Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Sylvinho. napisał:

Prawdziwe Memphis to nie nasze Pistons. Avidji jeszcze sporo brakuje choć mimo powolnego rozwoju idzie jednak w dobrą stronę.

pistons to przede wszystkim zbior overrated zawodnikow.

najczesciej minusowych na parkeicie.

w sumie niezly ewenement, bo prawdopodobnie 8 najlepiej zarabiajacych graczy nie jest jej wart rotfl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

pistons to przede wszystkim zbior overrated zawodnikow.

najczesciej minusowych na parkeicie.

Chyba odwrotnie. U nas mało kto lubi DAR czy Oubre o Markanenie raczej mamy złe zdanie a Josh Richardson to chyba niezauważony wcale a on w dpurs grał świetnie. Brat Wagner tez gra lepiej niż opinia o nim a Trent to kolejny przykład cichego medialnie gracza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

Chyba odwrotnie. U nas mało kto lubi DAR czy Oubre o Markanenie raczej mamy złe zdanie a Josh Richardson to chyba niezauważony wcale a on w dpurs grał świetnie. Brat Wagner tez gra lepiej niż opinia o nim a Trent to kolejny przykład cichego medialnie gracza. 

aha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ignazz napisał:

To zbiór graczy których albo się nie zauważa albo wręcz nie cierpi. Tobie łatwiej budować narracja w oparciu o magię nazwiska. 

nie. to zbior z pizdy graczy, ktorzy nie maja "dobrych" cech

nad trent jr mozna cos dywagowac ewentualnie choc i tu sa mankementy poddajace pod watpliwosc czy chcesz go w najwaznejszym momencie spotkana na parkecie.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

aha

Lipny sezon spurs sprawił ze patrzyłem więcej na innych 

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

nie. to zbior z pizdy graczy, ktorzy nie maja "dobrych" cech

nad trent jr mozna cos dywagowac ewentualnie.

No właśnie te cechy i opinie idą za nimi a tymczasem gra wyglada lepiej niż te opinie. Zupełnie odwrotnie jak u Poola który gra świetnie ale hype jest jeszcze ponad to wyżej. 

Zarzuciłes pistons skład wydmuszkę a to twoi raczej mogą być prxehypowani. Bo większość. Uwielbia Mobleya i zachwyca się Poolem. 

Dla kogoś kto nie ogląda meczów ale posiłkuje się różnymi innymi aspektami w tym takim wyznacznikiem lubię nie lubię to właśnie może Pistons skrzywdzić raczej niż przeceniać. A to był twój zarzut. Moim zdaniem jest odwrotnie 

Dobrym przykładem aby wyjaśnić o co chodzi jest Kyle Kuzma 

Zła opinia i częsta krytyka a tymczasem gość potrafi grać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze to Knicks mają potencjał jak to się wszystko zgra na bycie kimś a'la rl Grizzlies. 

Morant -> Poole

Jaren -> Mobley

Bane, Brooks, Tyus, Melton, Anderson, Clarke, Williams -> Mikal, Simmons (+ nie wiem na kogo tam ma plany długoterminowe CM, Collins? DDV?). 

Szkoda tylko, że ten Simmons taki wafel z charakteru jest. 

Imho widać tu pewne podobieństwa, wspólne cechy. 

Ale trzeba też dodać, że rl Grizzlies to specyficzne otoczenie. Tam panuje naprawdę wyjątkowa atmosfera w skali ligi i to też buduje wyniki. Oni są już długo ze sobą, wielu z nich od początku (lub prawie od początku) w Grizzlies, rosną, dorastają razem z każdym dniem i są mega zżyci. No i świetne charaktery. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Tam panuje naprawdę wyjątkowa atmosfera w skali ligi i to też buduje wyniki. Oni są już długo ze sobą, wielu z nich od początku (lub prawie od początku) w Grizzlies, rosną, dorastają razem z każdym dniem i są mega zżyci. No i świetne charaktery. 

Ty sobie byku zobacz co sie dzieje w MSG jak tam cokolwiek dobreog na parkiecie biega,  nie wspominajac o latach 90 z top defensywa.

a teraz sobie pomysl, ze w przyszlym sezonie w s5 masz 3 graczy z all-d, 🤷‍♂️

do tego bridges, poole, mobley top charaktery teamates

abstrahuajc od powyzszego, wiekszy upside niz w grizzles w potencjale jak na moje

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

Ty sobie byku zobacz co sie dzieje w MSG jak tam cokolwiek dobreog na parkiecie biega,  nie wspominajac o latach 90 z top defensywa.

Chodziło o atmosferę jaka panuje w tej drużynie, a nie na hali :P

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

do tego bridges, poole, mobley top charaktery teamates

Ale ten waflowaty Ben szczypie w oczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Ale ten waflowaty Ben szczypie w oczy :D

a ja sobie spokojnie czekam.

przyjdzie wasz czas na przeprosiny. 

problem wiekszosci gm'ow tutaj. brak cierpliwosci. krotka pamiec. i potem mamy c***owe ruchy. ci co wyczuja, dymaja.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Braveheart22 napisał:

Znowu chyba się źle zrozumieliśmy, wafel z charakteru, nie z gry :P

nie no ja skumalem.

po prostu summa summarum z twoich postow wyszla dewaluacja impactu simmonsa, ktory nie tak dawno byl +/- top20 impact w RS.

ma 26 lat ergo pole do rozwoju jest

gral w jednym systemie do tego przy ballhag C ergo realtywnie spora szansa, ze zmiana otoczenia moze w nim sporo uwolnic przez co w PO przestanie byc cieciem.

 

czas pokaze czy projekcje sluszne. ja podobnego potencjalu za irvinga nie widzialem szansy, zebym dostal i uznalem, ze ryzyko warte swieczki. obstawiam, ze jego gra bedzie ewoluowac. 

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Braveheart22 napisał:

Tak szczerze to Knicks mają potencjał jak to się wszystko zgra na bycie kimś a'la rl Grizzlies. 

Morant -> Poole

Jaren -> Mobley

Bane, Brooks, Tyus, Melton, Anderson, Clarke, Williams -> Mikal, Simmons (+ nie wiem na kogo tam ma plany długoterminowe CM, Collins? DDV?). 

Szkoda tylko, że ten Simmons taki wafel z charakteru jest. 

Imho widać tu pewne podobieństwa, wspólne cechy. 

Ale trzeba też dodać, że rl Grizzlies to specyficzne otoczenie. Tam panuje naprawdę wyjątkowa atmosfera w skali ligi i to też buduje wyniki. Oni są już długo ze sobą, wielu z nich od początku (lub prawie od początku) w Grizzlies, rosną, dorastają razem z każdym dniem i są mega zżyci. No i świetne charaktery. 

To zobacz sobie jak długo u mnie są ze sobą. I dziękuję @ignazz za miłe słowa i prawdę.

Trent już wiele razy pokazał, że jest bardzo solidnym starterem. Przypomnę, że chłop w pewnym momencie był liderem w stealach i deflections per game. Byłby o wiele lepszym zawodnikiem gdyby nie 2 letni przestój w Portland za McCollumem.

Markkanen przyszedł do porządnej drużyny, która go chce i robi pod niego zagrywki. Sam Lauri wiele razy mówił o świetnej atmosferze w Cleveland i nawet nie ma zamiaru przypominać ostatnich 2 lat w Chicago

Russell jest jednym z ojców sukcesu Wolves i awansu do PO

Jonas i Steven to sprawdzone marki w lidze

Richardson odżył w systemie Spurs i często pomagał wygrywać Spurs mecze. Widać, że San Antonio i obecność Popa mu służą.

Wagner rzucany od klubu do klubu w końcu znalazł dom w Orlando i ostatni trymestr to pokazuje a przypomnę, że u mnie jest od początku kariery

Avdija wyrasta na ponad przeciętnego obrońcę i wersje very light Doncicia.

O Morancie nie ma co pisać bo to gwiazda.

Większość mojego rosteru to zawodnicy, którzy nie mogli znaleźć swojego miejsca i dopiero w ostatnim czasie ich kariery się rozwijają.

Jeszcze oczywiście bardzo cierpi Paschall, który praktycznie grzeje ławę a mógłby być solidnym rolesem, ale w innej drużynie(rl Jazz)

 

Tak jak ignazz pisał mam ekipę zawodników o których się po prostu nie mówi. A sam nie mam w zwyczaju z wrzucania highlightów z cudownego srania Jordana Poole'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie bijcie sie w kolejce, jak bedziecie obsypywac ozziego pickami w oferach za ta bande kozakow.

ja pozostane niezmennie przy swoim stanowisku. jakos mnie opinie ignazza i ozziego nie przekonaly :)

 

avidja doncic. biali, podobny wzrost i do tego potrafia podac! przynajmniej ejst zabawnie rotfl przemyslaw frasunkiewcz tez pasuje

 
  •  
Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wbrew pozorom moja ekipa jest bardzo podobna do RL Grizzlies. Drużyna niedocenianych zawodników, którzy nie powinni być tam gdzie są. Nie będę powoływał się na legendarną kulturę organizacji tylko na aspekt rodzinnej atmosfery

52 minuty temu, Sylvinho. napisał:

Prawdziwe Memphis to nie nasze Pistons. Avidji jeszcze sporo brakuje choć mimo powolnego rozwoju idzie jednak w dobrą stronę.

Ziaire Williams też miał być gościem too soon for NBA a pokazał, że w dobrej organizacji i z zaufaniem presja mu nie straszna i wykorzystywał minuty od Jenkinsa.

5 minut temu, człowiek...morza napisał:

tylko nie bijcie sie w kolejce, jak bedziecie obsypywac ozziego pickami w oferach za ta bande kozakow.

ja pozostane niezmennie przy swoim stanowisku. jakos mnie opinie ignazza i ozziego nie przekonaly :)

 

avidja doncic. biali, podobny wzrost i do tego potrafia podac! przynajmniej ejst zabawnie rotfl przemyslaw frasunkiewcz tez pasuje

 
  •  

Ja w przeciwieństwie do ciebie nie wymieniam zawodników na lewo i prawo. Przypomnieć ci jak męczyłeś mnie o Dunna te 3-4 lata temu? Mogłem ładnie na nim zarobić a jednak go zostawiłem.

Oglądałbyś więcej ekip to byś docenił Avdije. Hedo Turkoglu coś ci mówi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Braveheart22 napisał:

Ale trzeba też dodać, że rl Grizzlies to specyficzne otoczenie. Tam panuje naprawdę wyjątkowa atmosfera w skali ligi i to też buduje wyniki. Oni są już długo ze sobą, wielu z nich od początku (lub prawie od początku) w Grizzlies, rosną, dorastają razem z każdym dniem i są mega zżyci. No i świetne charaktery. 

Przecież to jest o naszych Pistons, a nie Knicks a C_M dał lajka 🤣

To Pistons stawiają na swoich wychowanków, a Knicks wszystko co maja sprowadzili przed sezonem oraz podczas okienek transferowych 😂

Bridges całą karierę w  rl Suns - u nas w 43087357084578547 klubach i dopiero od dwóch trymestrów w Knicks. Poole - wychowanek rl Warriors grający obok Currego, czy Klaya, a u nas właśnie oddany dwa trymestry temu do Knicks z franchise playerem Benem Simmonsem.. Czy ktoś tu odróżnia roto od budowania wirtualnej drużyny na wzór rl NBA? Czy leci z nami pilot? 🙃

Knicks bazując na tym talencie, który zebrali mogą coś tworzyć dopiero w przyszłym sezonie ogrywając to co tak naprawdę mają - choć skład fajny, podoba mi się :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż ciekawe,

póki co zapowiada się na pare upsetów, których u nas w ostatnich latach brakowało.

Wolves z kontuzjowanym Bookerem i Williamsem, brakiem jakichkolwiek alternatyw oczywista sprawa.

Heat z kontuzjowanym Luką, Middeltonem. (w koncu bogowie koszykówki odwrocili sie od @tangiers)

Liderzy Magic kiepska forma i do tego teraz kontuzja Lowrego.

W Mavs Young rozczarowuje, Davis trudny do oceny.

Wizards Durant wiadomo.

W Rockets ciezko kogokolwiek pochwalić,

 

Po drugiej stronie Lakers, Sixers poza konkurencją. 

 

Wiadomo, polowa serii niecała, wiec moze sie obrocic jak w kalejdoskopie, ale faworyci maja sie czego obawiac :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, ozzy110 napisał:

Jonas i Steven to sprawdzone marki w lidze

Może i sprawdzone, ale to jest aktualnie największy problem Twojej drużyny. Żaden z nich nie nadaje się na grę w crunch time w PO, Adams to już w ogóle został zakopany w serii z Wolves. Najgorzej, że nie bardzo przygotowałeś alternatywę dla nich. Grizzlies mają takową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, karpik napisał:

Może i sprawdzone, ale to jest aktualnie największy problem Twojej drużyny. Żaden z nich nie nadaje się na grę w crunch time w PO, Adams to już w ogóle został zakopany w serii z Wolves. Najgorzej, że nie bardzo przygotowałeś alternatywę dla nich. Grizzlies mają takową.

Miała być alternatywa, ale średnio wyszło TD. Przyjdą PO po oby awansie i wtedy człowiek będzie się martwił. Na sezon powinni byli starczyć, ale cóż zrobię jak ludzie nie docenili mojej ekipy bo mam "zbieraninę niemedialnych overrated grajków" :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.