Skocz do zawartości

ćwiartka


BiałaCzekolada

Rekomendowane odpowiedzi

jbc to tak wygląda user wypalony, któremu Dubs odebrali radość z oglądania ligi ;]

 

co tam w kwietniu, widzimy się na trade deadline! (I hope)

 

szkoda, że Nuggets cały czas spychani nogą do powlacza

weź ja też mam dość a nie tyle co przez GSW a przez Duranta wiec teraz jak dostawali bęcki to wróciłem do oglądania tej ekipy :P

 

 

brakowało Ciebie, zostań na dłuzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Houston gra tragicznie to co tu się dziwić? Swoją drogą cieszy mnie to. Nie chce urazić fanów Rockets, ale ten team wyjątkowo wk*rwiający jest. Ze swoim liderem na przedzie.

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, to lajki pokazują jak ludzie są stęsknieni za takimi postami i jak bardzo forum się na przestrzeni kilku lat zmieniło - krótsze treści, ale więcej postów, coś chyba nie tak z tymi proporcjami

 

gdyby wierzyć Twojemu wnioskowi, to wyszłoby na to, że Camby nic nie czyta, a tak źle chyba nie jest jednak :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doncić jest zajebisty i serio, ale po takiej grze w takim wieku w Europie ciężko było mi wierzyć, żeby nie zrobił kariery w NBA.
Mi też przypomina Manu, tyle, że Manu był 10x szybszy i tutaj miał swój mismatch, do tego był mocno ograny jak wchodził do NBA.

 

Doncić mimo że cholernie młody to już wygrał co było do wygrania i to nie jaki jakiś tam rezerwowy 5mpg, do tego ma tą cyrkową zdolność Curryego, Kobego, nie wiem... Hardena, LeBrona do trafiania circus shotów przewracając się, do rzucania fancy no look passów wypadając w trybuny co niektórzy uznają za fart, a ja uważam, że to wyróżnia właśnie tych najlepszych ballerów - takie court vision i czucie gry, że wiesz jak i pod jakim kątem rzucić tą piłę czy to w góre, czy za plecy, żeby trafiła gdzie trzeba.

 

No i nagle się okazuje, że nie trzeba być szybkim jak piorun, mieć warunków jak McGee a i tak możesz być dobry. Doncić wygląda trochę jakby w slowmotion w niektórych ruchach, czy naskokach, ale ma jakąś taką niesamowitą kontrolę tego co chce zrobić, że po prostu mu to wychodzi. 

 

Co do Ziona - też mam takie odczucie, że gość jest nie do końca tak. Tzn bustem sensu stricte raczej nie będzie, ale bardzo dużo u niego przewagi fizycznej i bardzo mało fundamentals, a to jednak to drugie decyduje w lidze o zajebistości na dłuższą metę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proporcje z treścią i ilością postów i że coś z tą proporcją jest nie tak? No nie jesteście bez winy jak się robiło wolty bo posty krótkie o słabej treści znikały wystarczy poczytać np. temat NYK lub airballa i zobaczyć kto i ile takich postów umieszcza a teraz płacz o jakość. To sprawa moderacji a wcześniej dużo czytałem i chyba była wojenka o to. 

 

nie, to lajki pokazują jak ludzie są stęsknieni za takimi postami 

Ja o niebie ty o chlebie. Jedno nie wyklucza drugiego. Jest też taka sprawa z tymi lajkami że zależy kto napisze coś takiego ale mi tylko chodzi o to że na przykładzie nośnego wpisu można zobaczyć że poza gronem piszących jest też sporo ludzi którzy czytają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są i teraz na forum dość długie i rzeczowe posty w tematach drużyn. Ja tam lubię poczytać te o Jazz, Miami czy Philly.

 

to zależy, bo taki ely3 po wpierdolu od Barył zniknął na dobry tydzień :P

 

Alonzo też mniej pisze, bo za bardzo chyba nie ma o czym

 

a Sixers mają drugi największy fanbejs, więc żadna nowość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.