Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

Nie 17 a 15 u mnie nie grał bo się napieprzać do końca sezonu.Miałem Tyusa w zastępstwo co robi 19-4 jak gra w s5 i Tre ktory w koncu się przebił do minut w realu i sam wiesz ze swoj dług wdziecznosci u klopovicha spłacił. do tego FVv. U mnie akurat strata cp3 bolałoby mało, bo mam kim rozgrwac i bez niego.

przy takiej krótkiej rotacji to ciebie bardziej bola nieobecności cama niż mnie cp3 😛

ewentualnie jak napiszesz rozprawkę fajna na za 3-4 akapity temat swoich przewag i mnie przekonasz gotów jestem zmienić wam głosy po 1 :) ale ozzy jak coś tez bedzie mógł wtedy piłeczkę odbić ;)

 

Nie będę się płaszczył rozprawkami po 1 win :) 1. Haliburton-Smart-DeRozan-Porzingis-Poeltl 2. Neto-Barrett-Kenrich-Cam.Johnson-Love 3. THT-Muscala-Lyles a Ty mi mówisz że mi brakuje ludzi do rotacji :D

I próbujesz udowodnić że ten skład (tam na zmianę grali Porzingis z Camem powiedzmy więc wypada z tej rotacji 1 gracz, poza ostatnimi kilkoma meczami) zrobiłby tyle samo winów co skład: 1. Jones-FVV-Holiday-Bridges-Olynyk 2. Jones-Shamet-Niang-Green-? 3.Washington-?-? jeśli dodać tu nawet 12 meczów CP3 :D

Ogólnie to głosuj jak chcesz, ja uważam że każdy ma swój rozum i swoje kryteria i nie będę nikomu nic narzucał, ale nie kompromituj się jakimiś tłumaczeniami że to przez moją wąską rotację tylko weź na klatę swoje głosy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, cvbe napisał:

Nie będę się płaszczył rozprawkami po 1 win :) 1. Haliburton-Smart-DeRozan-Porzingis-Poeltl 2. Neto-Barrett-Kenrich-Cam.Johnson-Love 3. THT-Muscala-Lyles a Ty mi mówisz że mi brakuje ludzi do rotacji :D

I próbujesz udowodnić że ten skład (tam na zmianę grali Porzingis z Camem powiedzmy więc wypada z tej rotacji 1 gracz, poza ostatnimi kilkoma meczami) zrobiłby tyle samo winów co skład: 1. Jones-FVV-Holiday-Bridges-Olynyk 2. Jones-Shamet-Niang-Green-? 3.Washington-?-? jeśli dodać tu nawet 12 meczów CP3 :D

Ogólnie to głosuj jak chcesz, ja uważam że każdy ma swój rozum i swoje kryteria i nie będę nikomu nic narzucał, ale nie kompromituj się jakimiś tłumaczeniami że to przez moją wąską rotację tylko weź na klatę swoje głosy :)

hmm.. Nurkic, Eubanks? Wiem Ze Eubanks grał w portland i nabił se trochę te puste statsy, ale nie róbmy już z niego frajera, zajebisty roles na centrze, fenomenalna deska i świetny gracz do mojego zespołu pod względem fitu (heavy pick nroll u nas grane przecież). Spokojnie w okresie bez Jusufa by sobie robił te 12/10. Apropo nurka, wiem ze wygodnie sobie pomijać nurkica bedac rywalem ale graj fair, uwierz, z ręka na sercu ze jakbyś ty go miał a ja poeltl, to bym ci go liczył jako zdrowego. Portland odwaliło mega kaszanę w tym roku z shutdownami bo tam nawet mclemore czy hart dostali blocka. 

hmm2 - dokładnie, masz kim grac a nimi nie grasz, Uznałem to za błąd taktyczny  😛
 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ozzy110 napisał:

@cvbe jak jesteś to się dopytam. Czemu mam gorszy bilans od Celtics?

Ozzy prosze, ogarnij ten arkusz jakos, do dupy strasznie ze różnice miedzy mną a cvbe są na poziomie 0,2 - 0,5, i widać co jest grane i można wszystko se ustawić jak by się chciało. tak samo miedzy Alonzo a Tecem,  czy Bucks i Heat czy Wizards różnice są bardzo niewielkie. Tu można nawet se przeciwnika w I rundzie wybrać jakby się postarać dobrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ozzy110 napisał:

@cvbe jak jesteś to się dopytam. Czemu mam gorszy bilans od Celtics?

Uznałem, że na euforii po wzmocnieniach by na początku wystrzelili mocniej a później dopiero klapnęli :) ale możliwe że 1W dostalo za dużo. W notatniku miałem 16-- a 2 minusy to już mocno na styku i pierwszy kandydat do zabrania W.

Teraz, RonnieArtestics napisał:

Ozzy prosze, ogarnij ten arkusz jakos, do dupy strasznie ze różnice miedzy mną a cvbe są na poziomie 0,2 - 0,5, i widać co jest grane i można wszystko se ustawić jak by się chciało. tak samo miedzy Alonzo a Tecem,  czy Bucks i Heat czy Wizards różnice są bardzo niewielkie. Tu można nawet se przeciwnika w I rundzie wybrać jakby się postarać dobrze. 

W sumie się zgadzam bo co prawda uważam że nikt u nas nie jest aż tak jebnięty ale nie ma sensu ryzykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cvbe napisał:

Uznałem, że na euforii po wzmocnieniach by na początku wystrzelili mocniej a później dopiero klapnęli :) ale możliwe że 1W dostalo za dużo. W notatniku miałem 16-- a 2 minusy to już mocno na styku i pierwszy kandydat do zabrania W.

W sumie się zgadzam bo co prawda uważam że nikt u nas nie jest aż tak jebnięty ale nie ma sensu ryzykować.

No nie wiem, skoro były nawet akcje typu prowadzenie drugiego teamu z bratem xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Ozzy prosze, ogarnij ten arkusz jakos, do dupy strasznie ze różnice miedzy mną a cvbe są na poziomie 0,2 - 0,5, i widać co jest grane i można wszystko se ustawić jak by się chciało. tak samo miedzy Alonzo a Tecem,  czy Bucks i Heat czy Wizards różnice są bardzo niewielkie. Tu można nawet se przeciwnika w I rundzie wybrać jakby się postarać dobrze. 

Wyczyściłem końcowy wynik wygranych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ozzy110 napisał:

Wyczyściłem końcowy wynik wygranych

Luz. Dzięki. A może jeszcze by wyczyścic średnie z tego trymestru, bo dodawac37,2 do 15,6 i 35,0 do 17,4 tez potrafimy 🤪😂 niech będą same głosy wklepane. 
 

edit : tak jak jest jest spoko, myślałem ze tylko ostatnia kolumna poleciala 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, cvbe napisał:

Uznałem, że na euforii po wzmocnieniach by na początku wystrzelili mocniej a później dopiero klapnęli :) ale możliwe że 1W dostalo za dużo. W notatniku miałem 16-- a 2 minusy to już mocno na styku i pierwszy kandydat do zabrania W.

W sumie się zgadzam bo co prawda uważam że nikt u nas nie jest aż tak jebnięty ale nie ma sensu ryzykować.

Niby tak, ale 18 spotkań z Tristanem jako Starting C nie widzę szansy na 16 winów

Do tego Fox out na 11 gierek

A nie mówmy już o samej ławce

Edytowane przez ozzy110
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ozzy110 napisał:

Niby tak, ale 18 spotkań z Tristanem jako Starting C nie widzę szansy na 16 winów

Do tego Fox out na 11 gierek

A nie mówmy już o samej ławce

Masz rację, w sumie miałem komuś odjąć 1W za Tristana w składzie bo go oglądałem aż za dużo i był przedramatyczny. Więc pójdzie mała korekta w bilansach, oznaczę Cię gdzie jest zmiana. Ale tabelek już nie zmieniam, pierdolę xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, cvbe napisał:

Masz rację, w sumie miałem komuś odjąć 1W za Tristana w składzie bo go oglądałem aż za dużo i był przedramatyczny. Więc pójdzie mała korekta w bilansach, oznaczę Cię gdzie jest zmiana. Ale tabelek już nie zmieniam, pierdolę xD

Nadal nie widzę Celtics na równi ze mną w tym trymestrze, ale ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, ozzy110 napisał:

Serio @Sylvinho.? Poziom Knicks i gorzej od Celtics?

Generalnie to zabrałem Ci jedno zwycięstwo bo mi się suma bilansów nie zgadzała niemniej jednak uważam, że po kontuzji Moranta to max jaki mógłbyś ode mnie dostać w tym trymestrze to 15 zwycięstw. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sylvinho. napisał:

Generalnie to zabrałem Ci jedno zwycięstwo bo mi się suma bilansów nie zgadzała niemniej jednak uważam, że po kontuzji Moranta to max jaki mógłbyś ode mnie dostać w tym trymestrze to 15 zwycięstw. 

Aaa czyli tylko Morant u mnie gra. Ok. Wcale nie mam głębokiej ławki, wcale

Nawet nie boli mnie te 14 winów. Boli mnie zrównanie do Celtics z TT na C i bandy najemników z Nowego Jorku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ozzy110 napisał:

Aaa czyli tylko Morant u mnie gra. Ok. Wcale nie mam głębokiej ławki, wcale

Nawet nie boli mnie te 14 winów. Boli mnie zrównanie do Celtics z TT na C i bandy najemników z Nowego Jorku

Uważam, że masz dość szeroki skład jednakże gdy wypada Twój lider to z dnia na dzień Twój zespół nie zacznie grać jak gdyby nic się nie stało. Potrzeba trochę czasu na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sylvinho. napisał:

Uważam, że masz dość szeroki skład jednakże gdy wypada Twój lider to z dnia na dzień Twój zespół nie zacznie grać jak gdyby nic się nie stało. Potrzeba trochę czasu na to.

Prawdziwe Memphis się nie zgadza. To już gorzej powinni zareagować Boston którym wyleciał dużo trudniejszy do ukrycia klocek bo jedyny podkoszowy. 

Daj Avdiya piłkę do reki i można nie płakać za Ja

A Russel tez lubi klepać 

I chętnie weźmie te rzuty extra 

Tymczasem w Bostonie nie ma kto czyścić tablicy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Prawdziwe Memphis się nie zgadza. To już gorzej powinni zareagować Boston którym wyleciał dużo trudniejszy do ukrycia klocek bo jedyny podkoszowy. 

Daj Avdiya piłkę do reki i można nie płakać za Ja

Prawdziwe Memphis to nie nasze Pistons. Avidji jeszcze sporo brakuje choć mimo powolnego rozwoju idzie jednak w dobrą stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.