Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, Braveheart22 napisał:

Profilem beGM GSW na pewno przypominają rl Bulls. Główna różnica to jednak wyraźnie gorsza defensywa tu będzie. 

jak dla mnie defensywa podobny lvl.

w czym niby bulls lepsi? caruso? toż wiekszy impact na ogolna defensywe druzyny daje noel, a bulls graja bez rima

niemniej w ataku sa analogie, w obronie zaś inne druzyny.

masz balla, masz w gsw dorta i greena.

imo na papierze to predzej bulls maja gorsza sytuacja po tej stornie

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Profilem beGM GSW na pewno przypominają rl Bulls. Główna różnica to jednak wyraźnie gorsza defensywa tu będzie. No i mam wrażenie, że MMM trochę pominął temat absencji w opisie. Ingram, Green, a przede wszystkim Noel sporo meczów stracili, niekiedy nakładało się to na siebie, a nie ma jak pokryć tych strat, bo głębia jest zerowa. Na pewno jest fajny potencjał, ale trzeba zdecydowanie poszerzyć ten skład i wzmocnić obronę, bo bez tego będą cierpieć w trakcie RS. Przydałby się też jakiś nominalny PG jako spoiwo tej drużyny, ale to już bardziej melodia przyszłości myślę, bo teraz ciężko jednak będzie coś wymyślić. 

Szczerze mówiąc totalnie nie rozumiem o co ci chodzi z ta defensywa. 

W Real Bulls obronę za mordę trzymają: Ball i Caruso

U mnie ta defensywa rozkłada się na więcej zawodników: Dort (którego chyba nie trzeba reklamować jako obrońcy) Danny Green, którego wszystkie zaawansowane staty lubią po bronionej stronie i Noela, ktory gra na najważniejszej dla defensywy pozycji. 
 

cyfry Sabo tez go bronią i gdzie nie popatrzymy, to również jest lubiany przez Raptory, czy inne zaawansowane staty, które oceniają obronę. 
 

Atak mam rozłożony na 3 gwizdy wiec ten nominalny pg, to trochę dla tradycji bardziej by był, ale ściągnąłem kogoś takiego, mogę już lekko zaspilerowac. 
 

Ja tam bardzo lubie moje Big 3 i na Rs to więcej niż solidny zespół, a twoj rzekomy obiektywizm tutaj może znikać, kiedy patrzysz na drużynę z konfy. 

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

jak dla mnie defensywa podobny lvl.

w czym niby bulls lepsi? caruso? toż wiekszy impact na ogolna defensywe druzyny daje noel, a bulls graja bez rima

niemniej w ataku sa analogie, w obronie zaś inne druzyny.

masz balla, masz w gsw dorta i greena.

imo na papierze to predzej bulls maja gorsza sytuacja po tej stornie

 Na szczescie goat elegancko wyjaśnia co jest pięć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.12.2021 o 21:47, january napisał:

O co chodzi?

 

W dniu 14.12.2021 o 22:10, MarcusCamby napisał:

@tangiers przymierza się do rezygnacji?

Napisalem na PW @człowiek...morza ze szukam powodu do rezygnacji z gry. A ze CM lubi takie kwestie upubliczniac to osobna kwestia. Poniekad sie tego spodziewac.
 

Bardziej niz zwykle zaczelo mnie irytowac wchodzenie sobie w dupe w ostatnim czasie przez czesc spolecznosci, choc to standard przed glosowaniami. Poza tym znamy juz sie dlugo,  malo jest swiezej krwi, a czesc GMow jest twardoglowa i w ciemno mozna stwierdzic jak bedzie glosowac na podstawie sympatii do graczy. Wymusza to robienie trady pod PR na forum, zamiast trzymanie sie swojej filozofii. Jak liga ma funkcjonowac to jakas rotacja GMow musi byc.
 

Odpoczalem sobie ostatnio od beGM, skupilem sie na samym ogladaniu. Obecnie zostaje, a jakbym mial kiedys odejsc to wczesniej zapewnie nastepce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, tangiers napisał:

 

Napisalem na PW @człowiek...morza ze szukam powodu do rezygnacji z gry. A ze CM lubi takie kwestie upubliczniac to osobna kwestia. Poniekad sie tego spodziewac.
 

Bardziej niz zwykle zaczelo mnie irytowac wchodzenie sobie w dupe w ostatnim czasie przez czesc spolecznosci, choc to standard przed glosowaniami. Poza tym znamy juz sie dlugo,  malo jest swiezej krwi, a czesc GMow jest twardoglowa i w ciemno mozna stwierdzic jak bedzie glosowac na podstawie sympatii do graczy. Wymusza to robienie trady pod PR na forum, zamiast trzymanie sie swojej filozofii. Jak liga ma funkcjonowac to jakas rotacja GMow musi byc.
 

Odpoczalem sobie ostatnio od beGM, skupilem sie na samym ogladaniu. Obecnie zostaje, a jakbym mial kiedys odejsc to wczesniej zapewnie nastepce. 

do zobaczenia w Finale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Ufaj januaremu, jebie równo po wszystkich poza Lakers :) 

 

12/30 opisów, jakiś smutny negatywny rekord frekwencji niestety nam się szykuje ;/

U nas wrzucanie opisów działa na niekorzyść gm-a, często lepiej nie wrzucać i udawać że nie ma problemów i dopóki nie będziemy tego karać w głosowaniach to niektórzy będą woleli punkty karne niż pokazanie ile minut i kto gra w ich teamach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fluber napisał:

U nas wrzucanie opisów działa na niekorzyść gm-a, często lepiej nie wrzucać i udawać że nie ma problemów i dopóki nie będziemy tego karać w głosowaniach to niektórzy będą woleli punkty karne niż pokazanie ile minut i kto gra w ich teamach. 

że Qcin polubiłeś ten post, to powinieneś się sam anulować :P

przecież bardzo dużo GMów kara za brak opisów i to od dawna

inna sprawa czy brak opisu powinien wypaczać realną siłę ekip i dawać boosta drużynom z tieru niżej...

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

że Qcin polubiłeś ten post, to powonieneś się sam anulować :P

przecież bardzo dużo GMów kara za brak opisów i to nie od dawna

Nie wrzucają Ci którzy wiedzą że ta kara to jest i tak mniej niż gdyby ktos zobaczył ich rotacje i minuty. 

Zresztą to że Blazers, jazz i Nets wrzucili już dawno opisy, a inni czekają tylko pokazuje co się bardziej oplaca:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Nie wrzucają Ci którzy wiedzą że ta kara to jest i tak mniej niż gdyby ktos zobaczył ich rotacje i minuty. 

Zresztą to że Blazers, jazz i Nets wrzucili już dawno opisy, a inni czekają tylko pokazuje co się bardziej oplaca:) 

nie, to imo ten termin na 26

wiesz jak mi się chce teraz pisać, a niestety musze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że sporo gm-ow gdzie są kontuzjowane gwiazdy poszly w narrację o protokołach covidowych ( że to w sumie żaden problem) ale tak po prawdzie to w 1 trymestrze ten problem prawie w ogóle nie występował. Dopiero ostatnie 2-3 tygodnie są problemy. 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

U mnie faworytem był eufemizm, że Luka spadł z top5 do top10 (spadł dużo niżej), ale Wolves wrzucający staty łącznie z meczami z 2T i "przypadkiem" pomijający w tych statystykach żałosne TS oraz 3pt% swych graczy to przebili :P 

No 32 mecze zagrane na 28 możliwych to tylko w Wolves:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

@tangiers tym razem niezle sobie odleciałes z tym proponowanym bilansem i pisaniem ze Wszyscy inni maja podobne problemy ( patrz na pacers ). :(

Meh. Ja wlasnie przeczytalem opis, gdzie Wiz robia podobny badz lepszy bilans, grajac pol trymestru w 7 i z Howardem na C. Pacers dostana ode mnie dobry bilans, ale duet Paul/Van Fleet na jednak niski sufit i jest duzy problem scoringu w twoim zespole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.12.2021 o 08:55, człowiek...morza napisał:

Ogólnie patrząc na słabości rywali, Orlando stoi przed wielką szansą na finał w tym sezonie. 

Jak pewien transfer dojdzie do skutku i oczywiście zdrowie dopisze to na Wschodzie będziecie mieć nowego faworyta.

Redemption time...

 

22 godziny temu, Qcin_69 napisał:

Eld nie miał okularów wiec jest nadzieja ze nawet plus2W Ci dołoży!

Eld nie będzie zliczał głosów.

 

21 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

nurkic jest lekko gorsza wersją aytona. 

Z tym, że gra na tak skromnych minutach ( lekko ponad dwie kwarty na mecz ), że tu imo masz największy problem.

 

9 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

@tangiers tym razem niezle sobie odleciałes z tym proponowanym bilansem i pisaniem ze Wszyscy inni maja podobne problemy ( patrz na pacers ). :(

A myślałem, że tylko ja odniosłem takie wrażenie. Nie ma szans dla Heat u mnie na taki bilans.

------------------------------------

I nie wiem który tam pisał o problemie scoringu w Pacers, ale niech włączy wyobraźnie. To co wyrabia VanVleet w tym sezonie to mając CP3 obok w drużynie @RonnieArtestics luźno by klepał więcej. Nurek mimo małych minut zresztą też.

-------------------------------------

Swoją drogą opisy po T2 będą zajebiście ciekawe gdzie na ten moment około 100 graczy albo połamanych albo na są na safety protocols.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tangiers napisał:

Meh. Ja wlasnie przeczytalem opis, gdzie Wiz robia podobny badz lepszy bilans, grajac pol trymestru w 7 i z Howardem na C. Pacers dostana ode mnie dobry bilans, ale duet Paul/Van Fleet na jednak niski sufit i jest duzy problem scoringu w twoim zespole.

Mhmmm. Tangiers to coś ci powiem. Wczoraj właśnie stwierdziłem ze po tych opisach idzie odróżnić czlowieka.

Masz w pełnym zdrowiu skład podobny level do 76ers bez klaya. Miałeś 10 graczy którzy opuścili conajmniej 4-5 meczy, w tym trzech najlepszych opiscilo kolejno 7,8 oraz 14. I ty proponujesz nam  bilans 20-8? 
 

tecu raz ze nie wmawia nic na temat kyrie tylko sam pozwolił mi zdecydować co mam z nim zrobić, to jeszcze proponuje sobie 15-13 bez niego a 18-10 z nim a oprócz niego miał zdecydowanie mniej nieobecności niż ty sumarycznie. 
 

i ja takie uczciwe podejscie do tematu szanuje, a próby robienia z ludzi głupków bardzo nie szanuję :)

 

Bo tak szczerze z ręka na sercu, u mnie,akurat w tym trymestrze - kręcisz się koło 50% . Miałeś w jakims meczu całe swoje big3 dostepne? Bo tak na pierwszy rzut oka na początku sezonu nie było khrisa i brooksa a na końcu trymestru nie było Doncica..

A Jak duet Paul - Flet ma niski sufit to Doncic - Middleton chyba pizga głową codziennie w sufit :) Paul to lekko top5 mvp candidate na ten moment, ale jak zwykle widzę robi się z niego Kyle lowryego, bo rzuca 14pts na mecz :)

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RonnieArtestics zawyzanie sobie bilansow to kolejna taktyka która u nas działa. Np jak miałbyś teraz Knicks na 8 wygranych ale przeczytasz opis i zobaczysz że sobie dają 16 to zaczniesz myśleć że coś z Tobą nie tak i może powinieneś dać więcej. A jeszcze pójdą pierwsze głosy zmanipulowanych i uznasz że może się nie znasz i dasz te 12 wygranych. I tak to się kręci. 

@ignazz już dawno zauważył że ta gra to eksperyment społeczny a nie normalna rywalizacja. 

I w sumie gdyby nie to że mam niezależne potwierdzenie że umiem oceniać siły zespołów koszykarskich ( pozdro @Szulim)to sam bym zwatpil w swoją ocenę sytuacji. 

10 godzin temu, january napisał:

U mnie faworytem był eufemizm, że Luka spadł z top5 do top10 (spadł dużo niżej), ale Wolves wrzucający staty łącznie z meczami z 2T i "przypadkiem" pomijający w tych statystykach żałosne TS oraz 3pt% swych graczy to przebili :P 

No i Davis w top 20 wyjaśnił towarzystwo. Zapomniałem napisać że Westbrook jest w top 15;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie mnie jechać po całości, ale kto nie wrzucił opisów w terminie, dostał ode mnie tym razem srogo po tyłku w głosowaniu, bo albo zaczniemy to karać, albo następnym razem nie będzie brakowało kilkunastu opisów tylko dwudziestu, bo nikomu nie będzie się chciało traciś 2-3 godziny z życia, gdy nie będzie to miało żadnego wpływu na nic, albo będzie to skutkowało negatywnie jak często do tej pory.  Brakujące wygrane dorzuciłem teamom, które podeszły do sprawy poważnie. Oczywiście poza tankerami walczącymi o pick.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

19 minut temu, fluber napisał:

Możecie mnie jechać po całości, ale kto nie wrzucił opisów w terminie, dostał ode mnie tym razem srogo po tyłku w głosowaniu, bo albo zaczniemy to karać, albo następnym razem nie będzie brakowało kilkunastu opisów tylko dwudziestu, bo nikomu nie będzie się chciało traciś 2-3 godziny z życia, gdy nie będzie to miało żadnego wpływu na nic, albo będzie to skutkowało negatywnie jak często do tej pory.  Brakujące wygrane dorzuciłem teamom, które podeszły do sprawy poważnie. Oczywiście poza tankerami walczącymi o pick.

widze wychodza kompleksy  w skutek bycia c***owym gm'em

i szuka sie jakis pierdol (opis to tam moze komus zwiekszy 1, góra 2 w/l).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.