Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, julekstep napisał:

JA JESTEM JESZCZE ZALOGOWANY W PRACY (i nawet coś tam robię!) NIEROBIE PRYWACIARZU

 

a potem PiSy moje podatki kradno żeby Wam tarcze wypłacać!!!

A JA JESTEM PRYWACIARZEM I TEŻ JESTEM ZALOGOWANY ( i mam lepiej bo nic nie robię ! )

A kradnie kto może. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MarcusCamby napisał:

Bucks więcej, dużo więcej 

Poprawiłem bo słuszna uwaga. Zmniejszyłem Tobie zwycięstw bo jeżeli plan jest u Ciebie odbudowy poprzez Draft to mimo skrajnie negatywnych wpisów o spurs pomagam akurat Tobie. 

Teraz, january napisał:

Starzeję się, nie chce mi się wykłócać o te skandalicznie niskie bilanse dla LAL tym razem;)

U mnie tez? 

Mogę zrobić rewizje 

20 godzin temu, Lucas napisał:

Sorry że bez opisu, ale no w podróżach i z telefonu nie miałem na to ochoty i czasu. Postaram się zagłosować za to w nowym roku, żeby chociaż Wasze opisy przeczytać 

A dasz swój proponowany bilans?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:
  • Pistons: 16-12 fajny szeroki sklad, legenda begm oubre bardzo na plus, Valanciunas dobry trymestr, ale Ja wypadł 1/3 trymestru, a i sporo się tu pozmieniało latem wiec nie od razu Rzym zbudowano, drugi trymestr przewiduje tu lepszy bilans (jak narazie).

Nic nie mam do bilansu oprócz może +1 W. Tylko powiedz mi co masz na myśli pisząc "sporo się tu pozmieniało"? Z tego co kojarzę swój skład to mam tylko 4 nowych z czego Mykhailiuk wrócił do mnie po praktycznie 2 trymestrach/6 miesiącach a wcześniej grał u mnie 2 lata.

Za to u ciebie jest 7 nowych zawodników i są ważniejszą częścią drużyny. Tego trochę nie rozumiem

Edytowane przez ozzy110
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, mac napisał:

Ja zas nie mam zadnych zastrzezen co do bilansu soty, a wrecz uważam ze pokazałeś klase. Szacuneczek.

Daj info jak juz bedzie oststecznie bo chce lajkowac.

prawda, widać ze Ignazz jest jednym z niewielu tu z wyobraźnia i inteligencja, grę traktujący natomiast jako zabawę, a nie jako wyrocznie o sobie samym.

A przypominam ze był pierwszym hejterem wieliej Minnesoty, a później nie zrobiliśmy żadnego dealu. 

Miej jaja. Bądź jak Ignazz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.