Skocz do zawartości

Random shit 2018/19


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, RappaR napisał:

LOL

Jeden grał przeciw GSW, drugi OKC. Oceniać na takiej podstawie to najgłupsze możliwe kryterium. 

Raczej niezależnie od tego z kim gra lou i jak go bronią jest po prostu bardzo streaky i przeplata świetne mecze z takim gdzie jest kulą u nogi. Jeśli jesteś tylko scorerem i jak nie siedzi nie umiesz w inny sposób pomoc drużynie plus nie ma go to move na poziomie PO to zwykle się tak kończy jak dzisiaj. 

 

Dame ma po prostu więcej do zaoferowania i dlatego w większej próbie wypada lepiej bo przy potrafi bardziej "stabilnie" dostarczać punkty przez co szum jest mniejszy. Inna sprawa ze daje duzo więcej niż tylko punkty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, matek napisał:

DeRozan, LMA, Westbrook wyjaśnieni. Embiid też nie ma się czym chwalić. 

W jaki sposób?

Przecież 90% graczom z tego wykresu liczby lecą na podobnym zakresie w dół. Oni po prostu zaczynają z gorszego pułapu, bo są gorszymi graczami, nie licząc McColluma, który widać zarówno w RS jak i PO akurat trzyma poziom bardzo dobrego strzelca.

Ogólnie to w tej serii zanotował DeRozan najlepsze TS% w karierze w PO i również lepsze niż RS.

Ale po co ja się produkuje. Przecież wy i tak "wiecie swoje" :) Po co sobie burzyć światopogląd.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dobrzy są sędziowie w NBA: https://www.reddit.com/r/nba/comments/bkqctc/the_l2m_report_for_the_trail_blazers_nuggets_game/

99 zdarzeń, tylko 4 niepoprawnie ocenione. przydałoby się znać jakieś globalne dane, ale jak dla mnie to i tak wygląda imponująco.

 

 

 

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ten temat będzie do tego najbardziej odpowiedni.

Jakiś czas temu nbastreams na Reddicie zostało zamknięte a wiele stronek ze streamami oferuje bardzo słabą jakość.

Poratuje ktoś jakimś ciekawym linkiem gdzie w fajnej jakości będzie można zobaczyć końcówkę sezonu?

Z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Raven2156 napisał:

Chyba ten temat będzie do tego najbardziej odpowiedni.

Jakiś czas temu nbastreams na Reddicie zostało zamknięte a wiele stronek ze streamami oferuje bardzo słabą jakość.

Poratuje ktoś jakimś ciekawym linkiem gdzie w fajnej jakości będzie można zobaczyć końcówkę sezonu?

Z góry dzięki!

Ja na reddicie cały czas oglądam teraz :). Kilka dni rzeczywiście coś było nie halo

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, marceli73 napisał:

Ja na reddicie cały czas oglądam teraz :). Kilka dni rzeczywiście coś było nie halo

A konkretnie gdzie? Kiedyś była zakładka z meczami a teraz ni cholery nie mogę jej znaleźć (no chyba, że jestem ślepy).

Pomożesz? :D

P.S. Myślałem, że blokują nbastreams, bo coś już od dłuższego czasu pisali o tym, że niestety będą zmuszeni zamknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, marceli73 napisał:

wpisz w wyszukiwarkę nba stream i coś wyskoczy z taka ikonka charakterystyczną. Potem wchodzisz na listę meczy.

https://www.reddit.com/r/nbastreams/

No właśnie z tą listą meczy jest problem, bo jej nie widzę ale no może tym razem pojawi się kiedy będzie bliżej 21:30.

Będę wypatrywał. Dzięki! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.