Skocz do zawartości
Chytruz

Random shit 2018/19

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, TripylDabyl napisał:

Dame zrobił spory postęp, zresztą jak mówili cały offseason pracowali by takie PO się nie powtórzyło. Także to nie tak że ludzie rok temu się mylili bo było w tym sporo racji. Ale akurat rywal odgrywa sporą rolę w grze zawodnika.

Podczas off-season to ja różne rzeczy słyszę i oczywiście większość okazuje się gówno prawdą. Ale wiadomo, nawet zepsuty zegar dwa razy w ciągu doby pokazuje dobrą godzinę, więc i tutaj coś się sprawdziło.

Lilliard jest tym samym graczem, po prostu od dwóch był na półce underrated, teraz zagrał doskonałą serię na co złożyło się kilka czynników, ale jako zawodnik żadnego przełomowego rozwoju nie zanotował.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodzi o to bardziej że ma tym elemencie się bardzo skupili i widać sporą różnicę w ich grze w PO. Poza tym wreszcie mają głębię składu. A sam Dame aż tak się nie zmienił lecz nadal uważam że 1st team to za dużo dla niego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, RappaR napisał:

LOL

Jeden grał przeciw GSW, drugi OKC. Oceniać na takiej podstawie to najgłupsze możliwe kryterium. 

Raczej niezależnie od tego z kim gra lou i jak go bronią jest po prostu bardzo streaky i przeplata świetne mecze z takim gdzie jest kulą u nogi. Jeśli jesteś tylko scorerem i jak nie siedzi nie umiesz w inny sposób pomoc drużynie plus nie ma go to move na poziomie PO to zwykle się tak kończy jak dzisiaj. 

Dame ma po prostu więcej do zaoferowania i dlatego w większej próbie wypada lepiej bo przy potrafi bardziej "stabilnie" dostarczać punkty przez co szum jest mniejszy. Inna sprawa ze daje duzo więcej niż tylko punkty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdzie można sprawdzić statystyki zawodników z ncaa dotyczące rzutów catch and shoot, off the dribble itd? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem gdzie szukać takich informacji ale czy to nie ewenement, że w playoffach w żadnym meczu do tej pory nie było dogrywki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

DeRozan, LMA, Westbrook wyjaśnieni. Embiid też nie ma się czym chwalić. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

najbardziej bolesna grafika dla fana spurs i z góry i z dołu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, matek napisał:

DeRozan, LMA, Westbrook wyjaśnieni. Embiid też nie ma się czym chwalić. 

W jaki sposób?

Przecież 90% graczom z tego wykresu liczby lecą na podobnym zakresie w dół. Oni po prostu zaczynają z gorszego pułapu, bo są gorszymi graczami, nie licząc McColluma, który widać zarówno w RS jak i PO akurat trzyma poziom bardzo dobrego strzelca.

Ogólnie to w tej serii zanotował DeRozan najlepsze TS% w karierze w PO i również lepsze niż RS.

Ale po co ja się produkuje. Przecież wy i tak "wiecie swoje" :) Po co sobie burzyć światopogląd.

Edytowane przez MarcusCamby
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ale przecież ten wykres to jest kariera a nie jeden sezon

a jak chcesz bronić tezy że DDR jednak jako scorer w swojej PO karierze "nie jest taki zły" to powodzenia życzę :D

Edytowane przez dapunk20

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba ten temat będzie do tego najbardziej odpowiedni.

Jakiś czas temu nbastreams na Reddicie zostało zamknięte a wiele stronek ze streamami oferuje bardzo słabą jakość.

Poratuje ktoś jakimś ciekawym linkiem gdzie w fajnej jakości będzie można zobaczyć końcówkę sezonu?

Z góry dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
6 minut temu, Raven2156 napisał:

Chyba ten temat będzie do tego najbardziej odpowiedni.

Jakiś czas temu nbastreams na Reddicie zostało zamknięte a wiele stronek ze streamami oferuje bardzo słabą jakość.

Poratuje ktoś jakimś ciekawym linkiem gdzie w fajnej jakości będzie można zobaczyć końcówkę sezonu?

Z góry dzięki!

Ja na reddicie cały czas oglądam teraz :). Kilka dni rzeczywiście coś było nie halo

Edytowane przez marceli73

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, marceli73 napisał:

Ja na reddicie cały czas oglądam teraz :). Kilka dni rzeczywiście coś było nie halo

A konkretnie gdzie? Kiedyś była zakładka z meczami a teraz ni cholery nie mogę jej znaleźć (no chyba, że jestem ślepy).

Pomożesz? :D

P.S. Myślałem, że blokują nbastreams, bo coś już od dłuższego czasu pisali o tym, że niestety będą zmuszeni zamknąć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, marceli73 napisał:

wpisz w wyszukiwarkę nba stream i coś wyskoczy z taka ikonka charakterystyczną. Potem wchodzisz na listę meczy.

https://www.reddit.com/r/nbastreams/

No właśnie z tą listą meczy jest problem, bo jej nie widzę ale no może tym razem pojawi się kiedy będzie bliżej 21:30.

Będę wypatrywał. Dzięki! ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
58 minut temu, Raven2156 napisał:

No właśnie z tą listą meczy jest problem, bo jej nie widzę ale no może tym razem pojawi się kiedy będzie bliżej 21:30.

Będę wypatrywał. Dzięki! ;)

z godzinę przed meczem powinno wskoczyć coś

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak czytałem nagłówek to pomyślałem ze go nie miał 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi