz się z kontrą, staram się pisać w sposób kulturalny i tyle, liczę, że GM Magic podejmie rękawice i przełoży nam 1:1 narracje z rs na po

w wina Wizz natomiast nie wierzę, trochę brakuje jednak dlatego proszę mnie o stronniczość nie posądzać

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

oj nie przekraczaj granicy dobrze, buzi Eldem też sobie nie wycieraj, bo trochę smutno

zapytałem Alonzo czy ma jakieś refleksje i moze jednak przecenił swoj team skoro jego liderzy od tygodnia są na rybach, a w zasadzie to jego top3, dostałem odpowiedź, że chyba nie zrozumiałem co pisał cały czas, no wiec ja za c***a dalej nic nie rozumiem, to sobie popatrzylem na te zestawienia gdzie Mitchell wyglada gorzej od Duranta choć Spyda miał tak z 2x gorszego rywala, nie mowiac o Hardenie, dodaj do tego krzeslo mode Aarona w pierwszych dwoch meczach i mamy jak to Cambus napisał minimum 6 gier

to żadne wyżywanie się, nikogo nie wyzywam ani nie skreślam, to tylko dyskusja

 @LAF

Bez sensu prowokujesz do kłótni, jak jeszcze nawet play-in się nie skończyło. Gra i tak wisi na włosku i takie prowokacje nie są nikomu do niczego potrzebne. 

Wiadomo ze magic tytułu tu nie zdobędą i możliwe ze zatrzymają się na 2 rundzie ale w tym momencie takie ataki są po prostu nie na miejscu. Wystarczy dram w begm na jakiś czas. Trzeba znać umiar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.