Skocz do zawartości

ćwiartka


BiałaCzekolada

Rekomendowane odpowiedzi

Jokić w meczu z Bucks miał najgorszy minus że wszystkich i też był -17.

 

Tak jak lubię Jokić to jednak dużo bzdur na jego temat tu napisano

 

No że ma dobrą trójkę a tak naprawdę tylko rok temu miał przyzwoitą. Ogólnie efg 52% nie powala. Giannisem efektywniej zdobywa pktt. Ba wiadomo co zrobi a i tak nie ma go jak zatrzymać.. Nawet w zaawansowanych statystykach wypada lepiej..

 

A że bilans też go broni to nie wiem skąd oburzenie. Zwłaszcza że argumentów pro Jokić zabrakło.

ja się bardzo cieszyć, ze Ty lubić Jokić, ale proszę nie manipuluj - nigdzie nie pisałem, że on powinien być w dyskusji o MVP

 

to raz

 

dwa, jak już zarzucasz pisanie bzdur, to je chociaż moze wymień?

 

trzy, gdy Denver grali z Bucks całe Nuggets było w dołku, te mecze były słabe, ale i tak mogliśmy je shipnąć, dobra gra ławki wynika też z tego, że calą drużyna gra dla swojego lidera bo mu ufa i wierzy

 

w ostatnich 10 meczach Jok był 8 razy na plusie, taki Giannis w analogicznym okresie był na plusie w każdym meczu ale Bucks przegrali 4 razy

 

wyciągać Jokowi suche fg skoro wszyscy wiedzą, ze był w slumpie, to już Twój sygnature move, nieładnie jest jednak pomijać to jak skuwiel kreuje i to jak się poprawił w D

 

Nuggets mają najlepszy bilans na zachodzie, a Jok jest naszym liderem, dlatego nie wiem co bzdurnego jest w doceniuniu go w podobnym zestawieniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jokic gra podobny sezon co rok temu może nawet słabszy ale jako że teraz Nuggets robią bilans z przyczyn niezależnych od niego to pewnie zrobi first team nie robiąć żadnego wielkiego postepu między sezonem w którym nie był nawet w trzecim

first team?

 

co?

 

ostatnie dwa mecze pokazują symptomy znacznej poprawy u niego, ppg i fg% dalej nie powalają, ale do decyzyjności się przyczepić nie można, no i notuje jakieś chore liczby asyst co z miejsca przekłada się na lepsze wkaźniki

 

jeśli nawet nie dobije do granic 60TS to i tak jest szansa, że wcale nie będzie musiał, inna sprawa, że ja wciąż nie ufam temu czy ten nasz sezon nie jest lekkim flukiem i korekta nasz szybko poustawia w szeregu, ale na dzisiaj? na dzisiaj jest kozacko

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jokic gra podobny sezon co rok temu może nawet słabszy ale jako że teraz Nuggets robią bilans z przyczyn niezależnych od niego to pewnie zrobi first team nie robiąć żadnego wielkiego postepu między sezonem w którym nie był nawet w trzecim

 

czemu słabszy?

 

- rzut niby pogorszył (ale tu ja bym mu dał czas), ale mimo tego w ataku rola mu jeszcze wzrosła tak na oko (no już nie ma praktycznie żadnej akcji bez jego udziału - i praktycznie każda zaczyna się od jego hand-offa)

- obronę poprawił mocno (ma mocny pace na bycie solidnym średniakiem - a to jeszcze niedawno było nie do pomyślenia)

 

imho (zakładając, że znów będzie się rozkrecał z biegiem sezonu) ogólnie jest do przodu.

 

No i taki lider jak Jokic  daje duuuużo przestrzeni na rozwój innych grajków (co przy tak młodym teamie jak Nuggets jest świetną sprawą).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej broni obręczy i jest jeszcze lepszy jako playmaker [w passer rating od Taylora najlepszy w lidze] ale wygląda slabo rzutowo  więc i gorzej jako scorer.  Overall ciężko powiedzieć, dosyć blisko

 

Nie chodziło mi w sumie o to czy zasługuje na first team na tym etapie sezonie po prostu podkreślam częstą absurdalność nagradzania liderów zespołów z bilasami [DDR z 2nd teamu pozdrawia]

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up, nadal w glowie mocno wierze ze Adidas pomogl mu w zdobyciu tej nagrody.

nie byl ani ogolnie najlepszym zawodnikiem, ani zawodnikiem ktory ma najwiekszy impact na swoja druzyne (bo tak tez czesto tlumacza ta nagrode)

 

Jakby przyznawali za impact na drużynę to LeBron miałby już ze 6 statuetek. W tym dwie przyznane post factum za bilanse Cavs i Heat po jego odejściu + kolejna za rok za bilans tegorocznych Cavs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej.

Beka. Ogólnie jeden i drugi to elita, a słowem klucz jest tutaj "oczywiste", które uwłaszcza jednemu lub drugiemu. Bo jeśli są różnice to nie duże więc to nie taka oczywistość jak piszesz. To nie porównanie Jordana z Bryantem. No ale dobra, skoro tak twierdzisz to widocznie tak musi być. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.