Skocz do zawartości

Dyskusja na temat statsów - random shit dla maniaków


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
3 godziny temu, ely3 napisał:

@dannygd

Wzrok już nie ten i na komórce nie jestem pewien ale chyba Royce jest najwyżej z tych co zderzyli się ze 100percentile matchupów. No i Gobert ponad wszystkimi co w sumie jest zgodne z tym co oglądam w tym sezonie. Choc matchupy ma z tych średnio trudnych

Masz rację - proszę wersja "Jazz" ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był okres ,że kluby odpuszczały walkę o zbiórki ofensywne by szybciej wracać do obrony. W tym roku jak widać bywa różnie. jedni dzięki walce o zbiórki ofensywne właśnie odcinają kontry. A inni wręcz odrotnie umożliwiają mnóstwo łatwych punktów. Pewna to kwestia jak się walczy o zbiórki ofensywne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kilka linków bo ostatnio powstało naprawdę wiele ciekawych projektów

Pierwszy link jakby ktoś chciał porównać swój zespół do średniej ligowej. Kombinacje rzutów kilku graczy. Porównanie zespołu do zespołu przed PO itp

https://dash-gallery.plotly.host/bball-shot-explorer/

A tu zebrane w jedno darmowe strony

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Jhqtzh7L_qUdAorhFZoll2bzKsz7_P8xDICmUFw-CMc/edit#gid=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
1 minutę temu, Chytruz napisał:

Bo shooterzy często przekraczają linię za 3 jak próbują się wjebać w obrońcę, który podskoczył.

JA to wiem ale

Po1  nie myślałem ,że to jest aż tak duża dysproporcja

Po 2 - to pokazuje jak bardzo to nie jest faul a raczej flop. Bo obrońca tylko skoczył w górę a to gracz rzucający wykonuje nienaturalny ruch . Często widze cos takiego u Trae 

Po3 często jest też tak ,że rzucający udaje ,że rzuca i jest faulowany jak łamie pierwszą ilnię obrony co nie zmienia faktu ,że liga cos musi zrobic z takimi pseudo faulami 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ely3 napisał:

Po1  nie myślałem ,że to jest aż tak duża dysproporcja

Przy prawie wszystkich open i wide open rzutach (w których nie ma szans na faul), shooter nie będzie stał na linii, tylko za linią, więc volume tych wide-open rzutów będzie zaniżać % tych, przy których shooter jest faulowany,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Godzinę temu, Braveheart22 napisał:

 

@ely3 pisał chyba jakoś tuż po, że Memphis ruszą w górę ale że aż tak? Na pewno zaskoczenie na plus to Knicks ale to chyba dla wszystkich. Żal mi tych Hornets.

O. Znalazłem OKC. A myślałem, że nie jest ujęte w rankingu 😎.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Eld napisał:

@ely3 pisał chyba jakoś tuż po, że Memphis ruszą w górę ale że aż tak?

Memphis cały sezon utrzymują zbliżony poziom jak widać na grafice. No chyba, że miałeś na myśli np. Dallas? :)

40 minut temu, Eld napisał:

O. Znalazłem OKC. A myślałem, że nie jest ujęte w rankingu 😎.

Śmiech śmiechem, ale już mi kilka grafik na twitterze mignęło gdzie była tylko strzałka w lewo lub w dół z napisem OKC :)

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Braveheart22 napisał:

Memphis cały sezon utrzymują zbliżony poziom jak widać na grafice. No chyba, że miałeś na myśli np. Dallas? :)

A chyba właśnie tak było.

Jeszcze parę L, trochę farta i mamy top2. Na chama udają to zapalenie SGA bo już od 3 tygodni powinien być zdrowy no ale cóż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.