Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Niesamowita historia. Po cichu dzisiaj liczylem na taki wystep.

Btw. bardzo ciekawe sa te PO. Kilka legacy serii juz w 1 rundzie. Trae uwielbiam, ale to co zagral vs Heat bedzie ciezylo na nim dlugo. Nie wiem, ktory superstar kiedys tak obnizyl loty w serii. 
 

Podobnie case Duranta w dyskusjach all time, ta seria z Celtics bedzie spora rysa. Do tego tylko 1 finaly poza dream teamem z GSW.

Na sam koniec zostaje Harden, ktory juz chyba oficjalnie zlecial z polki superstara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LAF napisał:

Nie zapytam czy tylko zapytam ile dodatkowych punktów w serii Play-in dla @człowiek...morza za występ MB ?

@RonnieArtestics G5 na równi z G3 pod względem występów CP3 choć oba > G1

Cieszy mnie to bo team @tangiers tez wyglada dobrze. Bedzie zacięta seria. Zaraz będę oglądał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, LAF napisał:

Ben też daleko nie zajedzie ... oh wait plecy go bolą.

 

14 minut temu, człowiek...morza napisał:

widzę pipka boli na wieść o niezłomności Człowieka Morza i braku chęci do zawierania jakichkolwiek sojuszy w czymkolwiek z kimkolwiek.

@LAF o czym pisze cm teraz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

@Alonzo

tak bez spiny i z ręką na sercu

nie jest Tobie głupio, że od dwóch sezonów wciskasz wszystkim film o wielkich Magic, a na dziś z ważnych graczy w PO ostał Ci się tylko Lowry, który swoją grą tylko pogrąża ten projekt?

Tak bez spiny to widać jak na dłoni, że moje długie elaboraty które swojego czasu pisałem znaczą w BeGM tyle samo jakbym nic nie napisał :) 

.. a poza tym kocham moich rolesów - m.in. Grant Williams, PJ Tucker, czy Caleb Martin ❤️

1 godzinę temu, człowiek...morza napisał:

Xddddddd

Grant Williams przecież ładnie smiga

Widać, że GOAT ogląda Celtics :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, january napisał:

Ale swoją drogą to faktycznie ten matchup na wschodzie w 1R Magic-Wizards to będzie ciekawy pod kątem tego jak się mniej lub bardziej kompromitowali najważniejsi zawodnicy (Lowry, Mitchell, Towns vs Harden, Durant).

Towns robił w 1 rundzie średnio 22 punkty 11 zbiórek 2 asysty, 2 bloki, 49% z gry, 45,5% za 3 i miał on/off +12,1.

Jak go w ogóle można stawiać w jednym rzędzie z pozostałymi wymienionymi graczami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fluber napisał:

Towns robił w 1 rundzie średnio 22 punkty 11 zbiórek 2 asysty, 2 bloki, 49% z gry, 45,5% za 3 i miał on/off +12,1.

Jak go w ogóle można stawiać w jednym rzędzie z pozostałymi wymienionymi graczami?

Za nazwisko, bo Magic, bo Alonzo etc. Bez przesady z tym hardenem i Durantem nawet jeśli w 7 to Magic musza awansować w tej serii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, shevcu napisał:

Za nazwisko, bo Magic, bo Alonzo etc. Bez przesady z tym hardenem i Durantem nawet jeśli w 7 to Magic musza awansować w tej serii

Harden i Durant w 1 rundzie byli poniżej 40 procent z gry więc nie wiem gdzie Jasiek widzi tu serię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.