Skocz do zawartości

PlayOffs RACE 2019 - WESTERN CONFERENCE


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

nie odbijaj julek każdego mojego argumentu w ten sposób bo to się robi trochę dyskusja jak z dannymgd

 

Ta zniewaga krwi wymaga, więc jedziemy z tym!

 

Nets byli wtedy 6-6, widzisz pewną różnicę?

 

Nets przed meczem z Nuggets byli 5-6, gdzie wygrywali z:

 

Suns, Knicks - a jak to określiłeś "dawanie orać się" tym teamom to przypał - tu dorzucę ich kolejny W z Cavs (no bo to chyba ten sam tier, jeśli nie gorzej?)

 

Dalej Pistons - czyli drużyna gdzieś na miejsce 5-8 (co do czego jest consensus, że na wschodzie jest bieda w tym przedziale).

 

Na koniec pre-Butler 76ers, którzy nawet po dojściu Jimmiego nie robią przecież na Tobie wrażenia (to strach myśleć, jak słabi byli kiedy przegrywali z Nets).

 

Bucks z kolei umoczyli z Knicks, którzy ostatnie dwa mecze z zachodem wygrali - mimo, że grali przeciwko takim potęgom jak NOP i Grizz. Knciks, gdzie Mudiay nie radzi sobie nawet jako tank commander i na złość gra dobrze :D

 

Więc odpowiadając na pytanie - nie, nie widzę większej różnicy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nvm, przeczytałem zeszłorocznego

 

z OKC można się jakoś jeszcze zgodzić ale porównanie PTB to nadal troszkę śmiech

PTB maja SRS 2.5, Sixers 1.7.

 

W bezposrednim pojedynku pewnie bym stawial na Sixers, chodzi mi o to, ze wschodni top nie pokazal na razie nic specjalnego, co pozwoliloby stawiac go nad zespolami z drugiej polki zachodu. Maja niezle bilanse (poza Celtics), dali dupy w PO i na razie wygladaja lepiej niz wczesniej, ale czy to sie w PO nie skonczy jak zwykle, to nie wiadomo. Na razie to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PTB maja SRS 2.5, Sixers 1.7.

 

W bezposrednim pojedynku pewnie bym stawial na Sixers, chodzi mi o to, ze wschodni top nie pokazal na razie nic specjalnego, co pozwoliloby stawiac go nad zespolami z drugiej polki zachodu. Maja niezle bilanse (poza Celtics), dali dupy w PO i na razie wygladaja lepiej niz wczesniej, ale czy to sie w PO nie skonczy jak zwykle, to nie wiadomo. Na razie to wszystko.

 

A samo to, że wschodni top zabrał dwóch świetnych grajków (najlepszych w swoich drużynach) z drugiej półki zachodu nie wystarcza do jakiejkolwiek refleksji w tym temacie (trochę bardziej radykalnej niż "ok dam im szansę!")?

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie rozumiem jak można w jednym rzędzie stawiać TOP wschodu z takimi ekipami jak Trail Blazers. Z całym szacunkiem, ale to jest nieporozumienie. Imho Raps to najlepsza obecnie ekipa w lidze. Kawhi robi różnicę. Do tego Lowry, Siakam, Ibaka, Green i świetna ławka. Obecnie obok GSW główny faworyt. Sixers mają trzech grajków z top20 i będą tylko lepsi. Bucks mają świetnego trenera i cholernie mocne s5 z top5 ligi na czele. Celtics mają szeroką i wyrównaną kadrę i choć zaczęli średnio to pójdą w górę, to pewne. Niedocenianie tych ekip (a są jeszcze zawsze groźni Pacers) to albo ignorancja albo zaślepienie mocnym zachodem. Umówmy się, tacy PTB (czy inne drużyny na ich poziomie) polegli by w 4-5 meczach z każdą z tych ekip. C'mon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie rozumiem jak można w jednym rzędzie stawiać TOP wschodu z takimi ekipami jak Trail Blazers. Z całym szacunkiem, ale to jest nieporozumienie. Imho Raps to najlepsza obecnie ekipa w lidze. Kawhi robi różnicę. Do tego Lowry, Siakam, Ibaka, Green i świetna ławka. Obecnie obok GSW główny faworyt. Sixers mają trzech grajków z top20 i będą tylko lepsi. Bucks mają świetnego trenera i cholernie mocne s5 z top5 ligi na czele. Celtics mają szeroką i wyrównaną kadrę i choć zaczęli średnio to pójdą w górę, to pewne. Niedocenianie tych ekip (a są jeszcze zawsze groźni Pacers) to albo ignorancja albo zaślepienie mocnym zachodem. Umówmy się, tacy PTB (czy inne drużyny na ich poziomie) polegli by w 4-5 meczach z każdą z tych ekip. C'mon.

 

Simmons na ten moment to chyba nie jest top20 :)

 

'zawsze groźni Pacers' brzmi śmiesznie w kontekście tego, że wystarczy kontuzja jednego gracza i już w ogóle nie są groźni*

 

* o ile nie jesteś Utah Jazz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'zawsze groźni Pacers' brzmi śmiesznie w kontekście tego, że wystarczy kontuzja jednego gracza i już w ogóle nie są groźni*

 

* o ile nie jesteś Utah Jazz :grin:

Co jak co, ale Oladipo znaczy tam naprawdę wiele. To tak jakbyś wyjął Jamesa z Lakers czy Jokicia z Nuggets. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta zniewaga krwi wymaga, więc jedziemy z tym!

 

 

Nets przed meczem z Nuggets byli 5-6, gdzie wygrywali z:

 

( .. )

 

trochę się łatwo zapomina jaką drużyną byli Nets dopóki mieli Carissa, albo się pisze pod tezę wyciągając co się da ;]

 

no i gdzie ja napisałem, że nie doceniam Sixers? proszę mnie tu zacytować, bo dla mnie Embiid to obok Curry legit MVP

 

mocno Cię to porównanie zabolało, ale serio nie wiem o co chodzi i dzisiaj to wypisz, wymaluj :tongue:

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale Oladipo znaczy tam naprawdę wiele. To tak jakbyś wyjął Jamesa z Lakers czy Jokicia z Nuggets.

 

No czyli nie są 'zawsze groźni' :tongue:

 

no i gdzie ja napisałem, że nie doceniam Sixers? proszę mnie tu zacytować, bo dla mnie Embiid to obok Curry legit MVP

 

Pisałeś, że poza Raports żadna drużyna ze wschodu nie gra lepiej niż drużyny z czuba zachodu. Obecnie w czubie zachodu (kwestia definicji) są takie firmy jak LAC, Grizzlies czy LAL. Czyli takie tam 'meh'.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie odmawiam wielkości zespołom ze Wschodu i pisałem to bardziej w kontekście " historycznej " niż porównania topu w koncepcji jak się Gwiazdy rozwija

 

tu sufit takich graczy jak Joel czy ABC mocno podkręca doskonałą narrację podczas gdy ciche ale mocne zespoły jak Denver żyją u nas tylko dyskusją 3 zapaleńców

 

spurs graja słabo, jazz także ale nawet tak głębokie dzisiaj seedy #12, #14 przy odrobinie "okoliczności" mogą w tym WCF zagościć

 

takiej głębi w grudniu jeszcze nie widziałem.. oczywiście dla spurs to ratunek jedyny na dziś taki Beal lub Otto a i tak nie ma gwarancji sukcesu jak u każdego

 

jeżeli Tyson może zmienić dosyć wyraźnie Lakers to tym bardziej brakujący 3D u moich

Jazz to wystarczy że wejdą na falę, dużo tam nie brakuje... złapanie rytmu

 

jestem ogromnym fanem i kibicem obecnych Toronto ale i Boston lubię

 

tu nie ma niechęci czy jakiegoś wypaczenia wielkości spurs 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałeś, że poza Raports żadna drużyna ze wschodu nie gra lepiej niż drużyny z czuba zachodu. Obecnie w czubie zachodu (kwestia definicji) są takie firmy jak LAC, Grizzlies czy LAL. Czyli takie tam 'meh'.

a kto gra lepiej od Nuggets z tego wschodu? daj mnie Butlera do dwóch allstarów to pogadamy, żadna sztuka

 

nie wiem co masz do Clippers, mieli przejebanie trudny terminarz a złoili praktycznie każdego niby-faworyta

 

z tym czubem, to chodziło mi o top4 oczywiście, czyli i tak więcej niż top3 wschodu, reszta to dopiero jest "meh"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

spurs graja słabo, jazz także ale nawet tak głębokie dzisiaj seedy #12, #14 przy odrobinie "okoliczności" mogą w tym WCF zagościć

 

Pierwszym liderem Spurs jest DeRozan a drugim Aldridge. Jedynymi okolicznościami aby oni mogli zrobić WCF to chyba tylko wtedy, gdy reszte 7 ekip dopadnie jakaś ptasia grypa która wyeliminuje z gry większość podstawowych graczy rywali.

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.