Skocz do zawartości

Random shit 2018/19


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Też bym tak robił na jego miejscu, robisz 15rpg, 12 GMów i 70% fanów myśli, że masz elitarnego skilla i ktoś daje Ci 25 mln na sezon. Beka jest z tych Westbrooków, którzy nie statpaddują o lepszy kontrakt, a o linijkę na bkref i espn.

 

Trochę jak komuniści, którzy po prostu chcieli mieć dobrze, a z drugiej strony komuniści, którzy faktycznie wierzyli w komunizm. Niby to samo, obu skrytykujesz, ale tylko jednych uznasz za idiotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę jak komuniści, którzy po prostu chcieli mieć dobrze, a z drugiej strony komuniści, którzy faktycznie wierzyli w komunizm. Niby to samo, obu skrytykujesz, ale tylko jednych uznasz za idiotów.

 

Zależy o jakim okresie czasu mówimy, ja kiedyś o tym myślałem i doszedłem do wniosku, że żyjąc w XIX wieku najprawdopodobniej sam bym się nabrał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy o jakim okresie czasu mówimy, ja kiedyś o tym myślałem i doszedłem do wniosku, że żyjąc w XIX wieku najprawdopodobniej sam bym się nabrał.

 

Ba, nie mając doświadczeń z komunizmu i socjalizmu na przykładzie ZSRR i państw satelickich, to nawet teraz by to było możliwe, by można było nabrać społeczeństwo... Zresztą "500+" i cała rzesza innych zasiłków to socjalizm aż zęby trzeszczą, a ludzie to kupują, więc... nawet teraz można nabrać wielu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ignazz

 

Jest robota na wieczór :)

no boki zrywać

 

co do JJR - mecz w którym wyłaczasz zwłoki po Milsapie nie jest jeszcze zapowiedzią świetnej kariery, przecież jemu pod koniec 2q z 5 razy benny hilla zrobili i wyglądał jak czarny Kanter

 

pierwsza połowa Jacksona b fajna w drugiej już nie pokazał za wiele, wszystko robił Gasol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tematu o Memphis.

Nie ma tematu o rookies.

 

A Jaren Jackson Jr będzie kiedyś przezajebisty i chciałem gdzieś to napisać.

Już teraz ma takie minuty po obu stronach parkietu, że szczęka opada.

 

Nie ma tematu o LA Clippers.

Nie ma tematu o przykrym końcu kariery Gortata.

 

Na kolejnego Polaka w NBA przyjdzie nam czekać ok. 5-10 lat i chciałem gdzieś to napisać.

Nasz ostatni dostaje takie minuty w meczu, że łzy cisną się do oczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tematu o LA Clippers.

Nie ma tematu o przykrym końcu kariery Gortata.

 

Na kolejnego Polaka w NBA przyjdzie nam czekać ok. 5-10 lat i chciałem gdzieś to napisać.

Nasz ostatni dostaje takie minuty w meczu, że łzy cisną się do oczu.

zajrzyj do tematu Wizards jest super wywiad z Januszem gdzie porusza wszystkie istotne tematy

 

no podsumowania jeszcze przyjdzie czas, ze słów Gortata wynika, że się jeszcze waha czy iść na emeryture czy jednak jeszcze pograć

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z tym MVP... To nigdy nie był gracz tego kalibru, co tylko wiele mówi o nagrodzie a nie graczu :smile:

 

 

62-20 i zostawienie BIG 3 z Heat w tyle. Genialny sezon zasadniczy w jego wykonaniu no, ale to nigdy nie był gracz kalibru MVP :D Co za upokrzenie renomy tej nagrody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

62-20 i zostawienie BIG 3 z Heat w tyle. Genialny sezon zasadniczy w jego wykonaniu no, ale to nigdy nie był gracz kalibru MVP :grin: Co za upokrzenie renomy tej nagrody.

ale taka prawda, że Rose nie zasługiwał wtedy na MVP. ba, być może nawet nie był najlepszym graczem ówczesnych bulls.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale taka prawda, że Rose nie zasługiwał wtedy na MVP. ba, być może nawet nie był najlepszym graczem ówczesnych bulls.

Sam jestem zdania ze wybor Rose'a na MVP w tamtym sezonie to nie byl najlepszy wybor, ale serio ktos uwaza ze Rose nie byl najlepszym graczem Bulls? Jak nie to on to kto, bo chyba nie Noah lub Boozer?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.