Skocz do zawartości

ćwiartka


BiałaCzekolada

Rekomendowane odpowiedzi

No pisanie po takim meczu, ze -17 Griffin

'przezul i wyplul' +22 Giannisa jest co najmniej wesole.

 

'co najmniej wesole' jest ocenianie grajkow na podstawie idiotycznego wskaznika +/-. bo,ze meczu nie ogladales,jest dla mnie oczywistym. trwaj sobie w swoim poczucie 'zajebistosci',julek,i odpusc sobie na przyszlosc 'zaczepki' pod moim adresem. z gory dziekuje!...

 

lol. dunk jako dowod na wygrany match up. ok. poddaje sie. wygrales!...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że w temacie Detroit piszą 3 osoby na krzyż i robią większy rak-content niż wszyscy hejterzy i loverzy Lakers razem wzięci uprawiający #alkotwitter

rak-content? Co Cię boli, powiedz co Cię boli ;)

Edit - strasznie mnie irytują takie trolle jak Ty, serio. Bijesz do '3 osób na krzyż', którzy są fanami Pistons i co chcesz tym uzyskać? Jak dla mnie mógłbyś zachować się inaczej, ale wybierasz taką drogę, bo widocznie sprawia Ci to przyjemność. Słabe.

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol. dunk jako dowod na wygrany match up. ok. poddaje sie. wygrales!...

gdy Giannis był na parkiecie (18 minut), to Griffin miał 4/11 FG (3/7 za 3), 12 pts, 4 straty i -14. gdy grek siedział (12), to 19 pts, 7/11 FG (1/4 3p), 3 tov oraz -3.

 

Blake miał kilka dobrych akcji (szczególnie te trójki), ale nazywanie tego przeżuciem, to spora przesada. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdy Giannis był na parkiecie (18 minut), to Griffin miał 4/11 FG (3/7 za 3), 12 pts, 4 straty i -14. gdy grek siedział (12), to 19 pts, 7/11 FG (1/4 3p), 3 tov oraz -3.

 

Blake miał kilka dobrych akcji (szczególnie te trójki), ale nazywanie tego przeżuciem, to spora przesada. 

Kolegę trochę poniosło, ale Griffin w tym meczu wypadł lepiej. Koledzy się nie stawili więc wyszedł w******l. Co nie zmienia faktu, że Giannis to lepszy grajek, c'mon. Jednakże Blake gra naprawdę mocny sezon, serio. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolegę trochę poniosło, ale Griffin w tym meczu wypadł lepiej. Koledzy się nie stawili więc wyszedł w******l. Co nie zmienia faktu, że Giannis to lepszy grajek, c'mon. Jednakże Blake gra naprawdę mocny sezon, serio. ;)

 

nic mnie nie ponioslo. giannis unikal blake'a jak ognia w tym meczu. i nie ma sie co obrazac,ani toczyc piany z pyskow. ale jak sie nie oglada spotkan,tylko wrozy z fusow [czyli analizuje cyferki],to sie pisze niemadre opinie. dla mnie klasa tych grajkow jest porownywalna. jak ktos chce widziec w giannisie juz dzis poziom lbj-a,curry'ego czy davisa np,jego sprawa. dla mnie,grek to wciaz pietro nizej. a,ze za pare sezonow liga moze byc 'jego',to juz calkiem osobna kwestia...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak za sezon to wciąż nie jest to żaden pewniak, przy tym supporcie bilans dupy nie urywa

 

a co co dają MVP to mi się nie chce dyskutowac, bo zupełnie na to nie patrzę, rozmawiamy o swoim najbardziej wartościowym grajku, przynajmniej ja

 

a Embiid ma lekki dołek, ale może to szybko nadrobić

 

gdybym miał na teraz wybrać

 

Kawhi

Curry

Antek

Embiid

Lebron

Durant

Jok

Czyli się tak denerwowałes a tu jok Walker różnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic mnie nie ponioslo. giannis unikal blake'a jak ognia w tym meczu. i nie ma sie co obrazac,ani toczyc piany z pyskow. ale jak sie nie oglada spotkan,tylko wrozy z fusow [czyli analizuje cyferki],to sie pisze niemadre opinie. dla mnie klasa tych grajkow jest porownywalna. jak ktos chce widziec w giannisie juz dzis poziom lbj-a,curry'ego czy davisa np,jego sprawa. dla mnie,grek to wciaz pietro nizej. a,ze za pare sezonow liga moze byc 'jego',to juz calkiem osobna kwestia...

 

parafrazując klasyka:

 

"lol. jeden mecz jako dowod na porównywalną klasę graczy. ok. poddaje sie. wygrales!..."

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie twierdzi że blejk gra słaby sezon tylko że poprowadził zespół do -20 w tym konkretnym meczu

Jokić w meczu z Bucks miał najgorszy minus że wszystkich i też był -17.

 

Tak jak lubię Jokić to jednak dużo bzdur na jego temat tu napisano

 

No że ma dobrą trójkę a tak naprawdę tylko rok temu miał przyzwoitą. Ogólnie efg 52% nie powala. Giannisem efektywniej zdobywa pktt. Ba wiadomo co zrobi a i tak nie ma go jak zatrzymać.. Nawet w zaawansowanych statystykach wypada lepiej..

 

A że bilans też go broni to nie wiem skąd oburzenie. Zwłaszcza że argumentów pro Jokić zabrakło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jokić w meczu z Bucks miał najgorszy minus że wszystkich i też był -17.

 

Tak jak lubię Jokić to jednak dużo bzdur na jego temat tu napisano

 

No że ma dobrą trójkę a tak naprawdę tylko rok temu miał przyzwoitą. Ogólnie efg 52% nie powala. Giannisem efektywniej zdobywa pktt. Ba wiadomo co zrobi a i tak nie ma go jak zatrzymać.. Nawet w zaawansowanych statystykach wypada lepiej..

 

A że bilans też go broni to nie wiem skąd oburzenie. Zwłaszcza że argumentów pro Jokić zabrakło.

 

O czym Ty piszesz w ogóle? :grin: Czy po meczu gdzie Jok był -17 ktoś pisał jak to Jok przeżuł i wypluł Brooka? :grin: Przecież nawet fani Nuggets (ze mną na czele) po tym meczu jarali się Lopezem.

 

Nikt go nie stawia w tym sezonie ponad Giannisem (nawet LBS pokrzyczał pokrzyczał a dał Giannisa na miejscu 3cim u siebie) a w temacie Nuggets aktualna indolencja rzutowa Joka jest jednym z głównych tematów.

 

w ogóle wtf.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.