Skocz do zawartości

Los Angeles Clippers 2018/19


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Zrobiłem mały risercz w temacie "Tyoujemy końcową tabelę sezonu 2018/2019". WIem, że to dopiero 1/4 sezonu, ale LAC byli mocno niedoceniani przez wszystkich. Po pierwszych typach tylko january i Eld przestrzegali przed zbyt wczesnym skreślaniem Cllipersów, choć potem sami umieścili LAC dpowiednio na 11 i 10 miejscu.

Dwóch userów dało Clippers na ostatnim miejscu, a tak większość w okolicach 11-13 miejsca. Dla porównania 75% typów na Jazz to 3 miejsce. :smile:

Tylko MJ1 dał Clippersom 8 miejsce.

.............

............czuwaj!

 

Czuwam ;) spodziewałem się, że Zachód będzie bardzo ciasny, ale nie aż tak ;P liczyłem, że ktoś bezpiecznie będzie prowadził (GSW i może bliżej ich HOU i UTA), a kolejne ekipy będą blisko walczyć o play-offy ;) trochę tylko Kings zaskoczyli mnie, że się wmieszali w towarzystwo ;P

 

Co do Clippers, to fajnie im się wiedzie - zaskoczyli wielu, nawet mnie, optymistę, co do ich wyników ;) nie mieli łatwego terminarza (10. miejsce jeśli chodzi o siłę terminarza z tych 27 spotkań), ale dają radę ;) wiadomo, trochę szczęścia pomaga - bilans 4-0 w meczach z dogrywkami, ale przede wszystkim dobrze wyglądają - 7. OffRtg, 17. DefRtg. Trochę martwi mnie dość niski AST%, bo gdy ball movement dobrze działa, to wyglądają lepiej i na pewno bardziej fun 4 watch, ale nie ma co narzekać patrząc na aktualne wyniki ;)

 

Tylko trzeba to utrzymać przez kolejne 2/3 sezonu regularnego, a to na pewno nie będzie łatwe przy dzikim Zachodzie, gdzie każda dłuższa seria porażek może sprawić, że trudno będzie się odbić. Grać swoje, starać się, effort musi być i mam nadzieję utrzymają poziom i zaskoczą wszystkich obecnością w play-offach ;)

 

Gdyby zrobili PO to dzięki mądremu zarządzaniu Westa za rok mogą być niezłym graczem na rynku FA - prawdopodobnie odrzucą Team Option Bradley'a i w FA wejdą z salary niespełna 50 mln z trzonem SGA-Lou-Gallo-Harrell i z młodymi Thornwellem, Robinsonem i Wallace'm. Mówi się o Kawhi i KD, ale jak będzie jeden z nich i zatrzymany Tobias (oby ten sezon to nie był CY edition ;)) i do tego dopełnić rotację rozsądnie (ktoś na C by się jeszcze przydał i jakiś fajny Guard), to będzie wyglądało świetnie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby zrobili PO to dzięki mądremu zarządzaniu Westa za rok mogą być niezłym graczem na rynku FA - prawdopodobnie odrzucą Team Option Bradley'a i w FA wejdą z salary niespełna 50 mln z trzonem SGA-Lou-Gallo-Harrell i z młodymi Thornwellem, Robinsonem i Wallace'm. Mówi się o Kawhi i KD, ale jak będzie jeden z nich i zatrzymany Tobias (oby ten sezon to nie był CY edition ;)) i do tego dopełnić rotację rozsądnie (ktoś na C by się jeszcze przydał i jakiś fajny Guard), to będzie wyglądało świetnie ;)

Clippersi na pewno kogoś złowią latem, pytanie tylko kogo? O Kembę, Irvinga, Duranta, Leonarda i innych będą się też mocno biły Byki, Hawks, Mavericks czy Kings. Te kluby będą mieć bodajże najwięcej gotówki do wydania.

Edytowane przez shadowy86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clippersi na pewno kogoś złowią latem, pytanie tylko kogo? O Kembę, Irvinga, Duranta, Leonarda i innych będą się też mocno biły Byki, Hawks, Mavericks czy Kings. Te kluby będą mieć bodajże najwięcej gotówki do wydania.

 

Dlatego jeśli LAC wejdą do play-offów, to swoimi wynikami i kulturą organizacji raczej zachęcą do przyjścia gwiazdy ;) a tacy Hawks czy Bulls to za dużo do zaoferowania nie mają ;) tylko kasa i... przeciętny skład ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego jeśli LAC wejdą do play-offów, to swoimi wynikami i kulturą organizacji raczej zachęcą do przyjścia gwiazdy ;) a tacy Hawks czy Bulls to za dużo do zaoferowania nie mają ;) tylko kasa i... przeciętny skład ;P

Jakby kultura organizacji i wyniki miały przyciągać wolnych agentów to Mavs mieliby  co rok w latach 2000-2011 jakiegoś nowego allstara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego jeśli LAC wejdą do play-offów, to swoimi wynikami i kulturą organizacji raczej zachęcą do przyjścia gwiazdy ;) a tacy Hawks czy Bulls to za dużo do zaoferowania nie mają ;) tylko kasa i... przeciętny skład ;P

Kultura organizacji to powtórzenie po prostu słowa wyniki. GSW jeszcze jakieś 6-7 lat temu było pośmiewiskiem ligi, czymś na kształt Hawks czy Magic. 

Wyłapali fuksem w drafcie Greena, Curry nie dość, że nie połamał się, co wszyscy obstawiali, to jeszcze stał się jednym z najlepszych graczy w historii(czego jestem pewien, że nikt w organizacji nie obstawiał w 2009, kiedy go brali) i voila - nagle mamy wybitną kulturę organizacji. 

Tym bardziej, że nawet Pop po 20 latach potrafił nagle odwalić z daniem Gasolowi 48 mln, a Lakers podpisać KCP, Rondo i Stephensona za 30 mln dolarów rocznie. A przecież teoretycznie to dwie drużyny z najlepszymi wynikami w historii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.