Skocz do zawartości

Dyskusja na temat statsów - random shit dla maniaków


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

Ależ to bball index sie żałosne zrobilo

Kiedyś wystawiali tam ciekawy content a teraz :

 

- Spamowanie typami do kupienia

- Teksty pisane przez kompletnych amatorów bez jakichkolwiek wartościowych danych

- randomowe przypominanie jak zajebisty jest Lonzo Ball

 

Tragedia

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ to bball index sie żałosne zrobilo

Kiedyś wystawiali tam ciekawy content a teraz :

 

- Spamowanie typami do kupienia

- Teksty pisane przez kompletnych amatorów bez jakichkolwiek wartościowych danych

- randomowe przypominanie jak zajebisty jest Lonzo Ball

 

Tragedia

Prawo biznesowej dżungli - byle sprzedać było do przewidzenia. Trochę to przypomina te płatne stronki roto, które większość (płatnego) contentu mają bezuzyteczny dla bardziej zaawansowanych graczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem sobie zupdejtowanego RAPM i niezłym przypadkiem jest Stanley Johnnson

 

ORAPM  -5.14   521/521

DRAPM  +2.41  6/521

RAPM     -2.73   497/521

 

Drugi najgorszy w O Bamba ma tylko - 3.33

 

Taki Manute Bol troszkę z tego Stanleya

 

a 1 w DRAPM George Hill ;o

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A John Wall w zależności od strony jest w Bottom 25-30 ORAPM.. A na tym forum sa ludzie którzy uważają go za pozytywnego gracza.

 

W tym momencie to szkodnik.. Niestety Wizards są ugotowani na lata

Chcesz z mnie kpić? Nie poczułem nic.

 

Nie powiedziałeś tego w ryj, to nie powiedziałeś nic!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ja tylko stwierdziłem ,że Wall ma teraz ujemny wpływ na parkiet. Ba powoli się stacza w kierunku posiadania impaktu niczym I.Thomas tyle ,że nie za 2 a za 40 mln

 

Trochę bez sensu rozprawiać teraz o impkacie Walla, gdy nawet w tym sezonie grał przecież z kontuzją, a obecnie to nikt nie wie jak będzie wyglądał po tak długiej przerwie, ale nawet jego najwięksi fani nie są już optymistami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę bez sensu rozprawiać teraz o impkacie Walla, gdy nawet w tym sezonie grał przecież z kontuzją, a obecnie to nikt nie wie jak będzie wyglądał po tak długiej przerwie, ale nawet jego najwięksi fani nie są już optymistami.

No co nie zmienia faktu ,że z nim Wizards byli 11-21

a bez niego 21-24

 

Gracze przy nim sa mało efektywni. Holuje piłkę. Właściwie reszta stoi i czeka. Zabija ruch, flow a że po kontuzjach traci swoje atletyczne atuty to zaczyna się robić naprawdę źle. Jakby pozwolił Bealowi prowadzić grę a sam by się sprowadził do drugorzędnej roli to pewnie byłby jeszcze plusowym graczem ale jego ego w połączeniu z kontuzjami i brakiem zmian w sposobie gry zabija Wizards

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co nie zmienia faktu ,że z nim Wizards byli 11-21

a bez niego 21-24

 

Gracze przy nim sa mało efektywni. Holuje piłkę. Właściwie reszta stoi i czeka. Zabija ruch, flow a że po kontuzjach traci swoje atletyczne atuty to zaczyna się robić naprawdę źle. Jakby pozwolił Bealowi prowadzić grę a sam by się sprowadził do drugorzędnej roli to pewnie byłby jeszcze plusowym graczem ale jego ego w połączeniu z kontuzjami i brakiem zmian w sposobie gry zabija Wizards

No fajnie, ale w 2017 tak mądry jak teraz po fakcie, nie byłeś i sam optowałeś by dać Wallowi maxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 2017 Wall też był overrated.

Jako franchise player pewnie w jakimś stopniu tak, ale chyba nie powiesz, że był cancerem. W TOP20 ligi się znajdował.

No co nie zmienia faktu ,że z nim Wizards byli 11-21

a bez niego 21-24

Swoją drogą lepiej patrzeć jednak jak gra Wizards z Wallem wyglądała w określonym czasie, bo Wizards wtedy ogólnie dołowali, Beal także i John był wtedy mimo wszystko drugim najlepszym graczem, a wg tego co tu sugerujesz wychodzi jakby był najgorszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.e-nba.pl/topic/5480-top-50-e-nba-2017/page-3

 

W twoim też. Na 16 miejscu.

 

A 13 miejsce na całe forum ;)

 

masz mnie :(

 

ale i tak tam był ranking na tu/teraz - Wall już wtedy był raczej mało perspektywicznym typem, który zagrał życiówkę (a to było opublikowane całe 3 tygodnie przed popdisaniem tego rako-kontraktu :P).

 

Cieszę się, że i tak dałem się mniej nabrać tym sezonem niż przeciętny użytkownik forum :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz mnie :(

 

ale i tak tam był ranking na tu/teraz - Wall już wtedy był raczej mało perspektywicznym typem, który zagrał życiówkę (a to było opublikowane całe 3 tygodnie przed popdisaniem tego rako-kontraktu :tongue:).

 

Cieszę się, że i tak dałem się mniej nabrać tym sezonem niż przeciętny użytkownik forum :tongue:

 

Wall podpisywał ten kontrakt mając 26 lat po najlepszym sezonie w karierze. Teoretycznie to powinien wchodzić w swój prime, ale kontuzje go zaczęły nękać, co raczej dla Nas jest trudne do przewidzenia. Dwa sezony z rzędu opuścił połowę spotkań, a teraz to już w ogóle wrak człowieka.

 

Co nie zmienia faktu, że dobry był z Niego herbatnik. A Ely to typowy cwaniak, co rzuca wybiórcze dane. Zapraszam Cię przyjacielu do pewnej zakazanej gry, gdzie staniesz w szranki z innym mistrzem takich praktyk. Podpowiem, że chodzi o znanego kibica Lakers, który bardzo kocha D'Angelo Russella ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zmienił(a) tytuł na Dyskusja na temat statsów - random shit dla maniaków

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.